Individuální konzultace (60 min.) • Od 500 Kč

Partnerská či rodinná konzultace (60 min.) • Od 600 Kč

Víkendy a svátky (60 min.) příplatek • Od 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Od 500 Kč

Od 600 Kč

Od 200 Kč

Poskytuji individuální poradenství:
- v náročných životních situacích, které bývají spojené s pocity smutku, lítosti, vzteku, doprovázené stre...

Léčené nemoci

• Životní krize
  • Partnerské a rodinné krize
  • Problémy mezilidských vztahů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Psychologická poradna Mgr. Stanislava Pečenková psychické potíže

Měla jsem potíže s despotickým nadřízeným, který mně doslova šikanoval. Paní psycholožka mi pomohla najít cestu k řešení mého problému a naučila mě bojovat s mým nízkým sebevědomím. Paní psycholožka je velmi empatická a je moc milá. Doporučuji.

Paní psycholožka se při párové terapii nedovede zaměřit na oba partnery. Nepřišla s žádnými nápady na řešení problému. Protože se paní psycholožka s trendy v životě mladých zasekla někde v minulém století, nebyla schopna pochopit určité věci a přenést se přes ně k našemu skutečnému problému. Jediné, co jsme si s partnerem odnesli bylo, že je lepší si o všem otevřeně promluvit hned, než abychom se tam museli vracet.

Mgr. Stanislava Pečenková

Vážená klientko,
během hodinového sezení jsem nemohla naplnit vaše přehnaná očekávání ohledně partnerské situace. Nesouhlasím s tvrzením, že jsem se nezaměřovala na oba partnery. Situaci se snažím vnímat objektivně, nedělám žalobce ani soudce v partnerských sporech, nekritizuji, nevychovávám... Snažím se hledat řešení, pokud je to možné. Bohužel nedokážu činit zázraky.

Pani psycholožka mi pomohla velice s mym problemem, s kterym budu ridit a vysvitla mi nadeje na svetlejsi zitrky. Uvidím, jak vse dopadne, ale jsem rad, ze mela stejne napady na reseni, jak jsem predpokladal ja.

Paní psycholožka byla profesionální, navrhované řešení našeho partnerského problému se nám jeví jako racionální. Pomohla nám pochopit přičinu našich problémů. (Netahala z nás peníze - situace se vyřešila v průběhu dvou sezení.)

Paní Magistra vypadá a mluví jako z jiného světa. Oba s manželem jsme při sezení u ní nevěděli zda se máme začít smát nebo brečet. Nicméně na určité typy lidí to možná může působit jako super rychlá partnerská terapie, protože než tohle znovu absolvovat tak se radši s partnerem domluvíte na všem,