Privátní zubní lékařka
Antonínova 4465, Zlín

Dobrý den, musím se s ostatními podělit o hrůzy, které jsem u této lékařky zažila.
Byla jsem nucena k ní docházet pravidelně 2x ročně už od cca 8 let (tzn. od věku, ve kterém jsem se ještě nemohla svobodně rozhodnout, jakého zubního lékaře si zvolím). Hned ze začátku se rozhodla, že mi vytrhne stoličku (ano v osmi letech!). Zbytek zubů mi "spravovala" stylem - celé odvrtat a udělalt z nich jakousi amalgamovou kouli. To vše doprovázela výhružkami typu: "Když si to nenecháš opravit, tak na to umřeš! Chceš umřít? Tak si rovnou běž vybrat rakev! (upozorňuji, že mi bylo méně než deset let). Sprosté a arogantní jednání bylo na denním pořádku a patřilo k jakémusi koloritu jejího projevu. Jsem přesvědčená, že to, co tato paní napáchala bylo zcela zbytečné a nehorázné hazardování s mým zdravím. Škody, které napáchala zažehnáváme s týmem odborníků do dnes (a je to už přes patnáct let, co jsem k ní chodila)! Tzn. znova všechny plomby, zachraňování zubu, které mi Maděrová zdevastovala úplně (již zmiňovaná amalgámová koule). Na jaře tohoto roku jsem s jedním takovým musela na jednu renomovanou kliniku v Praze, aby mi zub (tedy to, co z něj zbylo) ještě zachránili (což se prozatím povedlo), nezastírám však, že to stálo spoustu úsilí a mě několik tisíc korun. Na tomto celém smutném příběhu chci hlavně akcentovat, že veškeré zákroky, které mi byly do dnes prováděny byly z 85% zákroky OPRAVNÉ po doktorce Maděrové. Všechny ostatní zuby včetně stoliček, které mi nestačila totálně rozvrtat (nebo vytrhnout) mám do dnes bez zásahu a zdravé!
Vyráží mi dech, že tato paní ještě aktivně působí a úplně normálně se provozováním zubařské praxe živí. Sama jsem studovala medicínu a musím říct, že jsem potkala různé povahy, ale něco takového opravdu ne!

K paní zubařce už v životě nejdu.Přístup:hrozný,neochotný.Měla jsem hodně doktorů,ale tohle jsem ještě nezažila!Nemá žádný cit,neempatická,arogantní.Nemůžete pomalu říct ani slovo o tom že Vás něco zabolí.A obratí věci proti Vám.

zubařka bez citu,bez schopnosti empatie,během vyšetření říká před pacientem věci,které jej nemusí zajímat a jsou jen její záležitost. po přechodu k jinému zubaři, jsem se nestačil divit kolik mám kazů..a to jsem byl u ní 3týdny předem

Chodím tam už 20let , pravidělně 2x ročně. Průměrně návštěva trvá 6minut. Z toho 1 minuta je preventivní prohlídka a 5 minut poslouchání blbých arogantních keců. Je to čím dál horší a od ledna už s ní končím.Manželka a dcera to už udělaly, k jejich spokojennosti.
Kvalitu její práce nedokáži posoudit, nikdy mě nic nedělala

K paní zubřce chodím už hrozně dlouho. Dřív jsem s ní byl velmi spokojený, ale poslední dobou je čím dál horší, jeden zub už mi spravuje na čtvrtý pokus a není schopna navrhnout jiný způsob řešení než ho jen vyvrtat a zaplombovat. Bohužel si sama kazí svou dobrou reputaci mezi pacienty. Je nepříjemná, naštvaná a někdy arogantní.

Nejlepší zubařka ze všech, co jsem kdy poznala.Jsem velice spokojená s dodržováním objednacích termínů,rychlým řešením problémů a kvalitní prací.Dříve jsem měla potíže se zubní náhradou a až paní doktorka mi pomohla.Nyní jsem bez problémů a paní doktorku velmi doporučuji.

Doporučuji, bez problému.

Paní doktorka je velmi pečlivá a pracuje profesionálně. Několikrát vyřešila můj problém se zubem naprosto výtečně, na rozdíl od lékařky, která předtím spíš zbytečně trápila. Vřele ji doporučuji.

Doporučuji,do této doby bez problémů