Stanislava Bannasová, alergolog Praha

MUDr. Stanislava Bannasová

Uložit

Alergolog, Internista Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vinohradská 77/1381, Praha
PARACELSIUM Praha s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: PARACELSIUM Praha s.r.o. Autoimunitni problemy

Paní doktorka byla úplně fantastická svým přístupem jako lékař i člověk.Velmi si cením její profesionality kombinované s jednoduchostí principů léčby.Bohužel již lékařskou praxi nevykonává,ale radami z jejich konzultací se řídím dodnes.


Souhlasím s hodnocením všech,máme s paní doktorkou, sestřičkou a ostatními perfektní zkušenosti, škoda, že s takovým přístupem se člověk nikde jinde nesetká, ostatní zdravotní zařízení se mají ještě co učit.


Mudr. Bannasová, pomohla nejen mě, ale i mým známým a hlavně dětem s šíleným atopickým exémem. Stojí to velké peníze, ale výsledek stojí za to. Žádné kortikoidy, žádné svědění kůže, úleva. Problémy odezní a psychika se správí...od dětí, kteří chodí do školy i po dospěláky. komentář z Hořic v Podkrkonoší


F

Paní Doktorka je odbornice to se pozná hned jak jí uslyšíte.Mě pomohla také a dobře. všem doporučuju příjemné vystupování, vyslechne vás a snaží se vám poradit. Udělá celkový rozbor uplně všeho a vždy se dobere k výsledku. Prostředí je také příjemné sestřička vždy usměvavá, vždy se sní krásně popovidálo když mi brala krev a to bylo co říct když mi netekla, nakonec jsi stím vždy poradila a to jsem tam dojížděl až z Moravskoslezského kraje.


M

velmi milá,vždy upravená a s dobrou náladou. ačkoliv je to specialista a to opravdový,nad nikým se nepovyšuje a všem pomůže a poradí.vřele všem doporučuji. dala bych všechno a ostatní asi taky za uzdravení,takže její síla, teorie,praxe,otevřenost a umění pomáhat se nedá peněžně vyčíslit.


J

Paní doktorka je super,mojí vnučce pomohla ve velmi krátké době zbavit se projevů atop.ekzému,na základě interního vyšetření stanoví životosprávu, podrobně rozebere výsledky vyšetření,upozorní na chyby,ale také potěší tím,co je dobré, zodpoví jakýkoli dotaz,sestřička také bezva, chválím a mockrát děkuji,mám za co.Jezdímé za paní doktorkou již šest let asi 250 km a budeme, dokud to bude potřeba.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti