MUDr. Růžena Dvořáková

Praktický lékař Více

Bystřice, Benešov 2 adresa

Sam. ord. PL pro dospělé
Syllabova 450, Bystřice

Pečlivá, lidská, milá. S paní doktorkou mám skvělé zkušenosti a chodím k ní ráda. Nikdy nic nepodcení. Sestřička je profesionální a má skvělý přístup.

Paní doktorka byť byla indisponována ztrátou hlasu a a evidentně se sama potřebovala léčit se věnovala pacientům s úžasnou profesionalitou. V mém případě to beru jako zázrak, když po půlročním léčením u různých lékařů mi můj problém dokázala vyléčit během jednoho dne. Ano máme vynikající lékaře a MUDr. Dvořáková mezi ně patří. Z mé strany obdiv a poděkování.

Děkuji oběma :)

Paní doktorku velmi doporučuji. Je to skvělá doktorka. Doktorka se sestřičkou mají smysl pro humor, jsou ochotné a milé. :-)

Výborná paní doktorka a sestřička z pacientem promluví o osobních problémech všem ji doporučuji Miroslav Dvořák Bystřice

Výborná lékařka a skvělá sestřička. Velmi kladně hodnotím možnost objednání. Paní doktorka má velmi svérázný smysl pro humor, který mám ráda. Její profesionální péče i rady jsou k nezaplacení. Děkuji :-)

Všem tuto lékařku doporučuji.

skvělá a moc hodná doktorka!:-)