Hapalova 22, Brno
Sdružení Podané ruce, psych. ambulance

Psychiatra Marka musím jedině nedoporučit ( pokud tedy nejste úplná troska z ulice, na které se specializuje a které preferuje ).

Byl jsem za ním po wýkonu trestu a we stawu po methamfetaminu. Protože jsem měl zdrawotní psychické problémy w onech zdech, doufal jsem w alespoň nějakou pomoc.

Nemohl jsem ani spát - a ač jsem mu jasně sdělil, že SCHIZOFREIE je dáwno pryč - on mi přesto BEZ WAROWÁNÍ napsal místo léků na spaní LÉK, PO KTERÉM MI OPUCHL JAZYK, málem jsem se udusil a ještě jsme si ho pak we spánku PŘEKOUSL, neboť se mi nawíc udělali afty.

Jistě, je to i MOJE CHYBA, že jsem si ( WE STAWU WYJETÉM ) nepřečetl instrukce ( wěděl ale JISTĚ, že SE TO STÁWÁ ..a to 1 případu ze 100 !!! ..toto se tam píše )a HLOUPĚ JSEM WĚŘIL psychiatrowy, jenž napíše kdekomu kde co ( lidé powídali, že Tramali i Metadony mimo jiné ) .. to jsou owšem ti toxikomani z K-CENTRA ( nikoli já, já jsem tam jen chodil 1x do roka si wyměnit swých 100 stříkaček ..)

Dnes už nejsem w registru Nadace Podané Ruce ( je to ostuda tam wůbec chodit do toho zápachu šíleného ..) a mám i psychiatra který je nejen blíže k domowu ale i blíže k LIDEM!

Podle mne je p. ps. Marek případ na předání policii .. za pokus o WRAŽDU .. no, jsem ale oprawdu si wědom, že je to JEN a JEN (.....), úmyslně to ASI neudělal .. ( nakonec se i OMLUWIL..)

Každopádně - pokud tedy nejste troska z ulice - najděte si RADĚJI jiného doktora.

Umístění: Sdružení Podané ruce, psych. ambulance

S panem doktorem jsem spokojená.Chodim k nemu uz 5 let a vse dobré.Nasel léky,ktere me vyhovovali a postupně vysnizoval na minimum.Mam zkušenosti i s jinými doktory,ale za mě je nejlepší tento:)

Zdravím, nikomu nedoporučuju k tomuhle doktorovi chodit. Je arogantní a vůči člověku se chová nechápavě. Díky jeho přístupu jsem si musel vyhledat jiného psychiatra, protože takovému doktorovi bych se nemohl nikdy ani trochu otevřít. Radím Vám aby jste si raději našli jiného psychiatra a nestraceli s takovým člověkem čas. Dobrých psychiatrů je opravdu hodně málo a každý člověk má jiný vkus, ale opravdu tenhle člověk by neseděl asi nikomu.

Asi tak 6 let chodím k Markovy. Prvních pár let bylo vše normál nemohla jsem si stěžovat. Občas mi bývalo mizerně, zavolala jsem a pomohl mi. Bohužel nastal velký zlom a můj stav se zhoršil. Jednou mi bylo obzvlášť zle a volala jsem mu, že bych potřebovala nutě přijít. Pan doktor mě odkázal na Krizové centrum v Bohunicích. Dodnes nevím proč, když on sám ordinoval. Pak následovalo dalších pár návštěv u něj v ordinaci a šlo to. No, ale pomoc na krizovém centru jsem opravdu potřebovala a i ji vyhledala. Při další návštěvě pana doktora jsem mu sdělila, že jsem musel zajít do KC. Na to, mi řekl a proč? Proč jsem nevyhledala jeho pomoc. Tak za prvé byl víkend a vy jste mě tam už xxxx krát odkazoval. Toto mě dostalo. Končím s ním. Jen vím, že bude těžké najít jiného dobrého psychiatra, který by mi vyhovoval. Jo Marek pomůže, napíše léky, vyslechne, řekne Vám k tomu něco, ale jak je větší problém ihned odesílá bud PL a nebo KC.

Dobry den, pan doktor Marek opravdu nema zajem o pacienty. Nasel jsem si dobrou praci a chtel jsem pokracovat v lecbe u pana doktora Marka, nicmene vzhledem k tomu, ze se moje pracovni doba presne kryje s jeho ordinacnimi hodinami, mam trochu problem s planovanim navstev. Pan doktor mi sdelil, ze si musim vybrat co je pro me priorita, jestli lecba anebo prace. Tzn. bud muzu dat vypoved a lecit se a nebo muzu chodit do prace, nelecit se a smazit herak. A to jsem si myslel ze psychiatricka substitucni lecba slouzi k tomu, aby se pacienti socializovali a zapojili do spolecnosti, mohli chodit normalne do prace atd. Podle pana doktora asi substituce slouzi k tomu, aby clovek prisel o praci, bez penez pak i o bydleni, takze vysledek substitucni lecby bude ten, ze z cloveka ktery mel nejake problemy, ale mel praci a bydleni se stane bezdomovec co musi krast. To by melo byt asi trochu naopak, ne?

je ok

K tomu pánovi se dvěma akademickými tituly... Patrně hází své problémy na všechny okolo, aniž by se byl schopen podívat do zrcadla. Je mi také skoro 30 a mám 2 akademické tituly a nerad bych, abych byl s tím pánem zaměněn. Ron říká občas věci, které nejsou úplně uchu lahodící a závislý člověk je nerad slyší. Je mu úplně jedno, kolik máte titulů a staví vás do stejné lajny s těmi největšími smažkami z ulice. Nicméně to je součástí léčby. Chodím tam 4 roky a z toho 3 roky plně abstinuji a to i díky němu.

Jsem velmi spokojená, také dojíždím daleko, ale stojí to zato. Pan doktor našel lék, který mi pomáhá, sice byl asi třetí, ale to není ničí chyba, tak to prostě chodí obvzláště u antidepresiv, a jsem moc ráda, že už se dlouho cítím dobře. Líbí se mi přístup pana doktora, je milý, lidský a člověk má pocit, že mu může říct všechno, co mu leží na srdci.

Jestli tuto zprávu čte někdo, kdo stojí před rozhodnutím svěřit se do péče odborníka, velmi doporučuji pana doktora Marka. Nebude svého rozhodnutí litovat. setká se s pochopením a s lidkostí, kterou pan doktor velmi dobře propojuje s lékařskými znalostmi, zkušenostmi a lékařskou etikou.Znám ho i jako člověka mimo ordinační dobu a jestli má někdo vyvážené životní hodnoty, smysl pro odbornou pomoc, znalosti a přitom srdce na dlani, spojené s hodnotami i mimo svoji profesi,ve svém osobním životě a ve styku s lidmi běžného všedního života - tak jméno MUDr.Marek čtete správně. Je to on.

je vidět, že předešlé hodnocení psal nějaký zneuznaný psychopat.
pana doktora velmi dobře znám a mohu ho doporučit jako kompetentního odborníka na drogovou závislost, který ví co dělá.