Mgr.

Roman Vodrážka

Psycholog, Dětský psycholog

Kontaktní informace

• M

Pana doktora Vodrážku mohu stoprocentně doporučit. Je to nejenom vynikající odborník, úžasný psycholog, ale také velmi příjemný a vzdělaný člověk. Velmi pomohl našemu synovi, a tím vlastně celé naší rodině.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

jsem velmi spokojena, pan vodrazka mi pomohl s teskym problemem, ktery mne trapil uzdlouho. doporucuju

• P

K panu doktorovi chodíme s manželkou už 3 roky a vždy nám pomohl. Mimochodem - je to velice vzdělaný člověk a chodíme k němu rádi.

• M

Vynikající odborník s vysoce lidským přístupem, velmi pomohl naší rodině při léčbě dcerky.

• Pan doktor Vodrážka,

je velký profesionál, velice příjemný a sympatický člověk. Navštěvovala jsem ho se synem cca 1 až 1,5 roku což jsou cca 4 návštěvy ročně a problémy se kterými jsme docházeli jsou pryč.
      Momentálně se k němu chystám s dcerou a věřím,že Nám opět pomůže.
      Vám všem ostatním přeji totéž. Ovšem velice důležité je chtít a věřit!
      S pozdravem Šárka Šotlíková.

• Profesionální přístup, srozumitelné vysvětlení a hlavně OKAMŽITÉ zlepšení mých problémů a úzkostí. Doporučuji.