Mgr.

Roman Vodrážka verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Dětský psycholog

Kontaktní informace

• M

Pana doktora Vodrážku mohu stoprocentně doporučit. Je to nejenom vynikající odborník, úžasný psycholog, ale také velmi příjemný a vzdělaný člověk. Velmi pomohl našemu synovi, a tím vlastně celé naší rodině.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Veronika Gondžová
    Veronika Gondžová
    Dětský psycholog
    Sukova 49/4, Brno
    Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak… Více

Vladimír Marček, Ph.d.
    Vladimír Marček, Ph.d.
    Sukova 49/4, Brno
    Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka.… Více

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            . Více

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Šárka Kohoutková
    Šárka Kohoutková
    Lidická 718/77, Brno
    Diky psychoterapii u Šárky Kohoutkové ziju. (bez nadsazky) Vzdy me posloucha a pomaha mi videt/slyset veci ktere… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

jsem velmi spokojena, pan vodrazka mi pomohl s teskym problemem, ktery mne trapil uzdlouho. doporucuju

• P

K panu doktorovi chodíme s manželkou už 3 roky a vždy nám pomohl. Mimochodem - je to velice vzdělaný člověk a chodíme k němu rádi.

• M

Vynikající odborník s vysoce lidským přístupem, velmi pomohl naší rodině při léčbě dcerky.

• Pan doktor Vodrážka,

je velký profesionál, velice příjemný a sympatický člověk. Navštěvovala jsem ho se synem cca 1 až 1,5 roku což jsou cca 4 návštěvy ročně a problémy se kterými jsme docházeli jsou pryč.
      Momentálně se k němu chystám s dcerou a věřím,že Nám opět pomůže.
      Vám všem ostatním přeji totéž. Ovšem velice důležité je chtít a věřit!
      S pozdravem Šárka Šotlíková.

• Profesionální přístup, srozumitelné vysvětlení a hlavně OKAMŽITÉ zlepšení mých problémů a úzkostí. Doporučuji.