Vávrova 871, Kolín

Bezručova 980, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan zubař je moc příjemný a lidský, o tom žádná - ale celý život jsem si myslela, že mám zdravé zuby. Bohužel opak je pravdou. "zdravé zuby" jsem měla jenom proto, že s každou prohlídkou byl velmi rychle hotov, jenom mrknout a poťukat, místo kvalitní péče a pravidelných rentgenů. Jdu jinam, protože to, aby preventivní prohlídka trvala 5 minut, frk mrk všechno krásný a jiný zubař mi poté zjistil tři kazy, no tak to tedy ne. Možná by se mohl trochu více profesně vzdělávat a investovat do zlepšení vybavení. Sem už ani kdyby mi za to platili.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

V pana zubare jsem po skoro 30 letech ztratila duveru. Je mily, to ano, ale diky nutnosti vyhledat pohotovost bylo zjisteno, ze muj stav zubu je katastrofalni. Kazy pod vsemi plombami od pana doktora, nedostatecne osetrene korenove kanalky a tudiz zanet kosti atp. Na preventivni prohlidky jsem po celou dobu chodila poctive 2x rocne a niceho si nevsiml. Jiny zubar s modernimi technologiemi vycislil napravu na temer 80 000 Kc, stale jsem z toho v soku. Kez by ostatni pacienti pana doktora nedopadli jako ja.

C
Umístění: jiné místo pohotovost Kolín

Dnes jsem byl na pohotovosti v Kolíně,službu měl pan doktor Roman Slavík. Děkuji panu doktorovi je úúúúúúžasný a bez bolestně mě vytrhl kořeny .Jste super moc děkuji,děkuji, děkuji

F
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Pan doktor má skutečně velmi příjemný, lidský a klidný přístup k pacientovi, na zákroky pacienta připraví a vše vysvětlí. Vždy jsem k němu chodil rád, bez jakýchkoliv obav.
Po stránce odborné to však již tak dobré není. Je zde zřejmá absence moderních technologií i chyby v technologických postupech. Fotokompozitní výplně mají malou životnost, zřejmě vlivem chybného postupu tvorby v silné vrstvě vzniká pod plombou při vytvrzování malá dilatační mezera, kde se nutně časem vytvoří a pomalu postupuje kaz. Ošetření kořenových kanálků - vyplňuje pouze zastaralou technologií, jejich uzavření není hermetické, je to pak otevřená cesta bakteriím.
Prohlídku zubů rovněž nedělá řádně, vždy je velmi rychle hotov, v mém případě přehlédl 3 kazy (pod každou bílou plombou), které však byly vizuálně dobře zřejmé jak mi můj nynější zubař ukázal kamerou a nechápal, jak bylo možné je přehlédnout (návštěva po dvou týdnech po návštěvě MUDr. Slavíka). Mrzí mě, že toto musím psát, neboť lidským přístupem neznám lepšího lékaře. Možná, že si toto hodnocení pan doktor přečte a pomůže mu to k profesnímu posunu. Může začít třeba nákupem kvalitních lupových brýlí.

Také už od mala a vždy v pořádku :-). Ochotná sestřička a velmi dobrý zubař, kombinace k nezaplacení a málo vídaná.

Naprosto úžasný a jedinečný zubař, milý, vždy všechno vysvětlí. Injekci dává bez problémů. Sestřička je také perfektní. Dal mi do kupy zuby po předchozích zubařích a jeho citlivý přístup mě zbavil strachu ze zubařů.

výborný zubař už od první návštěvy, kdy u něj děti byly. velmi trpělivý a lidský přístup, pokaždé se k němu "těší"!

Souhlasím, nejlepší zubař . Chodíme k němu od mala a nikdy jsem se ho nebála. Vždy vše vysvětlí, každý krok popíše. Velmi přátelský a lidský. Sestřička vždy ochotná. Takže jsem maximálně spokojená !

Pan doktor MUDr. Slavík je perfektní, pečlivý, ohleduplný a vynikající lékař. Pomůže i v nesnázích. Je moc hodný doporučuji ho Všem - škoda, že nejsou všichni lékaři jako on. Chodíme k němu celá rodina. Dvořáková Alena z Kolína

Skvělý doktor i člověk,vždy pomůže,poradí a vyjde vstříc.Velmi oceňuji pozitivní přístup k dětem.Velmi doporučuji!