Roman Madeja, chirurg Ostrava

MUDr. Roman Madeja

Chirurg, Ortoped

17.listopadu 1790, Ostrava
FNsP Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: FNsP Ostrava Jiný

Výborný lékař, lidský přístup, ochotný, výborný operatér , operoval mi rameno- rotátorovou manžetu atd., hybnost 100 procentní, ještě jednou moc dekuji.

Nejlepší lékař kterého znám, ráda všem doporučím. je machr ve svém oboru.Operoval mi pravou ruku. Měla jsem hybnost ruky asi 40% a dnes mám hybnost 100%. To říká za vše.

Dr. Madeja mi dělal plastiku předního křížového vazu (LCA). Operace proběhla v naprostém pořádku, pooperační potíže žádné. Jsem tři měsíce po zákroku, koleno je stabilní a už můžu vykonávat lehčí sporty.
Pane doktore velice si vážím Vašeho umu a mockrát děkuji.
P. Hruška

Pan doktor Madeja mi operoval utržený přední zkřížený vaz a mohu ho jen doporučit . Do půl roku mě čeká plastika a jen u něj. Je to mladý a velmi příjemný pan doktor a u něj se nemůže stát,že by svou péči o vás odbyl. Kdykoliv dobře naladěný a usměvavý.

Je to opravdu skvělý člověk a lékař

Skvělý lékař který mi pomohl, ochotně mě vyslechnul a problém řešil až ke zdárnému konci, už zase hýbu rukou jako před nehodou. Děkuji a mohu jen doporučit!!!

Flexibiní - ochotný - umí !!!!!

všem doporučuji

Perfektní lékař operoval mi utržené vazy v rameni . Skláním poklonu tomuto lékaři

velmi dobrý traumatolog, zvláště na ramení klouby.Mám jen ty nejlepší zkušenosti