Zahradní 973, Zlín
Privátní zubní lékař

O
Umístění: Privátní zubní lékař Jiný

Velmi sympatická, milá a profesionální paní doktorka s velmi citlivým přístupem k pacientovi. Chodím k ní asi 12 let a nikdy jsem neodcházel nespokojený.

Umístění: Privátní zubní lékař Oprava předních zubů (bílé plomby)

Paní doktorka vůbec neumí zpravovat zuby, leda Vám je ještě více zanedbá. Dvě bílé plomby hotovy za 2 minuty a 31 sekund. Po měsíci mi upadly obě plomby za 1400 Kč a vytvořila se mi v zubu ještě větší díra než tam byla....... Nedoporučuji sem chodit.....

Tak hrozny zazitek jako u teto doktorky... No doktorky :D.... Nepreju ani nepriteli... Vse dela tak sbyste za 3 minuty vypadli. Pri vysetreni se vykecava se sestrou o tom jak popili o vikendu a jeste ma nekoho na mobilu u ucha. Otresny pristup, to same plati o jeji praci. Co mi v ustech udelala si ted draze predelavam jinde protoze to odflakla. Vyvrtat zub, dat plombu a pokecatvsi po telefonu zvladne za 3:18. Stopoval jsem to :D preji dalsi skvele zazitky v jejim kresle. Ja uz jsem nasrl jinde skveleho zubare ktery jeji praci ted musi opravovat.

Chodím k paní doktorce i s dcerou a jsem spokojená, nikdy jsem neměla problém a když jsem jej mela,.tak jen díky vlastnímu zanedbaní. ;-)

Dobry den,u pani doktorky mudr.Vocelove jsem spokojeny chodim k ni jiz nekolik let a spravovala mi nekolik zubu.Velmi prijemne chovani,vzdy vysvetli co bude delat a jak bude pokracovat dal.Po financni strance je levnejsi nez ostatni stomatologove ve Zline.Na deti je velmi mila a hodna.Pani dorku bych urcite doporucil.Libor P.

dobrý den, všem co zde píší své názory, domněnky, "fakta" . Prosím uvádějte své jméno, aby lékař mohl reagovat na Vaše stížnosti, popř. připomínky, které se ne vždy zakládají na úplné pravdě. Děkuji MUDr. Vocelová

K paní doktorce jsem chodila pět let na pravidelné prohlídky. Pokaždé se usmívala, že je vše v pořádku a já jí slepě věřila. Když mě bolely zuby, řekla, že je mám citlivé, a že si mám koupit pastu na citlivé zuby. Po pěti letech mě konečně na mou žádost poslala na rentgen, no a začala bezmyšlenkovitě vrtat a to už i já, naprostý laik, jsem viděla, že je zle a odešla jsem. Bohužel paní doktorka už stačila napáchat dost velké škody, teď mi zuby dává dohromady specialista, stojí mě to hromadu času a peněz a není jistota, jestli o jeden nepřijdu. Takže k paní doktorce už nikdy více, jestli chcete mít zdravé zuby, rychle pryč!

K paní doktorce jsem chodil asi 3 roky. Preventivní prohlídky byly v pořádku a např. za měsíc jsem jel k paní doktorce jako akutní případ, jelikož jsem měl v zubu velkou jámu. Vždycky mi sice citlivě, ale nekvalitně zub vyvrtala a ucpala. Co mě přimělo odejít, byl fakt, že mi zuby spravované od paní Vocelové neustále reagovaly na teploty. Když jsem si na to stěžoval, dle paní doktorky bylo vše v pořádku, bolesti se stupňovaly a já se rozhodl odejít. Odešel jsem k mladé doktorce, která nedávno dodělala školu a s paní doktorkou Vocelovou se nedá absolutně porovnat. Po paní Vocelové dodělává všechny zuby, v nichž jsou záněty, už mám ze 4 zubů vytažené nervy. Zuby mě pochopitelně bolely proto, že v nich byly záněty, které vznikly nekvalitním vyvrtáním kazu a následným zaplombováním, což paní doktorka Vocelová nepoznala. Celková léčba bude u nového zubaře sice dost nákladná, ale zuby budu mít kvalitně spravené. U nového zubaře jsem přes hodinu, u paní doktorky Vocelové jsem byl maximálně 15 minut. Lituji jediného, že jsem neodešel od paní Vocelové dřív a slepě jsem věřil jejímu titulu MUDr. Její kvalitě odpovídá jistě i to, že má velmi často bolestivé případy, lidi s velkými oteklinami atd.. Nejsem jediný nespokojený pacient, znám jich dost, kteří sem ovšem nic z osobních důvodů nenapíší. Jsem rád, že veškeré nynější zákroky už mi paní doktorka Vocelová nedělá. Kdo je u paní doktorky Vocelové spokojený, ať u ní zůstane, já jsem rád, že jsem odešel.

K paní doktorce chodím několik let a jsem velmi spokojený. Doporučuji.
Ovšem nestačím se divit nad některými názory. Jak se třeba trhá plomba, atd... schválnost od pacienta??