Zahradní 973, Zlín
Privátní zubní lékař

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Privátní zubní lékař Oprava předních zubů (bílé plomby)

Paní doktorka vůbec neumí zpravovat zuby, leda Vám je ještě více zanedbá. Dvě bílé plomby hotovy za 2 minuty a 31 sekund. Po měsíci mi upadly obě plomby za 1400 Kč a vytvořila se mi v zubu ještě větší díra než tam byla....... Nedoporučuji sem chodit.....

Tak hrozny zazitek jako u teto doktorky... No doktorky :D.... Nepreju ani nepriteli... Vse dela tak sbyste za 3 minuty vypadli. Pri vysetreni se vykecava se sestrou o tom jak popili o vikendu a jeste ma nekoho na mobilu u ucha. Otresny pristup, to same plati o jeji praci. Co mi v ustech udelala si ted draze predelavam jinde protoze to odflakla. Vyvrtat zub, dat plombu a pokecatvsi po telefonu zvladne za 3:18. Stopoval jsem to :D preji dalsi skvele zazitky v jejim kresle. Ja uz jsem nasrl jinde skveleho zubare ktery jeji praci ted musi opravovat.

Chodím k paní doktorce i s dcerou a jsem spokojená, nikdy jsem neměla problém a když jsem jej mela,.tak jen díky vlastnímu zanedbaní. ;-)

Dobry den,u pani doktorky mudr.Vocelove jsem spokojeny chodim k ni jiz nekolik let a spravovala mi nekolik zubu.Velmi prijemne chovani,vzdy vysvetli co bude delat a jak bude pokracovat dal.Po financni strance je levnejsi nez ostatni stomatologove ve Zline.Na deti je velmi mila a hodna.Pani dorku bych urcite doporucil.Libor P.

dobrý den, všem co zde píší své názory, domněnky, "fakta" . Prosím uvádějte své jméno, aby lékař mohl reagovat na Vaše stížnosti, popř. připomínky, které se ne vždy zakládají na úplné pravdě. Děkuji MUDr. Vocelová

K paní doktorce jsem chodila pět let na pravidelné prohlídky. Pokaždé se usmívala, že je vše v pořádku a já jí slepě věřila. Když mě bolely zuby, řekla, že je mám citlivé, a že si mám koupit pastu na citlivé zuby. Po pěti letech mě konečně na mou žádost poslala na rentgen, no a začala bezmyšlenkovitě vrtat a to už i já, naprostý laik, jsem viděla, že je zle a odešla jsem. Bohužel paní doktorka už stačila napáchat dost velké škody, teď mi zuby dává dohromady specialista, stojí mě to hromadu času a peněz a není jistota, jestli o jeden nepřijdu. Takže k paní doktorce už nikdy více, jestli chcete mít zdravé zuby, rychle pryč!

K paní doktorce jsem chodil asi 3 roky. Preventivní prohlídky byly v pořádku a např. za měsíc jsem jel k paní doktorce jako akutní případ, jelikož jsem měl v zubu velkou jámu. Vždycky mi sice citlivě, ale nekvalitně zub vyvrtala a ucpala. Co mě přimělo odejít, byl fakt, že mi zuby spravované od paní Vocelové neustále reagovaly na teploty. Když jsem si na to stěžoval, dle paní doktorky bylo vše v pořádku, bolesti se stupňovaly a já se rozhodl odejít. Odešel jsem k mladé doktorce, která nedávno dodělala školu a s paní doktorkou Vocelovou se nedá absolutně porovnat. Po paní Vocelové dodělává všechny zuby, v nichž jsou záněty, už mám ze 4 zubů vytažené nervy. Zuby mě pochopitelně bolely proto, že v nich byly záněty, které vznikly nekvalitním vyvrtáním kazu a následným zaplombováním, což paní doktorka Vocelová nepoznala. Celková léčba bude u nového zubaře sice dost nákladná, ale zuby budu mít kvalitně spravené. U nového zubaře jsem přes hodinu, u paní doktorky Vocelové jsem byl maximálně 15 minut. Lituji jediného, že jsem neodešel od paní Vocelové dřív a slepě jsem věřil jejímu titulu MUDr. Její kvalitě odpovídá jistě i to, že má velmi často bolestivé případy, lidi s velkými oteklinami atd.. Nejsem jediný nespokojený pacient, znám jich dost, kteří sem ovšem nic z osobních důvodů nenapíší. Jsem rád, že veškeré nynější zákroky už mi paní doktorka Vocelová nedělá. Kdo je u paní doktorky Vocelové spokojený, ať u ní zůstane, já jsem rád, že jsem odešel.

K paní doktorce chodím několik let a jsem velmi spokojený. Doporučuji.
Ovšem nestačím se divit nad některými názory. Jak se třeba trhá plomba, atd... schválnost od pacienta??

Chodila jsem k paní doktorce asi 3 roky. Pak se mi začal kazit zub moudrosti. Nechala jsem si ho vytrhnout, ale ten přístup nechápu. Napřed mi vytrhla blombu ze zubu před ním, že prý by ji tak zavazela při trhání a pak vytrhla teprve zub moudrosti. Po zdlouhavém čekání mi zub zablombovala, ale během půl roku se mi zlomil a prý je už na vytrhnutí. Navíc mi nikdy neudělala rentgen. Přešla jsem k jiné zubařce a ta mi rentgen udělala a zhrozila se i já kolik tam mám kazů. Dalšího půl roku jsem chodila na zpravování a teď naštěstí mám zuby v pořádku. Rozhodně nedoporučuji!!!!!