přijímá nové pacienty

Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost

1 100 Kč

2 000 Kč

Psychologické služby nabízím formou poradenství a psychoterapie. Poskytuji individuální, párové a rodinné sezení.
CO NABÍZÍM:
- k...

Léčené nemoci

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

Ceny ZnamyLekar.cz

• Slovenština,
  • Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace

Na paní doktorku jsem se obrátila kvůli úzkostným stavům, které přetrvávaly poměrně dlouhou dobu. Díky jejím relaxačním technikám začaly postupně mizet a já se cítím mnohem lépe. Rovněž velmi oceňuji krátké objednací lhůty a citlivý, milý a lidský přístup.

Umístění: Ordinace

Na paní doktorku jsem se obrátila už po druhé a i po druhé jsem velmi spokojena. Se vším. S přístupem, poradenstvími terapií. Je to člověk na správném místě. děkuji

Pomoc odborníka jsem dlouho odkládala, až už návštěva byla nezbytná. Deprese, úzkosti, ztráta smyslu života s myšlenkou na smrt. Naštěstí mě paní doktorka Mimochodková vzala hned a již po prvním sezení jsem věděla, že na to nejsem sama. Díky jejímu citlivému a profesionálnímu přístupu začínám být opět vyrovnaná a věřím, že můj život má smysl. Moc si chválím i její relaxační cvičení. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka Mimochodková je zkušený psycholog, který má nestranný a odpovědný přístup k řešení komplikovaných životních situací. Problému se věnuje, umí ho vyslechnout, rozebrat a navrhnout řešení. Práci paní doktorky hodnotím velmi kladně a doporučuji.

Během a po rozvodu mi byla paní Mimochodková oporou. Díky ní jsem našel nový směr. Pomohla mi vyrovnat se se ztrátou rodiny a s problémy, které s tím souvisely. Mohu jen doporučit, moc mi pomohla a pomáhá. Vždy jsem si říkal, že chlap vše ustojí a vyrovná se se vším sám, ale někdy je pomoc odborníka neocenitelná a paní doktorku Mimochodkovou mohu jen doporučit.

V mém životě jsem prožila dost věcí se kterými jsem se nedokázala vyrovnat a nemohla jsem se přez ně přenést. Nikdy bych nevěřila, že mi pomůže psycholog. Paní Mimochodkova je výborná a mohu ji jen doporučit. Mám k ní plnou důvěru a děkuji za její pomoc ve všech směrech.

Paní doktorka mě odborně provedla tréninkem relaxační techniky, která naprosto splnila má očekávání. K práci paní doktorky nemám výhrad, hodnotím ji po profesní stránce velmi kladně.

Dlouhodobé ataky strachu, úzkosti prakticky nechuť k bytí a do toho ještě ztráta zaměstnání mě přivedli na doporučení kamarádky k paní doktorce. Její empatický přístup, vstřícnost a pochopení mě ujistili, že jsem na dobré cestě. Po několika sezeních vím, že už se mám vždy na koho obrátit, ať život přinese cokoliv. Moc si Vás vážím paní doktorko a mnohokrát za vše děkuji. V.V.

Hledali jsme psychologa pro řešení psychosomatických potíží, u paní Mimochodkové jsem ocenil možnost brzkého termínu pro první konzultaci i další psychoterapii. Zdravotní stav se mi týden po týdnu zlepšuje a to určitě i díky psychoterapii i relaxačním metodám, Oceňuji lidský a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka mě už po několikáté svým systematickým, konstruktivním a hlavně trpělivým přístupem postavila nohama na zem a kázala správný směr.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je mi 19 let a trpím sociální fobií. Pořád jsem si myslela, že se to zlepší, ale spíš se to zhoršuje. Mám strach jenom třeba při čtení referátu, bojím se i jíst před lidma. Kvůli tomu problému moc kamarádů nemám, přitom mám lidi ráda. Chtěla bych být jako ostatní, příjde mi směšné mít z strach z takových běžných situací. Jsem v maturitním ročníku a bojím se, že neudělám maturitu, protože budu mít takový stres, že nebudu moc cokoliv říct. Už mě nebaví spíše život přežívat.
Děkuji moc za vaši odpověd.
Přeji,hezký den.

Dobrý den, vážím si Vaší otevřenosti. V mém doporučení se budu jen opakovat - domnívám se, že je na místě vyhledat odborníka (psychoterapeuta) a zahájit systematickou individuální terapii.Věřím, že s odborným doprovodem problém zvládnete. Chci Vás ujistit, že nejste sama - s takovými potížemi se klienti obracejí častokrát.
Přeji Vám hodně sil a držím palce. Renata Mimochodková

PhDr. Renata Mimochodková

hledám v Praze, ideálně okolí Prahy 4., pomoc psychologa, ke kterému bych se dostala na invalidním vozíku tzn. potřebuji bezbarierový přístup bez schodů s minimální šířkou všech dveří 70 a více cm. Prosím o radu, kam bych se mohla dostat. Předem mockrát děkuji za rady! M.

sedím v Ženských domovech na Praze 5 (Ostrovského ul.) kde máte zajištěný bezbariérový vchod a výtah. Možnost parkování je na menším parkovišti v Radlické ulici.
Budu se těšit na případnou návštěvu.
S pozdravem Mimochodková Renata