přijímá nové pacienty

Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost

1 100 Kč

2 000 Kč

Psychologické služby nabízím formou poradenství a psychoterapie. Poskytuji individuální, párové a rodinné sezení.
CO NABÍZÍM:
- k...

Léčené nemoci

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Angličtina

Umístění: Ordinace

Paní doktorka Mimochodková je velmi příjemná, empatická s profesionálním přístupem. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Ordinace

Paní doktorku mohu vřele doporučit, pomohla mi srovnat si vnímání vlastního života a pokud budu ještě nekdy potrebovat pomoc, obrátím se právě na ni

Umístění: Ordinace

Paní doktorka má dar vyslechnout bez přerušování a současně jemně reagovat. Je velmi milá a ohleduplná, žádné kategorické soudy. Děkuji, paní doktorko :-)

Umístění: Ordinace psychologické konzultace

Mohu doporučit. Paní Miomochodková je velmi příjemná s profesionálním vystupováním. Zajímá se o problém se kterým za ní pacient/klient přichází. Pečlivě naslouchá a vede rozhovor tím správným směrem. Pomocí správně směřovaných otázek a doporučené literatury mi pomohla pochopit některé oblasti mojí osobnosti, ujasnit kam bych se měla dál posouvat, co jsou moje silné stránky a jak se o ně správně opřít.
Díky za Vaší energii a empatii.

Umístění: Ordinace psychologické konzultace

Paní doktorku jsem navštívila kvůli partnerským problémům, které jsem se rozhodla řešit. Pomohla mi zorientovat se v problémů a nazvat věci správným jménem. Oceňuji zejména její relaxační techniky a empatický, vlídný přístup.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Na paní doktorku jsem se obrátila s problémem, který mě trápil již půl roku a můj psychický stav se průběžně zhoršoval. Celou věc jsme společně rozebraly. Paní doktorka mě velmi empaticky a pozorně vyslechla. Do celé situace vnesla nadhled a jiný úhel pohledu, díky kterému se mi podařilo celou situaci pochopit a vyrovnat se s ní. Odcházela jsem s pocitem velké úlevy. Naučila jsem se dívat dopředu a netrápit se minulostí. Po dlouhé době jsem cítila, že mě někdo se zájmem poslouchá a nezaujatě se mi snaží pomoci.

Umístění: Ordinace partnerský problém

Bylo to ulevující. Na terapie jsem se vyloženě těšila. paní doktorka Velmi empaticky vyslechla má trápení. Nechala mi prostor pro pochopení skutečného problému. Vnesla do chaotického chápání věci nadhled, uspořádání. Obratně mi pomohla najít podstatu a hlavně se s ní vypořádat. Naučila jsem se za její pomoci relaxační techniky a hlavně ujištění, že mám dveře kdykoliv otevřené. Cítila jsem se po dlouhé době chápána. Velmi mi pomohla. Lenka

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace Párové konzultace ( 120 min.)

Paní doktorka si vyslechla důvod naší návštěv a následně se cíleně ptala na otázky, abychom se dostali k jádru problému. Společně jsme nad vším popřemýšleli a otevřeli zajímavá témata.
Nejen, že jsme hovořili s partnerem otevřeně, jako již dlouho ne, ale byli jsme k sobě upřímnější a vše šlo, díky paní doktorce, tak nějak snáz.

Umístění: Ordinace partnerská psychoterapie

Paní doktorku jsme navštívili spolu s partnerem. Působila profesionálně, nechala nás vypovídat a poskytla svůj pohled.

Velmi oceňuji přístup a odbornost paní Renaty. Ve velmi těžké životní situaci mi dokázala pomoci, poradit a přenést na druhý břeh, kde jsem se opět cícil zdravěji a silnější. Velmi děkuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je mi 19 let a trpím sociální fobií. Pořád jsem si myslela, že se to zlepší, ale spíš se to zhoršuje. Mám strach jenom třeba při čtení referátu, bojím se i jíst před lidma. Kvůli tomu problému moc kamarádů nemám, přitom mám lidi ráda. Chtěla bych být jako ostatní, příjde mi směšné mít z strach z takových běžných situací. Jsem v maturitním ročníku a bojím se, že neudělám maturitu, protože budu mít takový stres, že nebudu moc cokoliv říct. Už mě nebaví spíše život přežívat.
Děkuji moc za vaši odpověd.
Přeji,hezký den.

Dobrý den, vážím si Vaší otevřenosti. V mém doporučení se budu jen opakovat - domnívám se, že je na místě vyhledat odborníka (psychoterapeuta) a zahájit systematickou individuální terapii.Věřím, že s odborným doprovodem problém zvládnete. Chci Vás ujistit, že nejste sama - s takovými potížemi se klienti obracejí častokrát.
Přeji Vám hodně sil a držím palce. Renata Mimochodková

PhDr. Renata Mimochodková

hledám v Praze, ideálně okolí Prahy 4., pomoc psychologa, ke kterému bych se dostala na invalidním vozíku tzn. potřebuji bezbarierový přístup bez schodů s minimální šířkou všech dveří 70 a více cm. Prosím o radu, kam bych se mohla dostat. Předem mockrát děkuji za rady! M.

sedím v Ženských domovech na Praze 5 (Ostrovského ul.) kde máte zajištěný bezbariérový vchod a výtah. Možnost parkování je na menším parkovišti v Radlické ulici.
Budu se těšit na případnou návštěvu.
S pozdravem Mimochodková Renata