MUDr. Radka Zadražil Wybitulová

Psychiatr Více

Praha 1 adresa

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• psychiatrie

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické vyšetření

Vážím si paní doktorky a jejího přístupu. Vždy spolu můžeme racionálně komunikovat. Děkuji za její péči.

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické vyšetření

Paní doktorka je báječná, v klidu vyslechne, poradí, pomůže. Nemohla jsem si vybral lépe. Rozhodně paní doktorku doporučuji.

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické vyšetření

Paní doktorka je profesionál a zároveň velmi milý člověk. Celá léčba probíhala účinně, na vše je spolehnutí a vždy Vás přijme v objednanou hodinu. Navíc pokud máte urgentní problém, ráda si na Vás najde čas, a toho si velmi cením.

pacienti ji nezajímájí má pocit že je nad všemi, vůbec mi nepomohla, pořád chtěla mít nademnou převahu, na soud nechodí a lže s některými tipy léčby, vůbec Nedoporučuji.

MUDr. Radka Zadražil Wybitulová

Prosím, zkontrolujte si profil, na který píšete.
Během doby, kdy provozuji v Praze ordinaci, jsem nebyla pozvána kvůli pacienta k soudu.

Umístění: Psychiatrická ambulance farmakoterapie

Paní doktorka je milá, vše vysvětlí, popíše, vyslechne. Není problém cokoliv zkonzultovat. Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla. Ordinace je hezká a člověk se tam cítí příjemně.

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické vyšetření

Pani doktorce dekuju za pomoc, měl jsem těžké dectví, z par věcmi jsem bojoval, odkdy k ní chodim, už nemam záchvaty vzteku, a hnevu a pomaha mi doteď, ještě jednou dekuju, za mě nejlepší v praze

Mudr.Wybitulová je moje nejlepší lékařka, ve všem mi pomohla a pomáhá stále, bez ní bych to nezvládla....

Vůbec nemohu doporučit, paní doktorka je velice nespolehlivá. Žádala jsem ji o odeslání do Kroměříže a žádost posílala 3 měsíce, vždy měla nějakou výmluvu, proč to nešlo. Jednou jsem k ní přišla, když neordinovala se zeptat zda již doporučení odeslala, bohužel se tak nestalo, ale na druhý den se chlubila že to včera poslala, ale ani po tomto se nic nedělo. Paní doktorka je vhodná leda na léčení ležících pacientů, kteří potřebují jen prášky a nemusí je ani vidět. Pacienti ji vůbec nezajímají.

pomohla mi , vždy je nápomocná a dobřr léčí.Jsem zcela spokojen.Mohu doporučit.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená,pomohla mi před 5ti lety a pořád pomáhá.Díky.