Radka Zadražil Wybitulová, psychiatr Praha

MUDr. Radka Zadražil Wybitulová

Psychiatr

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• psychiatrie

Farmakoterapie

Psychiatrické vyšetření

G

Mudr.Wybitulová je moje nejlepší lékařka, ve všem mi pomohla a pomáhá stále, bez ní bych to nezvládla....

Vůbec nemohu doporučit, paní doktorka je velice nespolehlivá. Žádala jsem ji o odeslání do Kroměříže a žádost posílala 3 měsíce, vždy měla nějakou výmluvu, proč to nešlo. Jednou jsem k ní přišla, když neordinovala se zeptat zda již doporučení odeslala, bohužel se tak nestalo, ale na druhý den se chlubila že to včera poslala, ale ani po tomto se nic nedělo. Paní doktorka je vhodná leda na léčení ležících pacientů, kteří potřebují jen prášky a nemusí je ani vidět. Pacienti ji vůbec nezajímají.

pomohla mi , vždy je nápomocná a dobřr léčí.Jsem zcela spokojen.Mohu doporučit.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená,pomohla mi před 5ti lety a pořád pomáhá.Díky.

Asi záleží i na přístupu nás pacientů.Co od léčby očekáváme,jaké máme informace o své nemoci atd.Já chodím k paní doktorce už 10let,vždy je ochotná,vstřícná,připravena pomoci rozebrat daný problém atd...Jsem s ní velmi spokojená,vždy mi pomohla jak nejlíp uměla.Ato že se snad někdy k někomu chovala jinak než by pacient očekával,nikdo nejsme dokonalý,každý máme své starosti,povinnosti atd..Psychiatr je také jen člověk,a také má nárok občas cítit se špatně,třeba bez nálady,úsměvu..Copak by jste chtěli,aby s námi mluvil stroj,robotnaopak buďme rádi že nám paní doktorka může ukázat že v tom nejsme sami,že cítit se někdy "blbě" je prostě normální.Zkrátka jsem maximálně spokojená a neměnila bych!

velmi dobry psichyatr

V pohode. Zadny lekar nemuze znat vsechno co se nam v hlavach deje, ale ale snazi se :-)

Umí navést na jinou rovinu myšlení a podpořit vlastní cestu k opravě svých chyb. Tedy umí léčit + vhodná medikace

Paní doktorka je velice milá o pacienty se stará výborně,vše řeší s úsměvem,umí pomoct a vyslechnout.Strašně si jí vážím,protože své zaměstnání dělá skvěle.

Mudr. Wybitulová je specialista a jako specialista je bezkonkurenční, nechápu, co tady pacient Petr píše. Asi se spletl a snižuje ji pozitivní hodnocení.

• psychiatrie