Soukromá stomatologická praxe
Antonínova 4465, Zlín

Není co dodat :-))

Úžasná, pečlivá, trpělivá,sympatická a na svém místě.

Výborná a úžasně milá paní doktorka. Děkuji za její péči. Není co dodat.

Stomatolog MUDr. Radka Vobořilová je velice ochotná, trpělivě se mi věnuje a vždy mi vysvětlí, co potřebuji vědět a co mě zajímá.
S její prací i přístupem jsem velice spokojená, má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.
Sestra je také milá.
K paní zubařce chodíme celá rodina a všichni jsme spokojeni.
Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, a hlevně není třeba dlouho čekat v čekárně.

Výborná odbornice, pečlivá, jemná, v jednání vlídná a velmi příjemná. Můstek, který mi nasadila je skvělý, pevně drží, nekývá se, opravu velmi pečlivá a odborná práce. Paní doktorku chválím, chválím, chválím......pacientka Ludmila Slováková

Jsem maximálně spokojená. Paní doktorka je skvělá odbornice, pečlivá a citlivá. Atmosféra v ordinaci je velmi přátelská.

je výborná zubařka!Příjemná a ochotná a vždy s usměvem.

Výborná odbornice s lidským přístupem. Máme štěstí,že k ní chodí celá naše rodina. Všem doporučuji!

Vynikající odbornice, vždy příjemná a ochotná, dokáže poradit a vždy víme dopředu cenu doplatku. V neposladní řadě pracuje i v odpoledních hodinách, takže není nutné se uvol%novat ze zaměstnání.

Skvělá lékařka a odborník, která vše vysvětlí a je velmi milá a příjemná nejen k dospělým, ale i k dětem. Jsem moc ráda, že nás ošetřuje.