Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

1 800 Kč

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Se sezením u paní Magistry jsem byla nadmíru spokojená, je velmi empatická, milá, dcera se neměla problém otevřít a přijmout její názor a radu, velmi doporučuji a paní Radce moc děkuji

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Pani Radka Matesová je velmi mila. Bola som u nej so synom - 5let - u ktoreho som vypozorovala zvlastne znamky spravania. Syn sa dokazal s pani Matesovou rozpravat, odpovedat jej. Nakoniec sme vsetko uzatvorili prvou navstevou, kedy mi pani Matesova objasnila, ze syn terapiu nepotrebuje a dala mi tipy, ako nasu komunikaciu mozme zlepsit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Dekuji za konzultaci , pani Mgr. Matesová je velice sympatická , cítím se po návštěvě u ni klidneji a vyrovnaneji. Dekuji a těším se na příští návštěvu

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní terapeutka je moc milá, sympatická a vzbuzuje důvěru. Dnes jsme měly první sezení s dcerou a i tu dokázala rozmluvit a přimět nenásilnou formou ke komunikaci. Věřím, že se nám podaří i vyřešit naše obtíže, ale na to je ještě brzy.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní terapeutka je milá, vstřícná, chápající, plná energie. Mohla jsem jí říct vše. Naslouchala a nesoudila. Ulevilo se mi. Moc se těším na další setkání.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní terapeutka je moc milá a má laskavý přístup. Jsem ráda, že k ní chodím.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní terapeutka je moc milá. Cítila jsem se příjemně po celou dobu konzultace, neskáče do řeči, vyslechne vás. A co je nejdůležitější, poradí. Určitě za ni ráda znovu zajdu, když bude potřeba.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní Matesová je nesmírně milá, vřelá a empatická, na setkání mě vyslechla s trpělivostí a pochopením. Bylo pro mě důležité najít pomoc v člověku, který ke mně bude citlivý a nebudu se cítit souzena. Už v prvních vteřinách jsem poznala, že právě s paní Matesovou budu moci mluvit o čemkoliv a bude to v pořádku. Během sezení jsem se cítila uvolněně, bylo to velmi přirozené. Moc se těším na další sezení, již po tom prvním cítím velkou úlevu a vím, že už bude všechno lepší.

Paní Matesová je velmi příjemná a chápavá terapeutka. V kontaktu s dítětem panuje klid a důvěra. A to i při online konzultacích, při kterých jsme vlastně v klidu domova.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Jelikož jsem z daleka a paní Radka mi byla doporučena, zvolil jsem cestu online konzultace a byla jsem mile překvapena, jak mi může pomoci a porozumět. Dělá svoji práci s láskou. Za dosavadní i budoucí péči jí patří mé velké děkuji.