• Deprese

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Paní Matesová mi jako člověk sedla hned na první pohled. Nebála jsem se s ní o čemkoli otevřeně mluvit, byla moc milá a empatická. Působila na mě velice uklidňujícím dojmem a setkání s ní mi velmi pomohlo. Určitě jsem u ní nebyla naposledy, kéž by bylo vice terapeutů s takovým přístupem!

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

S paní psychoterapeutkou mám výbornou zkušenost, pomohla mi v těžké životní situaci. Díky ní jsem byla schopná se na svoje problémy podívat z jiného úhlu, vzchopit se a řešit těžkou životní etapu. Nejvíce jsem ocenila její empatický a velmi milý přístup při konzultacích. Tuto paní můžu jen doporučit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Po smrti manžela jsem byla na dně a můj syn se uzavřel do sebe a nechtěl komunikovat s okolím. Paní Radka byla velmi empatická, milá a se synem si hezky povídala. Po několika návštěvách se syn pomalu začal vracet do života a komunikovat se svými kamarády ve škole. Velmi oceňuji její lidský přístup a metody práce. Paní Radku můžu doporučit všem, co mají problém s dětmi.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Má zkušenost s paní terapeutkou byla skvělá. Rozhovor byl klidný, upřímný a bez jakéhokoliv strachu či studu. Také jsem za celou dobu konzultace nepociťovala sebemenší nátlak, s čímž mám zkušenosti například u rodiny, či přátel a celkově se cítila uvolněně. Paní Matesovou bych 100% doporučila.

• Deprese
  • Emocionální bolest