Radka Matesová, psychoterapeut Praha

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Radku jsem vyhledala filtrovanim na ZnamyLekar adiky jejimu napojeni na equiterapii, ktera mne velmi zaujala. Dcera ma za sebou zatim pouze prvni sezeni, pred tim probehlo jedno sezeni se mnou a dale bude dcera jiz pokracovat u koniku. Zatim mohu rici, ze Radka je skvela posluchacka, nesoudi, dobre se pta. Dcera (6 let) nemela jediny problem se ji otevrit a o sezeni mluvi i s nami doma a tesi se, az bude moci aplikovat rady od Radky na krizove situace :) Vahala jsem nekolik mesicu, zda se obracet na psychologa s takto malym ditetem, ktere neproslo zadnym vyznamym traumatem, ale "pouze" zmenami v rodine, v zivotnim rytmu atp., ktere se zacaly projevovat zachvaty vzteku, pomalosti, hadavosti, zasekavanim. I po takto kratke dobe jsem si jista, ze to jsou dobre invetstovane penize do budoucna a ve vztahu s dcerou nam pomohou a pomohou hlavne i ji vyrovnavat se se zivotnimi zmenami.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Uvidíme a detailněji zhodnotíme později, naše zkušenost je zatím krátká (2 sezení). Nicméně je paní magistra sympatická, milá a naslouchá.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní terapeutka Matesova, je laskavá a dokáže naslouchat a poradit v dané situaci.spokojenost,děkuji

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní terapeutku Matesovou mohu rozhodně doporučit. Již první terapie mi velmi pomohla a hned jsem cítíla velkou úlevu. Jelikož je můj problém obsáhlejšího charakteru, budu v terapii určitě pokračovat. Hlavně oceňuji její empatický přístup.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Přístup této terapeutky je úžasný. Dospělý má pocit, že může říct cokoli a je poslouchaný. A dítě? Dítě se ji otevřelo a vše je na dobré cestě
Kdo řešíte problém nebojte se na ni obrátit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Paní Matesová mi jako člověk sedla hned na první pohled. Nebála jsem se s ní o čemkoli otevřeně mluvit, byla moc milá a empatická. Působila na mě velice uklidňujícím dojmem a setkání s ní mi velmi pomohlo. Určitě jsem u ní nebyla naposledy, kéž by bylo vice terapeutů s takovým přístupem!

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

S paní psychoterapeutkou mám výbornou zkušenost, pomohla mi v těžké životní situaci. Díky ní jsem byla schopná se na svoje problémy podívat z jiného úhlu, vzchopit se a řešit těžkou životní etapu. Nejvíce jsem ocenila její empatický a velmi milý přístup při konzultacích. Tuto paní můžu jen doporučit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Po smrti manžela jsem byla na dně a můj syn se uzavřel do sebe a nechtěl komunikovat s okolím. Paní Radka byla velmi empatická, milá a se synem si hezky povídala. Po několika návštěvách se syn pomalu začal vracet do života a komunikovat se svými kamarády ve škole. Velmi oceňuji její lidský přístup a metody práce. Paní Radku můžu doporučit všem, co mají problém s dětmi.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Má zkušenost s paní terapeutkou byla skvělá. Rozhovor byl klidný, upřímný a bez jakéhokoliv strachu či studu. Také jsem za celou dobu konzultace nepociťovala sebemenší nátlak, s čímž mám zkušenosti například u rodiny, či přátel a celkově se cítila uvolněně. Paní Matesovou bych 100% doporučila.

• Deprese
  • Emocionální bolest