Radka Matesová, psychoterapeut Praha

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní terapeutka je moc milá, sympatická a vzbuzuje důvěru. Dnes jsme měly první sezení s dcerou a i tu dokázala rozmluvit a přimět nenásilnou formou ke komunikaci. Věřím, že se nám podaří i vyřešit naše obtíže, ale na to je ještě brzy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní terapeutka je milá, vstřícná, chápající, plná energie. Mohla jsem jí říct vše. Naslouchala a nesoudila. Ulevilo se mi. Moc se těším na další setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní terapeutka je moc milá a má laskavý přístup. Jsem ráda, že k ní chodím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní terapeutka je moc milá. Cítila jsem se příjemně po celou dobu konzultace, neskáče do řeči, vyslechne vás. A co je nejdůležitější, poradí. Určitě za ni ráda znovu zajdu, když bude potřeba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní Matesová je nesmírně milá, vřelá a empatická, na setkání mě vyslechla s trpělivostí a pochopením. Bylo pro mě důležité najít pomoc v člověku, který ke mně bude citlivý a nebudu se cítit souzena. Už v prvních vteřinách jsem poznala, že právě s paní Matesovou budu moci mluvit o čemkoliv a bude to v pořádku. Během sezení jsem se cítila uvolněně, bylo to velmi přirozené. Moc se těším na další sezení, již po tom prvním cítím velkou úlevu a vím, že už bude všechno lepší.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Matesová je velmi příjemná a chápavá terapeutka. V kontaktu s dítětem panuje klid a důvěra. A to i při online konzultacích, při kterých jsme vlastně v klidu domova.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Jelikož jsem z daleka a paní Radka mi byla doporučena, zvolil jsem cestu online konzultace a byla jsem mile překvapena, jak mi může pomoci a porozumět. Dělá svoji práci s láskou. Za dosavadní i budoucí péči jí patří mé velké děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Radku jsem vyhledala filtrovanim na ZnamyLekar adiky jejimu napojeni na equiterapii, ktera mne velmi zaujala. Dcera ma za sebou zatim pouze prvni sezeni, pred tim probehlo jedno sezeni se mnou a dale bude dcera jiz pokracovat u koniku. Zatim mohu rici, ze Radka je skvela posluchacka, nesoudi, dobre se pta. Dcera (6 let) nemela jediny problem se ji otevrit a o sezeni mluvi i s nami doma a tesi se, az bude moci aplikovat rady od Radky na krizove situace :) Vahala jsem nekolik mesicu, zda se obracet na psychologa s takto malym ditetem, ktere neproslo zadnym vyznamym traumatem, ale "pouze" zmenami v rodine, v zivotnim rytmu atp., ktere se zacaly projevovat zachvaty vzteku, pomalosti, hadavosti, zasekavanim. I po takto kratke dobe jsem si jista, ze to jsou dobre invetstovane penize do budoucna a ve vztahu s dcerou nam pomohou a pomohou hlavne i ji vyrovnavat se se zivotnimi zmenami.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s.

Uvidíme a detailněji zhodnotíme později, naše zkušenost je zatím krátká (2 sezení). Nicméně je paní magistra sympatická, milá a naslouchá.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní terapeutka Matesova, je laskavá a dokáže naslouchat a poradit v dané situaci.spokojenost,děkuji

• Deprese
  • Emocionální bolest