Praktický lékař
Kubíčkova 8, Brno

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka mě i manžela léčí mnoho let, jsme s její péčí velmi spokojeni. Co mě přesvědčilo o tom, že jí na pacientovi záleží je fakt, že v době covidu přišla k nám domů, což si myslím každý lékař nedělal. A pomohla. Děkujeme za péči.

Výborná paní doktorka, moc sympatická a ochotná. Vždy ráda poradí a nevypadá že je v ordinaci za trest, což je dneska už malý zázrak. OP

Paní doktorka je na mě sice vždy milá a snaží se po lidské stránce, po odborné stránce nic moc. Všude visí diplomy atd. Po teoretické stránce je zřejmě génius. Po praktické stránce ta diagnostika nestojí za nic. Ráda Vás přepošle jinam apod. Kdybych měl hodnotit výkon sestřičky dám to nejhorší ohodnocení co jde. Sestřička je vždy velmi protivná. Ráda se ušklíbá, když paní doktorce sdělíte co si myslíte a jak vnímáte nemoc. Osobně si myslí, že by doktorce aspoň na běžný standard pomohla schopná,usměvavá sestřička. Potom by zde pozitivních hodnocení značně přibylo.

Paní doktorka byla při každé návštěvě naprosto neochotná, maximum co zvládla byla žádanka jinam a ještě bez jakéhokoliv zájmu diagnostikovat nemoc či předepsat něco jiného než antibiotika, tak už tam raději ani nechodím.

U paní doktorky jsem registrovaná už přes 10 let. Za tu dobu jsem u ní byla jen párkrát, většinou s konkrétní potřebou - napsat nějaké léčivo či odeslat k odborníkovi. Pouze ve dvou případech jsem byla nemocná, a to jsem si tedy u ní přišla, že ji otravuji a vytrhuji z jejího klidu. Jednou mě odeslala na vyšetření do nemocnice k čemuž mi velmi neochotně zavolala sanitku. Podruhé mi napsala recept na coldrex a řekla, ať radši zůstanu v karanténě, že by to nezle vyloučit příušnice. Myslím, že magistra v lékárně mi posléze poradila mnohem líp než doktorka.
Zdá se, že svůj přístup zlepšila po zavedení regulačních poplatků, že alespoň trochu vyšetřuje. Nyní mi dokonce udělala preventivní prohlídku a byla u toho milá! Nicméně se zdravotními problémy, se kterými jsem přišla, mi nepomohla ani náznakem.

Paní doktorka je moji lékařkou už 20 let, léčí i mé dospělé děti. Jsem velmi spokojená s úrovní péče i diagnostikou. Doporučuji.

Velice příjemná, hodná paní doktorka, velmi ochotná, vstřícná a umí poradit.

Výborná paní doktorka, vždy ochotně pomohla a poskytla veškerou péči. Schottnerova

Velmi příjemná lékařka, samé dobré zkušenosti.

Když jsem po ní cokoli chtěl, byla nepříjemná, někdy měla až sprosté jednání. Když mi opravdu bylo zle, řekla mi, že mi nic není. Pak jsem přechodil zápal plic. Často se jen tak usmívá, ale není schopná sama diagnostikovat jakoukoli nemoc.