Ambulance klinického psychologa
Patočkova 3/712, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pan Karpíšek je inteligentní, schopný a asi i hodný. Dobře chápe, nepotřebuje se doptávat. Naše spolupráce přesto skončila konfliktem. Po necelém roce, kdy trpělivě poslouchal mé myšlenkové eskamotérství, jsem vnímal, že se k něčemu chystá. Říkal jsem mu, že jsem v kukle psychospirituální krize a že nechci ven, on mě přesto prolomil skrz kuklu do emocí a prožívání. Cítil jsem se znásilněný a ponížený. Můj konflikt je tak spíše konfliktem s psychoterapií jako takovou. Z jejího pohledu udělal, co musel, měl, byť proti mé vůli. Hodnocení píšu ještě rozrušený. Označil bych ho za solidního a jako terapeuta za kvalitního (mám srovnání s dalšími šesti). Škoda toho konfliktu, s odstupem to možná uvidím jinak, teď dlouho nechci mít s psychoterapií nic společného. Pana Karpíška doporučuji, možná nebude vyhovovat lidem, kteří nad sebou potřebují ráznou, vyhraněnou osobnost, protože takový není, což mi nevadilo (někteří ho zde v komentářích "obviňují" z pasivity).

Umístění: Ambulance klinického psychologa Jiný

Pana magistra mohu doporučit na základě dlouhé klientské zkušenosti. Díky jeho empatii a inteligenci je možné dobrat se v bezpečném rámci mnohého. Díky psychoanalytickemu přístupu Vám pomůže naučit se v sobě postupně vyznat samostatněji, což je pro mě osobně velice důležité. Nechápu úplně, jak to při své vytíženosti dělá, ale myslím, že se opravdu snaží svoje klienty vnímat. Doporučuji tedy ráda dále

K p. dr. Karpíškovi jsem chodila několik let na psychoterapii a absolutně jsme se sedli. Terapii jsem skončila jako úspěšnou. Moc jsem se u něj naučila a musím říct, že z pozitivních výsledků terapie čerpám doteď. Je strašně těžké najít terapeuta a terapii, která vám vyhovuje. Každému vyhovuje něco jiného. Mě prostě jeho způsob práce se mnou seděl, fungovalo to, a proto ho za sebe doporučuji.

Mně osobně vyhovoval, i když asi nebude vyhovovat každému. Dává hodně prostoru pacientovi, osobně nemám rád, když mi do toho někdo moc kecá. Zároveň však upozorňuje na některé zásadní jevy v terapii. Je profesionální, slušný, inteligentní a dá se mu věřit.

Vysoko hodnotim trpelivou peclivost, ochotu prehodnotit a jako bonus obdivuhodnou pamet, ktera mi usterila plno casu a energie. Dle me zkusenosti lze v jeho peci pocitat s dostatkem prostoru pro praci na sobe za doprovodu jeho profesionalniho zaujeti a pripadneho usmerneni. S panem Karpiskem mam dlouholetou klientskou zkusenost a tomu, kdo se chce pustit do psychoanalyticke terapie, urcite doporucuji :-)

Byl jsem jen na jednom sezení a nevyhovoval mi - bylo to takové povrchní a s čím jsem nepřišel já sám, na to se nezeptal. Potřebuji víc vést, ukazovat, pan Karpíšek je pasivní a vyptávat se asi moc neumí.

K tomuto panu psychologovi jsem chodila víc jak rok a byla to ztráta času. Nevím, jestli to nebyla taky moje chyba, přišlo mi, že nechává všechno na mě, a já sama se bála třeba s něčím přijít (jsem spíš pasivní člověk). Třeba to byl jenom jeho způsob terapie, ale ten mi určitě nevyhovoval, v mém případě mě měl převést k někomu jinému.... když to beru teď s odstupem a mám možnost porovnávat s jinými psychoterapeuty. Nedokázala jsem z terapie odejít, protože jsem se ho bála zklamat a zahanbit ho, že jsem s jeho přístupem nespokojená. Podotýkám, že tehdy to bylo na zdravotní pojišťovnu, takže jsem neplatila nic. Kdybych platila, tak tam po pár sezeních přestanu chodit anebo budu přece jenom aktivní :-)

K panu Karpíškovi jsem chodil přčed třemi měsíci, ale budu se k němu muset vrátit. Zatím z něj mám dobrý pocit, ale těžko mluvit o profesionalitě, spíše jsem se s tím popral sám - ale o tom to asi je :-) Prát se, jen je potřeba aby do vás někdo strčil. Zatím "doporučuji", později kdyžtak přehodnotím.

Vubec nedoporucuji. Neprofesionalni - pri terapii byl nachytan jak spi! Po tomto zazitku jsem psychoterapeuta zmenila a poznala, ze pristup pana magistra byl velice laxkni a v terapii nebyl dosahovan temer zadny progres.

ano