Praktický lékař gynekolog
Wellnerova 3, Olomouc

Zensky vy si asi sedite na vedeni za prve kdyz vejdu do ordinace stojim nesedam hned pan doktor rekne vyskocte si ja jdu popotahnu si sama podlozku i kdyby ju predemnou sestricka uz popotahla po vysetreni se jdu rovnou oblict i s kalhotama otazka 1 minuty a jdu si sednout za doktorem vazne nechapu nektere z vas pak si stezujete ze mate zanety a kde jake nemoci kdyz si sedate jedna za druhou na zidlu .S panem doktorem jsem spokojena chodim kdo nemu uz 9let a mam 4 tehotenstvi vse vzdy bez problemu a zachranil me po vysetreni z fn tak tam k te stare doktorce uz nikdy nejdu prej varixi na deloze ale prd zanet jak brno chodila sem v predklonu a horecky no hruza byla sem rada ze sem se vubec vyskrabala za panem doktorem

Naštěstí už k němu nechodím, ale těch pár let mi stačilo. Nejlepší byla poradna pro těhotné když si pozval všechny najednou a pak sem tam seděla třeba 4 hodiny než na mě přišla řada.. v "jiném" stavu to byla fakt pecka.. Na prevence a když se nic moc neřeší tak je asi ok, ale jak máte nějaký problém, tak jen obtěžujete, můj názor..

Pana doktora jsem si zvolila na doporučení, ale nejsem spokojená.
Nelíbí se mi, že na koze si podložku musím po předchozí ženě potáhnout sama. Nelíbí se mi a přijde mi naprosto nepochopitelné, že stěr, vždy krvavý a bolestivě provedený nanesený na sklíčku položí pan doktor na mou kartu ať to dám sestře. Takto nezajištěné to mám v kabince když se převlékám a takto nezajištěné to předávám sestře, které tato sklíčka leží po stole, při troše štěstí je zastrčí do stojánku hned vedle svého jogurtu. Pan doktor co se nezeptám neřekne, co se zeptám odpoví stroze. Na prosbu, jestli by mě mohl poslat na vyšetření prsou, protože moje babička má rakovinové buňky v prsu mi odpověďěl:"Ale prosím vás, moje ... taky ... a řešila to až ve čtyřiceti." Nedovedu si představit, že bych k němu chodila v těhotenství, proto si hledám jiného lékaře. Ordinační doba je od 7h, ale pak doktor většinou dochází 7.20h. Běžné je čekání v čekárně cca 2-3h. Pro citlivé pacientky pan doktor není zcela vhodný.

Jsem spokojená, mám již nějaký pátek, tak mohu srovnávat. Gynekologické vyšetření je bývá vždy nepříjemné, ať jej provádí kdokoli, ale pan doktor je šetrný. Jedna drobná výhrada - je těžké se jemu či sestřičce dovolat.

Já osobně jsem s panem doktorem i se sestřičkou velice spokojená. Jezdím za ním 30km a vůbec mi to nevadí. Od mala jsem měla strach z vyšetření, protože jsem byla poprvé na prohlídce v 11 letech a doktorka byla sadistka a vulgární jak dlaždič. S panem doktorem jsem strach v pohodě překonala. Dvě těhotenství a vše v klidu a pohodě. Pokud s ním máte někdo negativní zkušenosti, tak si za to asi můžete sami - nespolupracujete,nebo máte zanedbaný stav, nechodíte pravidelně atd. Ovšem jsou i případy, kdy se diagnóza nepozná hned, nebo se dostaví nějaká reakce na léky - to se stává zřídka. A to, že potratíte, za to málokdy může doktor. Je to spíš na přírodě nebo celkovém zdravotním stavu. Je strašně jednoduché vše házet na doktory. A to, že si vyřizuje někdy soukromé věci mi nevadí, naopak se mi líbí, že je to normální člověk. Vše je ovšem věc názoru a ten svůj nikomu nepodsouvám!!!

K MUDr. Burdovi chodím řadu let. Jsem spokojená, vyšetření nebolestivé, šetrné. Doktor slušný a sestřička příjemná. Mohu doporučit, což jsem v případě několika mých kolegyň učinila.

Kdysi jsem nejspíš díky péči pana doktora potratila. Jeho vyšetření v těhotenství bylo nešetrné a bolestivé. Asi za 14 dní jsem začala slabě špinit. Pan doktor mi předepsal nějaké prášky a poslal domů odpočívat.
Hned ten den v noci jsem skončila ve FN.
Přesto jsem se k němu po x letech vrátila, na doporučení známé, doufajíc, že v odbornosti pokročil.
Při první návštěvě projevoval až radost nad dalším přírustkem do kartotéky. Další návštěvy již tak příjemné nebyly.
Pan doktor páchl kouřem, řešil během vyšetřování tel. hovory na téma lyžování.
Ale hlavně mi, ačkoliv jsem již byla po menopauze, aplikoval injekčně nějaké hormony na vyvolání menzes!
Pan doktor totiž viděl na ultrazvuku narůstající sliznici a považoval za správné vyvolat krvácení!
Na dotazy reagoval podrážděně.
Pzn. Já již vím, že to nebyla narůstající sliznice, ale výpotek v dutině břišní v důsledku zánětu.
Jana

Na pana doktora si nemužu stěžovat je to výbornej pan doktor má tam čisto adá se s nim na čemkoli domluvit

Na pana doktora si nemůžu stěžovat, po zkušenosti s předchozí doktorkou gynekoložkou, je jeho vyšetření nebolestivé, pokud hrozí po vyšetření špinění (napřiklad po stěru z čípku), tak mě na to vždy upozorní. I prohlídka po šestinedělí, které jsem se obávala byla šetrná.Okomentuje nález,ale více to nerozebírá, jen v případě mých otázek, mi vždy trpělivě vše vysvětlil. V jeho péči jsem prodělala dvoje těhotenství, obě riziková s hrozícím předčasným porodem, doktor nic nezanedbal, ba naopak, snažil se vždy vyjít vstříc mému přání s přihlédnutím k vážnosti mé zdravotní situace. Sestřika je milá, vždy mi ochotně pohlídala staršího syna, když jsem byla u doktora, ikdyž měla spoustu své práce, nechala ji stranou a věnovala se jemu, pak neměla čas brát telefony, což tu taky někdo zmiňoval. A k ženským co si sedají s holým zadkem na židličku bych jen vzkázala, že stačí trošku použít hlavu a nechat si kalhotky nebo si nosit sebou sukni. A k pomuchlanému papíru na koze bych dodala už jen to, že ho stačí popotáhnout a máte to v suchu a ruce Vám taky neupadnou. Já osobně pana doktora doporučuji, myslím si že je diskrétní a u mne nikdy nic nezanedbal !!!!

Naprosto souhlasím s negativním hodnocením na pana doktora Burdu. Jeho vyšetření je vždy velice bolestivé a po každém krvacím (musím si vždy s sebou brát vložku) a krvácím ještě tak dva dny po tom. Také mi vadí, že když se vás sestřička zavolá do "čekací kabinky" tak tam stojím vždy minimalně 20 minut než se mě pan doktor zavolá. To že sedím jen v kalhotkách na studené židli, na které přede mnou sedělo x žen je opravdu nechutné. A to nemluvím o tom, že papírová plachta, která je položená na "koze" je roztrhaná, mokrá a často i od krve a vy si na to musíte sednout, jelikož pan doktor to očividně němení. S tím jsem se opravdu nesetkala. Mám už několik let opakující se potíže, ale pak doktor mi nedokáže pomoci! Jsem u něj jak doma. Jsem tam každy měsíc a každy měsíc dostávám antibiotika a čípky, což mi uz úplně odbourolo imunitní systém. Mám i autovakcínu, která mi taky nezabírá. Pan doktor říká, že nic lepšího než autovakcína není a že pro mě víc udělat nemůže. Chtěla bych mít v budoucnu děti a bojím se že nebudu moci otěhotnět a proto měním pana doktora za gyneloga, který sídlí v Přerove i v Olomouci- Mudr. Zdráhal. PS. Sestřička je velice nepříjemná a dovolat se jí do ordinace je opravdu zázrak.