Doporučení psychiatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pana doktora jsem vyhledala v době,kdy jsem byla z důvodu těžké deprese úplně na dně,s myšlenkou na ukončení života.Pan doktor mi doslova zachránil život,svým přístupem a empatií,medikací,která mne vrátila zpět do života,jsem panu doktorovi nesmírně vděčná,jeho lidský přístup,konfrontace s mými dětmi,mohu říci,že po téměř roce léčení se cítím v pohodě a doslova mu děkuji za život,který mohu dále žít. Více

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou... Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi. Hodně pomohl mému synovi i mně. Má srdce na správném místě a je lidský. Vážím si toho. Moc děkuji pane doktore. S úctou Zapletalová Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava Mapa

• „spokojenost , snaha pomoci i v nelehkém období, mají toho hodně v nelehké době , ale i tak jedou na 200% !

Poštovní 14, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající odborník, velice pečlivý, příjemný, obětavý, vždy připraven pomoci

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „S paní doktorkou Weimerovou jsem se poprvé setkal na denní klinice v Soběšovicích v roce 2017. Předtím jsem se potýkal s neléčenou depresí od roku 2012, kdy došlo k závažné události se synem v zahraničí. Další problémy téhož roku se přidaly v práci. Asi 4 roky jsem byl trvale pod neustálým tlakem a věřil jsem, že tuto situaci zvládnu sám bez pomoci. Spánku jsem měl minimum a byl jsem trvale ve stresu. Až došlo postupně k poškození organismu cukrovkou, vysokým krevním tlakem s následným zjištěním poškození cévy mozku. Až po opakovaném „vypnutí“ organismu jsem se rozhodl s tím něco dělat. Až to mě přinutilo vyhledat odbornou pomoc - psychiatra. Nacházel jsem se po čtyřech letech neléčené deprese v žalostném stavu. Doporučuji všem, kteří se nacházejí v obdobné situaci, toto řešit hned v úvodu, než se tento negativní stav zakonzervuje a není možné s ním již dál dělat zázraky a očekávat, že bude zázračně vyléčen, aby mohl dál pokračovat v přetěžování organismu. Ideálním řešení je právě denní klinika v Soběšovicích, která se nachází v krásném prostředí u Žermanické přehrady, kde je mimo psychoterapie i po konzultaci s paní doktorkou možnost léčby bylinami. Vnímám paní doktorku Weimerovou jako součást skvělého týmu, který měla perfektně sestavený a zorganizovaný. Paní doktorka Weimerová je profesionál s dlouhodobou praxí, má můj respekt. I na svých webových stránkách má vše velmi dobře vysvětleno a popsáno, což mi pomohlo se orientovat ve mně do té doby neznámé a obávané problematice, za což paní doktorce Weimerové děkuji. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :) Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pro mne výborná, léky trefila a na hospitalizaci poslala když to fakt nešlo jen lékama. Pomohla mi velmi. Tam je problém, jak si pacient sedne, zvláště já s potížema s autoritama. Paní doktorka je třída. To její z. sestra grrr. Jsem moc senzitivní, jen se mi přišlo echt, že hlásí čekárně moji diagnózu a další "příhody" s jejím jemným chováním. Naposled mi přišla naopak velmi příjemná, jsem za to rád... Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorku Ressnerovou jsem poznala před 10 lety..Je to 100% odborník ve své profesi ..Mně pomohla a stále mi pomáhá..Naprosto jí VĚŘÍM...Je odborníkem v oblasti psychiatrie...Dodala mi důvěru a sílu v sebe sama ..Věřím jí..Paní Naďa, její zdravotní sestra, je skvělý člověk ..A společně tvoří úžasný profesní tandem ..Přeji oběma,aby se jim dařilo ......Ilona K. Více

Řehoře Volného 60, Příbor Mapa