Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Chodím k pani doktorce už hodne dlouho a jedině co můžu říct, že je to výborná lékařka, milá, slušná a sympatická žena.

     • Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek  • 

  • Myslim si, že se k pacientům chová slušně a má zájem pacientovi pomoci.
    Jsem spokojený nejen s její práci, ale i s ráci její sestřičky .
    Červenka Milan

     •  • 

  • Lékařka bez zájmu o pacienty,inkontinentní pomůcky na píše 12 ks na měsíc,léky s nejvyšším doplatkem jsou na denním pořádku,neochotná,sestra velmi odměřená.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Bohužel také já musím souhlasit s předchozím názorem. Nevýhoda u této lékařky je ta, že opravdu píše léky s velmi vysokými doplatky pro pacienty, případně dostanete lístek, co si koupit a vše si hradíte sami. Nechodím k ní často a lékařskou péči nijak nezneužívám. Jdu k lékaři až ve chvíli, když mi na nemoc nezabírají léky, které si sám koupím v lékárně a v tuto chvíli od lékaře očekávám, že předepíše léky, které bude z větší části hradit zdravotní pojištění. Pokud by došlo po této stránce ke změně, nemám výhrady.

     •  • 

  • Lékařka náladová,neochotná,nechodí na návštěvy k imobilním osobám,předepisuje léky ,které si musí pacient celé zaplatit,nezná ani léky a další potřeby pro nemocné,má zastaralé číselníky.Sestra velmi pomalá,neochotná.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborná doktorka vždy se snaží vyjít vstříc.

     •  • 

  • Je skvělá

     •  • 

  • Já tuhle paní doktorku můžu jenom chválit. Přešla jsem k ní od lékařky,která mě vyšetřovala od stolu a nikdy mě nenechala ani doříct s čím jsem přišla. A to chodím asi jednou za rok, když už je fakt zle.Paní doktorka Crhová mě při vstupu vyšetřila až přepečlivě a velice mi pomohla v době těhotenství,kdy mi doporučila homeopatika na mé různé problémy. Ačkoliv jsem byla velice skeptická,musím říct, že mě přesvědčila ona i tyto léky. A za to jsem jí vděčná už několik let.

     •  • 

  • D

    Moc milá paní doktorka, která má lidský přístup a nechová se povýšeně.Je usměvavá a příjemná. Má úžasnou sestřičku, chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni.

     •  • 

  • M

    příjemný a profesionální přístup

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu