MUDr. Naděžda Spurná

Zubař · Více o specializacích

Prostějov 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Naděžda Spurná
Praktický lékař stomatolog

Erbenova 1, Prostějov 79601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Milý a lidský přístup krásné a mladé slečny zubařky a její sestřičky. Posledně s mým kusem ulomené pětky dokázala zázrak bez kapky krve a bez bolesti. Vřele doporučuji :)

     • jiné místo Jiný  • 

  • Vynikající odborník i člověk. Přístup, nadstandartní možnosti ordinace a skvělé zacházení s klienty jsou známkou vysokého odborného i lidského kreditu této mladé,krásné a simpatické zubní lékařky. Jsem velmi vděčná větru , který mě k ní před osmi lety zavál.

     •  • 

  • Paní doktorka je nejlepší zubařka jakou jsem kdy poznal.Velmi šikovná,příjemná a vstřícná.Navštívil jsem ji i se svojí čtyřletou dcerkou,které plombovala dva zoubky.Zákrok proběhl v takové pohodě,že dcerka ani nehlesla a později mi dokonce sdělila, že se jí to líbilo!Skládám paní doktorce i milé sestřičce hlubokou poklonu.

     •  • 

  • Vždy jsem tak spokojená nejen s jejich odvedenou prací, ale i s přístupem. Paní doktorka i sestřička jsou výborný tým.

     •  • 

  • Ochotná a výborné odborné znalosti. Je to jiná liga jak moje původní zubařka.

     •  • 

  • Vysoká odborná způsobilost, ochota, výborný přístup k pacientům.

     •  • 

  • super paní zubařka, jsem s její praxí velice spokojen

     •  • 

  • Velmi pecliva a zrucna pani doktorka, sestricka take skvela.

     •  • 

  • J

    Milá paní doktorka, velmi pečlivá a důsledná. Sestřička velmi milá, vstřícná, sympatická. Téměř žádné čekání, pacienty přijímají dle objednání.

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělá,vždycky jsem se strašně bála zubaře a ona vše změnila,její přístup je profesionální je milá i sestřička je příjemná.Moc chválím a všem doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu