Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marek Jiřík
Ordinace

Nádražní 982/104, Ostrava 70200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • R

    Velmi kvalitní ošetření, skvělá práce a vstřícný přístup k pacientovi. Děkuji za ošetření a jako stomatologa doporučuji.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Anna (3.11.2015)
    Pan doktor Marek Jiřík je skvělý mladý zubař. Díky tomu, že jsem se rozhodla změnit svou zubní ošetřovatelku a zašla k němu, mám krásné zuby místo původní spousty kovu. Moc mu musím poděkovat, za to, co z té mé zubní katastrofy vytvořil. Nebýt jeho přičinění, možná bych už brzo měla zuby pouze vyndávací. Je to chlap, který má své mouchy a nálady, ale když to člověk přehlédne nebo překousne, zjistí, jak je výborný. Jeho práce je precizní. Přistupuje k bezbolestným úkonům, což velice cením. Sice jsem za tuto jeho práci zaplatila, ale nelituji tohoto výdaje. Sestřička je úúúplně nejlepší, jakou jsem kdy kde poznala.

     •  • 

  • Mel jsem problem s 1 krivym zubem v horni rade. Nechtel jsem kvuli tomu nosit rovnatka. Proto jsem poslal profi fotografie meho stomatologa z Nemecka k posouzeni 8 dentistum (S ekonomickych duvodu jsem chtel provezt zakrok v Cr). Jeden z nich byl pan Jirik. Napsal mi cenouvou kalkulaci a co s tim zubem bude delat. Tak jsem se pri navsteve Ostravy odhodlal ho navstivit. Prohledl si muj chrup, kde videl pozici zubu a jako ODBORNIK (minimalne jeho ceny svedci o tom, ze by jim v mel byt :) ) mohl rozhodnout zda endodonticky to lze narovnat nebo ne. Pan Jirik testoval zub zda je umrtveny nebo ne, udelal si svoje vlastni fotky, udelal otisky a nechal zhotovit 3x modely. Vsechno si nechal samozrejme predem zaplatit. Vysledek po cca dvou mesicich mi poslal velmi strucny mail nelze, do toho nejdu... Resume 1 den volna a penize v haji.

     •  • 

  • Byla jsem u pana doktora poprvé. Musím ho pochválit, udělal mi kompletní vstupní prohlídku, poslal mne na rentgeny a seznámil se vším, co bude třeba udělat. Jeho přístup byl velice profesionální a lidský. Hodně pacientů ho chválí za jeho preciznost a proto jsem si ho vybrala. Je lepší si připlatit, než chodit stále k zubaři s plombou, která co 14 dní vypadne. Zatím mohu jen a jen doporučit. :)

     •  • 

  • Spokojenost. Normální člověk, vždy vyjde vstříc a komunikace čím dál lepší. Je vidět, že je to mladý zubař, který zkušenosti ještě získává, ale už je na velmi dobré úrovni a pořád roste. Za pár let to bude kapacita. Pokud to porovnám s mojí bývalou zubařkou, tak je úplně jiná liga, ten pokrok je obrovský. Dokonce se k němu spíše těším, protože si pacientů váží.
    Ze začátku mě trochu zaskočily ceny, byl jsem pár let v zahraničí a pamatuji si plombu za 200 Kč. Avšak po konzultaci cen u jiných zubařů jsem zjistil, že ceny patří k průměru. Dnes pojišťovny prostě platí jen nutné minimum a já chci mít zuby v naprostém pořádku.
    Co u něj úplně zbožňuji, jsou termíny. Termíny se dají zařídit okolo týdne a je zcela přesný. Doufám, že mu jeho přístup vydrží:-)

     •  • 

  • Velmi slušně zařízená ordinace v podstatě v centru s možností parkování, vzal mě přesně podle objednávky, fakt dobrá a neodfláknutá práce, vše bezbolestně. Není co vytknout. ...možná se mě mohl zeptat jestli chci znát předpokládanou cenu. Levné to rozhodně nebylo, ale boty si taky už dávno nekupuji u ťamanů... nejsem na to dost bohatý:)))

     •  • 

  • Kvalitní zubař s moderním přístupem i vybavením a je vidět, že mu záleží na tom, aby práci odvedl dokonale a nic nezanedbal. Navíc sestřička i pan doktor jsou velice milí. Jsem spokojená a můžu ho jen doporučit.

     •  • 

  • Profesionál a perfekcionista, všechna práce odvedená na 110%. Časový management ordinace a komunikace s pacientem perfektní. Čekací doby na návštěvu jsou krátké. Ceny příjemné, jsou i mnohem dražší zubní lékaři.
    MuDr. Jiříka mohu jen a jen doporučit.

     •  • 

  • Před zahájením jakéhokoli zákroku dobře vysvětlí proč a jak se bude procedura dělat. Samozřejmě k tomu doplní i cenovou nabídku. S panem Jiříkem jsem maximálně spokojen.

     •  • 

  • Dobrý den velmi rád přidám pár vět do hodnocení. Jsem s panem Jiříkem velmi spokojen. Měl jsem zubařku na dědině kousek od Ostravy asi 3 roky, ke které jsem v průběhu jezdil někdy i každý týden nebo co 14dni. A až po této době mi to připadlo nezvyklé. A tak jsem si našel nového zubaře pana Jiříka. Příjemný přístup vystupování i komunikace včetně přibližného shrnutí a ceny. Nebylo to hotové za týden, doposud jsem spokojen i když to mě ještě čeká počítám poslední návštěva. A nebylo to nejlevnější, ale mužů vřele doporučit a myslím si že za kvalitu je třeba si zaplatit!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu