Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih, Ostrava 70030

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Velmi profesionální a lidský přístup, k dospělým i dětem. Chodíme celá rodina a jsme moc spokojeni, krátké objednací doby, nízké ceny za ošetření, profesionální přístup.

     • Poliklinika Hrabůvka s.r.o. pravdielné návštěvy a ošetření  • 

  • U paní Pfelgrové vždy vše probíhá na profesionální úrovni s velmi lidským přístupem. Vzhledem k tomu, že mám velmi citlivé zuby a paní doktroka si mě pamatuje, probíhá zákrok příjemně, povídá si semnou a oceňuji profesionalitu a snahu o moje pohodlí.

     • Poliklinika Hrabůvka s.r.o. zubní vyšetření  • 

  • Navštěvuji paní doktorku roky a nikdy by mě nenapadlo paní doktorku vyměnit. Je opravdu profesionál v oboru (a to slýchám i s okolí). Asi jako každý se vždy návštěvy zubaře bojím, ale po zavolání do ordinace ze mě strach úplně odpadne a jak vycházím tak si nadávám, že jsem se zase tak zbytečně stresovala :) (a to i třeba po hodinovém ošetření, které zde není určitě žádným utrpením). Vždy se jak s paní doktorkou tak sestřičkou pěkně pobavíme a zasmějeme. Jsou stále v dobré náladě. Paní doktorka nenechá nic náhodě a vždy vše pořádně vyšetří a případně ošetří (opravdu pečlivě !) co nejvíce bezbolestně. Injekce proti bolesti nabízí a do něčeho se třeba ani bez injekce nechce pouštět. Já můžu celý jejích přístup a péči hodnotit na 1 s hvězdičkou :) profesionálky obě dvě.

     • Poliklinika Hrabůvka s.r.o.  • 

  • K této zubařce chodím několik let s celou svojí rodinou,jsem spokojen.
    Co mi zbývá zubaře potřebujem.

     •  • 

  • S paní doktorkou mám dobré zkušenosti. Jsem u ní spokojená a ceny bych řkla má i někdy nižší než u jiných zubařů z doslechu. Můžu doporučit a že je necitlivá bych ooopravdu neřekla :)

     •  • 

  • S paní doktorkou, jsem velice spokojen. Docházíme do ordinace s celou rodinou již řadu let. Nikdy jsem se nesetkal s tim , že by mi nebyla nabídnuta injekce proti bolesti jak tady někteří anonymové píší. Z jakým koliv problémem jsem došel, vždy se mi dostalo kvalitní péče. Paní doktorka i s sestřičkou jsou vždy mile naladěny.

     •  • 

  • Paní doktorku i sestřičku mohu vřele doporučit, po zákrocích nikdy nic nebolelo, žádné komplikace, na kontrolu chodím co půl roku a jsem spokojená. Dala mi zuby krásně do pořádku a teď si už druhým rokem vždy posteskne, že si už ani nevrtne :-D Ordinace moc pěkná, moderně zařízená, paní doktorka i sestřička příjemná.

     •  • 

  • Bohužel jsem nevěnovala pozornosti zubu a jelikoz jsem samozivitelka a mala je na mne 2 rocní zavisla celych 24hodin nesla jsem na kontrolu a neomluvila se a stoho duvodu jsem prisla o bezva doktorku:-(

     •  • 

  •  •  • 

  • tato zubařka mně velmi udivila svymi cenami je velmi draha ale kdyby za tyto ceny byla i kvalitni peče nic bych neřekla,jenže je nepřijemna vubec si nelame hlavu s tim že když se člověku vrta v ustech mohlo by to dokonce i bolet.No prostě draha a ještě necitliva,u horšiho zubaře jsem ještě nebyla no už jsem se přeregistrovala jinam. V žadnem připadě nemohu doporučit běžte jinam nemusite tolik trpět a ještě ušetřite penize

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu