Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Lebeda
Privátní stomatolog

ul. Dr. Kolaříka 131, Zlín 76001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Pan doktor je neuvěřitelně empatický člověk. Není lhostejný k bolesti pacienta a hlavně vždycky co řekne, tak to platí na 100%.
    Mně osobně pomohl zachránit několik zubů od vytrhnutí.
    Děkuji mockrát za všechno.

     • Privátní stomatolog Jiný  • 

  • L

    Odborník. Příjemný člověk a naprosto profesionální přístup. Tahal mi kořen zubů a naprosto bezbolestně.

     • Privátní stomatolog Jiný  • 

  • Ke všemu pozitivnímu co již bylo napsáno a s čím souhlasím přidám ještě jednu důležitou a příjemnou věc - u pana doktora se nečeká !!! Stačí přijít na čas, na který jste objednáni.

     •  • 

  • Každý chodí k zubaři nerad, ale u pana doktora Lebedy to téměř nebolí.

     •  • 

  • Pan Lebeda je výborný doktor, vždy mi všechno vysvětlí, co se děje se zubem, proč je dobré postupovat tak a tak a jaké to do budoucna bude mít následky, když se například dnes bude zbytečně zasahovat do zubu, který už je vyvrtaný jen z kosmetického hlediska, může ho to opět oslabit a méně vydrží. Při jakémkoli zákroku, dokonce i při trhání zubů moudrosti, ze mě doslova spadne strach, obavy, protože opět, trpělivě, lidsky člověka připraví na to, co ho čeká. Díky této "psychické" přípravě jsem v jeho ordinaci klidná a zákrok většinou nebolí. Také bych chtěla napsat, že má velmi šikovnou a milou paní sestřičku, jejíž pomoc je také nenahraditelná.
    Díky za lidský přístup! :-)

     •  • 

  • K Dr. Lebedovi chodím už dlouho.
    Je dobrý, myslím ale, že se trochu pokazil a některé úkony dělá zbyteně.

     •  • 

  • E

    Pan doktor není jen lékař-je to PAN DOKTOR.Mít ho od prvního kazu tak mám o 32 zubů více ještě teď v 70 letech. Moc děkuji-E.D.E

     •  • 

  • Vynikající odborník, lidský přístup.Vše při ruce, i zubní laboratoř, což ocení starší ročníky. Chodíme k němu celá rodina, více jak 30 let. Děkuji

     •  • 

  • Pacienta informuje před zákrokem i během něj - vždy vím, co mě čeká a co provádí, je maximálně šetrný (vyléčil můj strach, který jsem získala u "školních" zubařů), je informovaný o novinkách ve stomatologii a tyto informace předává. Je to "kus" milého chlapa/stomatologa :).

     •  • 

  • Vše již bylo napsáno,skvělý odborník s lidským přístupem. Nepoznal jsem za svůj život lepšího. Již 12.let ho navštěvuji i s rodinou.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu