Zkušenosti

úterý 15.30 - 18.30 čtvrtek 15.30 - 18.30

Odborník na:

  • Gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Mohu jen pana doktora doporučit. Skvělý lékař, vstřícný a chápavý :) A dělá opravdu krásné 3D fotečky nechá si záležet :) Hana a Jakub (budoucí rodiče)

     •  • 

  • Jednoduše řečeno, člověk na svém místě. Profesní znalosti dáváme bokem, není o nich pochyb, ale to, co zapůsobilo hned při první návštěvě, byla snaha pomoct, lidskost a upřímné jednánání.
    Tato zkušenost nade vše!
    Kateřina a Libor (budoucí šťastní rodiče)

     •  • 

  • s panem doktorem jsem velice spokojená. Vše vysvětlí, což mi u předchozího lékaře chybělo. Pana dorktora Vodičku můžu jen doporučit. Jen fotky z ultrazvuku mi přijdou velice slabé, ale za to pan doktor nemůže.

     •  • 

  • Jak už tu jednou bylo řečeno - návštěva už pro mě vůbec nepředstavuje chvíle utrpení, jako jsem zažila u svého minulého gynekologa. K dr. Vodičkovi jsem začala chodit teprve letos na začátku roku, ale spokojenost je maximální. Nedařilo se mi otěhotnět, a bez jakýchkoliv řečí udělal testy jak mě, tak manželovi a zjistil, kde je problém. Pak sice těhotenství skončilo ve 12. týdnu, ale to bylo zamlké těhotenství, takže se zanedbanou péčí to rozhodně nemá nic společného. A teď jsem opět těhotná a všechno se snaží pečlivě hlídat. Při každé prohlídce je mi všechno na UTZ ukázáno a vysvětleno, takže si vždycky při odchodu z ordinace připadám o něco chytřejší. O tom se mi mohlo u bývalého gynekologa jen zdát, za celé těhotenství mi udělal 1 UTZ a srdíčko poslechl max. 2, takže teď si ty návštěvy v těhotenství, kdy můžu mimi vidět pokaždé, maximálně užívám. Takže z mojí strany jsem ráda, že jsem k němu přešla

     •  • 

  • sujlkijudsrtzbiunhiomuzgftdrseawedfgvzhbnj

     •  • 

  • Pan doktor je po profesní stránce určitě na vysoké úrovni. Prožila jsem s ním celé těhotenství, ale závěr jsem díky němu prožila dosti ve stresu. Pan doktor byl někdy milý a celkem i komunikativní. Ale od 28tt mi hrozil předčasným porodem a komunikace z jeho strany vázla. Byl podmračený, málo komunikoval a dosti strašil předčasným porodem, že je to špatné, že je moc brzo a pod.
    Z jeho strany bych očekávala věcné sdělení, že se může miminko narodit dříve, ale také psychickou podporu. Každou návštěvu byl více a více deprimující. Porodila jsem nakonec ve 35tt, ale nebyla to žádná hrůza, jak pan doktor strašil.
    Závěrem. Pokud potřebujete pozitivní a optimistický přístup, u pana doktora ho nenajdete.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborný, milý. A hlavně všecko dopodrobna vysvětluje. A dokáže si povídat i o jiných věcech, aby člověka rozptýlil a nemusel myslet na vyštření a nepříjemné pocity. Moc se snaží.

     •  • 

  • je to najlepší lekár akého som kedy stretla a úžasný človek,vdaka nemu máme doma náš najväčší poklad-Leu.Vysoká profesionalita,ludskosť a odpovede na všetky otázky sú u neho samozrejmosť,velmi mi na slovensku chýba.
    pán Doktor moooooc dakujeme

     •  • 

  • Milý a vstřícný lékař. Cítím se před ním dobře a namám problém se na cokoliv zeptat, a to je u gynekologa pro mě podstatné. Při vyšetření všechno průběžně vysvětluje. Pan doktor nabídl řešení a všechno dobře vysvětlil.
    V G-centru celkově výborná atmosféra, se všemi mám jen dobré zkušenosti. Od recepčních, sestřičky na sesterně i u odběru. V ordinaci je to také přijemné a moderně zařízené.

     •  • 

  • Milý a příjemný pan doktor. Okamžitě navrhl další postup, důvěřuji mu. Celkově v G-centru fajn atmosféra, vůbec nemáte pocit, že jste u doktora. Neměla jsem žádné porblémy s personálem (jak se někde objevuje), přišla jsem do kontaktu se skoro všemi sestřičkami. Byli milé jak na recepci, při vydávíní receptu, i při odběrech. Celkový systém je super, v ordinaci příjemně.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu