MUDr. Hana Michálková

Zubař · Více o specializacích

Příbram 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Ravak

Čechovská 57, Příbram 261 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorku i sestřičku máme moc rádi,jsou vždy příjemný a plný pochopení.Chodím k paní doktorce od malička a nikdy bych neměnila opravdu profesionální přístup.Děkuji za to že vás máme.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím už 20 let, má v peče i mého syna, vždy je usměvavá a příjemná, spoustu zubu mně zachránila, má profesionální přistup. Sestřička je taky zlatíčko i když nepřijdu v domluvenou dobu tak mně za to zuby nevtrhají :-)

     •  • 

  • VELMI PŘÍJEMNÁ PANÍ DOKTORKA I SESTŘIČKA :)))) DOPORUČUJI VŠEM

     •  • 

  • K

    S paní doktorkou i se sestřičkou jsem spokojená ( již 11 let), můj syn má pravidelnou kontrolu chrupu a pokaždé mu přednese osvětu čeho se vyvarovat a jak postupovat při čištění chrupu. Měla jsem zkušenosti i s jinými stomatology, avšak co se týče přístupu k pacientům je nejlepší.

     •  • 

  • Dokud nenastal vážnější problém, bylo všechno v pořádku. Ale poté, co se mi zuby téměř rozsypaly se ukázalo, co (ne)dokáže.
    Rok jsem tam chodila proto, aby mi vykládala, jak špatný mám zuby, opravovala pouze malé defekty a ty velké nechávala ležet ladem. A až po roce mi řekla, že neví co s tím a odkázala mě do Prahy.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Za celou dobu co chodím na pravidelné prohlídky a ošetření, můžu prohlásit , že paní doktorka má velmi citlivý a vysoce profesionální přístup k pacientům a k jejich zdravotnímu stavu, co se chrupu týče.

    _HODNOTÍM SUPER JEDNIČKOU !!!__________


    Aleš Nycz

     •  • 

  • Pani doktorka a sestrička super tým ,to se jen tak nevidí. Při té práci se dokážou i usmát a člověku je v tom křesle hned lépe)))))) Jen doporučuji.

     •  • 

  • Mohu jen doporučit jsem spokojen již deset let .

     •  • 

  • P

    Z mych dosavadnich zkusenosti nejlepsi stomatolog, kterou jsem mel moznost poznat. Ochotna a velice schopna.

     •  • 

  • Velice šikovná,precizní a hlavně velmi příjemná ,ve spolupráci ze sestřičkou super tým :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu