Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Eva Pavláková
Privátní praktická lékařka

Zarámí 4463, Zlín 76001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Eva Pavláková
Privátní praktická lékařka

Komenského 5, Fryšták 76316

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • R

    Berte nohy na ramena a utečte! Pacientům se nevěnuje..je arogantní.. nepříjemná.. Věčně v ordinaci není..

     • Privátní praktická lékařka Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • T

    Děkuji za pomoc, ochotu a příjemný přístup. Minimální čekání, konzultace po telefonu, úkony rychle a bezbolestně

     • Privátní praktická lékařka Jiný  • 

  • Léčí tak, že se na vás ani nepodívá a něco napíše. V ordinaci věčně není. Já i moji staří rodiče jsme raději od ní odešli a dobře jsme udělali. Vrchol je, že si dobré hodnocení píše sama, stačí se podívat IP...trapné. Pokud můžete choďte jinam.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Léčí tak, že se na vás ani nepodívá a něco napíše. V ordinaci věčně není. Já i moji staří rodiče jsme raději od ní odešli a dobře jsme udělali. Vrchol je, že si dobré hodnocení píše sama, stačí se podívat IP...trapné.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • můžu jenom doporučit, výborná lékařka, která opravdu léčí, mě zavčas objevila závažné onemocnění, je přísná, důsledná

     •  • 

  • je to jasné simulanti a flákači se ozývají, jasně doporučuji

     •  • 

  • je výborná

     •  • 

  • Paní doktorka každý problém řeší ibalginem, který je volně prodejný v každé lékárně. Předražené vyšetření pro práce, brigády (pro vystavení potvrzení).. Rozhodně nedoporučuji.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • pani doktorka nema lidsky prístup k pacientom

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Byla jsem velmi spokojená,paní doktorka je moc milá.Zhubla jsem 13kg a cítím se velmi dobře.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu