Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Danuše Tenčíková
Praktický lékař pro dospělé

J. Wericha 400/3, Havířov 73601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • T

    Nejlesi pani doktorka, kterou navstevuji již 20 let i presto, ze jsem se odstěhovala do Ostravy

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • R

    Tuhle doktorku nedoporučuji..Už nikdy víc..Měl jsem problém měl jsem zimnici ona mě léčila na tlak a nakonec mi zjistili že mám streptokoka..Když jsem jí řekl že léky na tlak mi nedělají dobře předepsala mi ještě 3 balení léku..Tahle doktorka je jedna velká katastrofa pro Havířov..Už nikdy víc..Proto jsem odešel..A ještě mi vadilo že tahle ordinace nemá bezbarierovej vstup..Hrůza..Jinak sestřička paráda,rychlá rozumná a dělá si svou práci jak má..

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Když mě můj praktický a zároveň závodní lékař VYRAZIL A ODMÍTNUL OŠETŘIT,měl jsem problém se zaměstnavatelem tak paní doktorka se zachovala jako profík a vsala do své péče.Když jsem jiným lékařům zdělil že mám problém se zaměstnavatelem tak neberem....Tím to děkuji paní doktorce.

     • Praktický lékař pro dospělé Nucená změna lékaře.  • 

  • VYSOKÁ PROFESIONALITA
    V mých 66 letech mohu hodnotit.Při různých peripetijních zdravotních problémech,řešených na různých místech u nás tak i v cizině,nesetkal jsem se u praktického lékaře s takovou úrovni.Ne pouze u paní doktorky,též tak i zdravotní sestry zde.Sehraný kolektiv,nenechá dlouho čekat žádného pacienta.
    Dosud žádný praktický lékař u mne nepostupoval tak důkladně při vstupní prohlídce,jako MUDr.Tenčíková.Probírala se v přinesených zprávách,vyptávala se na podrobnosti a nakonec u mne přístroji,hmatem,pozorováním zjišťovala můj skutečný stav a funkčnost jednotlivých orgánů.
    Oběma ženám se patří poděkovat a vzdát jim hold.
    Milan Riegl

     • Praktický lékař pro dospělé hledání praktického lékaře  • 

  • Pečlivá a příjemná paní doktorka. :)) Sestřička rovněž milá. :) Většinou čekám jen pár minut a to je pro mě velké plus .

     •  • 

  • U paní doktorky jsem ve zdravotní péči od dubna 1978. Oceňuju její profesionalitu, lidský přístup a trpělivost. Vždy jsem u ní našel pomoc, pochopení a radu. Takto si představuji práci praktického lékaře. Tímto ji děkuji za dosavadní péči.

     •  • 

  • Lékařka naší rodiny a nemůžu si stěžovat. Po několik generací panuje spokojenost.

     •  • 

  • Paní doktorka je dost dobrá lékařka prostřídala jsem mnoho lékařů,ale nikde jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako u ní:)

     •  • 

  • Paní doktorka je profesionálka a příjemná žena.Vděčím ji za mnohé.K

     •  • 

  • u paní doktorky jsem byla poprve kdyz jsem mlela problem,sestricka se zepta v cekarne kde jsou lide co potrebujete coz se mi nelibi,nechce se mi rikat s jakym problemem jdu k lekari,mesic jsem mela prujmy sestra mi rekla ze mam jit k psychologovi,podruhe jsem tam sla kdyz jsem mela anginu opet jsem se k lekarce nedostala nebot m sestra rekla ze si mam neco koupit v lekarne,s tretim problememjsemtam sla a nevedela co to je zaplatila jsem 3O kč a vyhledala jineho odborneho lekaře,jednoho dne se mi udelala spatne osetrili me v jinem měste udelali veskere odbery vysterni čehož jsem se u pani doktorky nedočkala,doporučili že měma pani dotorky dovyšetrit a udelat odbery a kdyz jsem tam sla tak nic neudelala,chodim trapim se,je mi spatne,mam problemy,ale k takovemu lekari raději už nejdu,stejně nic neuděla,akorat jsem si všimla že je na pacinty "hnusna"kričí,nevi co ma delat,diva se pořad co jsem tam byla do jedne knížky a hleda tam odbornosti.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu