Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alena Černá
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Mlýnská 326/6, Teplice 41501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorka Černá zemřela na jaře 2012. Chodil jsme k ní jako malej kluk do Lipovky. Měl jsem jí rád. Paní doktorko - děkuji.

     •  • 

  • Výborná dobrá dětská obvoďačka, za 18 let jen samé dobré zkušenosti.

     •  • 

  • K..S

     •  • 

  • Velmi dobrá, milá a schopná lékařka.

     •  • 

  • Opravdu hodná a milá doktorka:-)

     •  • 

  • P

    nejlepší doktorka

     •  • 

  • P

    chodila jsem k ní od malička.mám ji ráda,je opravdu dobrá,nikdy nezklamala:-)

     •  • 

  • M

    Musím říct že naprosto nesouhlasím s tím kdo říká že je tato lékařka špatná ... ano možná že její metody jsou občas trochu zastaralé ale myslím si že je to ta nejlepší lékařka co znám a rád bych ji všem doporučil a vím co říkám protože k ní stále chodím :)

     •  • 

  • L

    Nejlepší pediatr v Teplicích. Milá a laskavá. Většina mých kamarádů u paní doktorky taktéž "vyrostla" stejně jako já sám.

     •  • 

  • K

    K paní doktorce jsme chodili se starším synem něco přes dva roky. Nebyla jsem ale spokojená, takže jsme si našli jinou paní doktorku. Paní doktorka Černá je sice laskavá k dětem, ale její léčebné metody odpovídají podle mého názoru jejímu již důchodovému věku. Mám pocit, že se od absolvování lékařské fakulty dál nevzdělává. Nebyla mi schopná poradit, co s kojením, když syn stále neprospíval (jediná rada byla přejít na umělé mléko). Řešením synovy zúžené předkožky bylo několikeré násilné přetažení, kterým se stav jen zkomplikoval (krvácení, zánět) a syn nadlouho kvůli velké bolesti ztratil důvěru k lékařům. Když její péči srovnám se současnou paní doktorkou mých dětí, je to nebe a dudy. Bohužel:-(

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu