Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Znojmo

• „Jelikož jsem nemocná již mnoho let a mám velké zkušenosti i hospitalizací na různých odděleních, troufám si tvrdit, že mohu posoudit jaký je kdo lékař. Pani doktorka Svobodová patří mezi ty, kterých je bohužel velmi málo. Nejen, že je odbornicí, ale ví jak s kterým pacientem jednat, nedělá ji problém poslat pacienta k odborníkovi (což málo který lékař dokáže, protože má obavy, aby nevypadal, že něco neví). má velkou trpělivost i s problematickými pacienty. Takto bych mohla o pani doktorce psát dlouho. Přeji každému, aby měl takové štěstí jako my pacienti pani doktorky Svobodové. Kéž by bylo více takových lékařů. Pani doktorko moc a moc Vám za vše děkuji. Alena Smíšková Více

Kuchařovická 11, Znojmo Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Dobrý den, dne 27. prosince jsem hrál tenis. Stejně jako jindy, jen s jedním rozdílem. Nešťastně jsem spadl na hlavu a zranil se. Měl jsem ovšem velké štěstí. Poblíž byl doktor Svoboda. On byl ten, který mi poskytl první pomoc, který správně vyhodnotil závažnost mého poranění a přesvědčil přivolanou záchrannou službu, že mě musí odvézt do Brna, kde mají vybavení potřebné k posouzení mého stavu. Doktor Svoboda věděl co dělat a udělal to. Po dobu mého léčení v nemocnici se o můj zdravotní stav zajímal a konzultoval jej s odbornými lékaři v nemocnici. I díky němu můžu dnes napsat svůj názor. To co udělal, udělal proto, že je to velmi dobrý doktor. Děkuji Více

Kostelní 1, Miroslav Mapa

Praktický lékař