Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Sázava

• „K paní doktorce už chodím několik let. Je pečlivá.Vždy jsem byla spokojená.Doporučila jsem jí i svým známým,kteří se přistěhovali do Benešova a hledali praktického lékaře. Více

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Rád bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval za skvělý a profesionální přístup, ochotu a max.snahu pomoci, celému týmu tohoto zdrav. zařízení. Děkuji Jiří H. Více

Sokolská 27, Praha Mapa

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

• „Paní doktorka je velice příjemná mám s ní velice dobré zkušenosti a mohu ji jen vřele doporučit...zatím jsem se u ní s žádnými problémy nesetkal.!!!JEN TAK DÁL!!! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Sklářská 359, Sázava Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Paní doktorka a sestřička jsou úžasné osoby. Snaží se maximálně pomoci a vždy vyjdou vstříc. Rozhodně doporučuji!

Pražská 325, Mnichovice Mapa

Sam. ord. PL - pro dospělé

• „Milý,hodný,svědomitý a trpělivý....jinak by se u něj nestály takové fronty.

Malé náměstí 1500, Benešov Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „U paní doktorky oceňuji profesionální přístup, udělá si na pacienta čas, vše srozumitelně vysvětlí, je empatická. Rovněž zdravotní sestra je velice příjemná a je sní dobrá komunikace. Doporučuji! Více

Bystřice 1501, Bystřice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Ahojky všem,kdykoli jsem potřeboval pomoci a nebo ošetření tak se mi dostalo 100% péče a zato moc děkuji.

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař kterého jsem kdy navštívil. Vždy je upřímný, ochotný a nic nezanedbá. Vřele doporučuji!

Na Ohradě 190, Mirošovice Mapa

Revoluční 383, Strančice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Hofmanová je velmi empatický člověk. Určitě bych neměnila. Je pečlivá, starostlivá. Bohužel má plno,a tak již nemůže přijmout i mou druhou dceru. Se svou milou a chápajicí sestřičkou tvoří bezvadný tým. Více

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Pečlivost a vzácně pozitivní přístup pana doktora ke všem pacientům je naprosto skvělý a velmi pečlivý, a i proto občas člověk musí počítat s delší čekací dobou. A přístup sestřičky? Patřím mezi seniory, takže už jsem "pár" ordinacemi prošel, ale málokdy jsem se setkal s tak fajn přístupem, organizační schopností a perfekcionismem. Jan M. Více

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Chodí k ní babička, mamka, od dětské jsem k ní přešla i já a teď k ní půjde i moje sestra. Sestřička je milá, povídá si s vámi a celé je to takové milé. Když přijdu k paní doktorce s nějakým problémem, vyšetří mě, je šetrná a skoro pokaždé se mě zeptala i na problém, se kterým jsem tam byla předtím. Jestli je už vše v pořádku apod. Jsem s ní velmi spokojena. Více

Sukova 127, Čerčany Mapa

• Praktický lékař

„S přístupem a léčbou opakovaně naprostá spokojenost.Problemy vysvětlí a poradí.Vyhovující ordinační doba a vstřícná sestra. Mohu doporučit. Více

č.d. 16, Divišov Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „K paní doktorce chodím léta, mám s ní ty nejlepší zkušenosti, má moji důvěru a to je u lékaře to nejdůležitější, zná dokonale i ostatní rod. příslušníky a to také hraje velkou roli, já jsem spokojená a děkuji za její péči. Více

Okružní 585, Zruč nad Sázavou Mapa

Ordinace PL pro dospělé

1 názor

Štefánikova 415, Říčany Mapa

Benešov u Prahy, Benešov Mapa

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Hlavní 111, 25162 Tehovec, Říčany Mapa

Ordinace praktického lékaře