Plzeň 8-Černice Plzeň

Jakého specialistu hledáte?
  • „snaha pomoci ,komunikativnost, prijemne a pohodove vystupovani, skvele vysvetleni a rozebrani soucasne situace

Pražská 15, Plzeň Mapa

Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

Francouzská 4, Plzeň Mapa

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Psychoterapie

od 1 000 kč

Konzultace online

500 Kč

• „Příjemný pan doktor i sestřičky, spokojenost. Byl jsem zde poprvé a příště už se rozhodně budu vracet bez obav.

Slovanská 27/244, Plzeň Mapa

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• Fyzioterapeut

„Naprostá spokojenost,podrobné vysvětlení řešení problému.Není co vytknout.Nebojím se p. Tomáše vřele doporučit svým známým. Více

Alej Svobody 56, Plzeň Mapa

KINEOS fyziocenturm s.r.o.

DOSPĚLÍ - Podologie/podiatrie

800 Kč

• „Vyšetření i vrtání bez bolesti takových doktorů by mělo být více absolutně není co vytknout nikdy jsem nečekal že budu psát recenzi ale tady dávám ten největší počet hvězdiček Určitě doporučuji všem kteří se bojí lékařského vyšetření Více

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň Mapa

White Smile Dental Clinic s.r.o.

• „Dnes moje první návštěva v ordinaci. Vše jak má být, nemohu nic vytknout. Sestra i pan doktor velmi ochotní.

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

• „Výborná komunikace, snaha pomoci. Empatie. Přátelské prostředí. Každý cvik názorně ukázán. Určitě doporučuji.

Alej Svobody 56, Plzeň Mapa

KINEOS fyziocenturm s.r.o.

Fyzioterapie

800 Kč

• „Příjemna a milá paní, vyslechne, vysvětlí a poradí. Byl jsem poprvé a spokojen, ještě mě čekají další sezení, ale již teď se těšim. Více

Houškova 6, Plzeň Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebála být otevřená. Více

Sady Pětatřicátníků 26, Plzeň Mapa

Martin Heřman Frys - Plzeň

• Psychoterapeut, Psycholog

„Po vyzkoušení mnoha specialistů jsem se na doporučení známé dostala k paní magistře Fialové. A nemohla jsem mít větší štěstí! Paní Fialová je člověk na svém místě. Je profesionální, empatická a velmi trpělivá. Rok jsme spolu řešily mé problémy a díky ní vše znovu zvládám. Určitě doporučuji! Více

Veleslavínova 26, Plzeň Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Pražská 15, Plzeň Mapa

Psychologická poradna

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-). Více

Otýlie Beníškové 472/4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Neuveřitelně profesionální práce! Hrozně milý a lidský přístup, ikdyž jsem byl na dentalní hygieně poprvé, určitě né naposledy. Už po první návštěvě mohu všem doporučit!! Více

Denisovo nábřeží 6, Plzeň Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Musím se přiznat, že se mi do terapie moc nechtělo. Bála jsem se mluvit o svých pocitech a bolestech s cizím člověkem. Ale paní Szabó si získala mou důvěru. Měla jsem pocit, že mě laskavě ale pevně provází džunglí mých vnitřních zmatků a ran. To čím si mě získala byla nejen její profesionalita, ale především její skvělý smysl pro humor. Takže určitě moc doporučuji. Více

Vltavínová 8, Plzeň Mapa

Psychoterapeutická poradna

• Psychoterapeut, Psycholog

„Díky profesionalitě a osobní podpoře paní Mgr. Vařenkové jsem se dokázala smířit se skutečností , pochopila jsem souvislosti a našla v sobě sílu se postavit, bojovat a žít svůj úžasný život plný radosti a štěstí z mého syna. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale teď už vím, kam se obrátit v případě „horších dnů“ a vím, že i díky tomu jsem teď silnější a chytřejší. Moc Vám tímto děkuji ! Za vše! Více

Palackého 101/9, Plzeň Mapa

Vyšetření pro řidiče

• „Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile a profesionálně. Děkuji

Nádražní 28, Plzeň Mapa

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

• „Mudr. Kydlíček, profesionální, lidský, velice pozitivní a skvělý chirurg. Byla jsem velmi spokejená s komunikací a bleskovým vyřízením všech záležitostí, které se týkaly operace prsou. Moc dĕkuji panu doktorovi i paní Kydlíčkové za velmi milý a profesionální přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Všem vřele doporučuji. Více

alej Svobody 80/923, Plzeň Mapa

Estetická plastická chirurgie

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Plastická Estetická chirurgie MUDr.Tomáš Kydlíček s.r.o.

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň