Plicní lékař Příbor

• „Paní primářka ošetřuje mě a moji rodinu 20 let, díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu žil můj otec o několik let déle než slibovala prognóza. Děkuji. Více

Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• „K paní doktorce docházím již řadu let a nemohu jinak,než vyslovit obdiv nad jejím chováním k pacientům,ochotou, vstřícností a především profesionalitou v oboru.Velmi ji děkují za to,že díky jí moje chronické onemocnění zvládám dobře. Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

• Plicní lékař, Internista

„Velmi dobrá pliclí lékařka pro dospělé a děti.

Tkalcovská 108, Bílovec Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• Plicní lékař, Anesteziolog, … Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Velice příjemná,sympatická má dobrý vliv na pacienta a její léčba je vždy účinná vím jak mám postupovat při léčbě

Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Plicní lékař, Alergolog, Chi… rurg, Diabetolog, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• „Je dobrý,ale byl kdysi dávno lepší.Ale péče o pacienta je skvělá.

• Plicní lékař

„Výborný pan doktor, velmi mi pomohl... Měl spoustu trpělivosti a vyslechl mě, přeléčil pořádně něco, co praktická lékařka neřešila a s čím jsem měla problém x měsíců, udělal mi veškerá potřebná vyšetření. Opravdu člověk na svém místě. Moc mu děkuji. Více

Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař TRN - M.I.O., s.r.o.

• „Skvělá lékařka s vynikajícími znalostmi, komunikativní a trpělivá při konzultacích s pacienty. Jednoznačně doporučuji. Více

Příbor Mapa

1 názor

„Velmi dobrý lékař a mohu jej vřele doporučit!

K nemocnici 32/175, Nový Jičín Mapa

1 názor

„Paní doktorka mě vyléčila z vleklého plicního problému a doporučila mi další léčbu.Výborná,sympatická doktorka.Doporučuji jistě všem... Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• „VELICE DOBRY CLOVEK A LEKAR.

Tyršova 196, Příbor Mapa

Odborný lékař TRN - M.I.O., s.r.o.

• „Pan doktor Drábek je velmi dobrý lékař. Vždy mi pomohl. Věnuje se pacientovi komplexně. Všechno vyšetří, všeho si všímá. Má profesionální přístup. Má také skvělou paní sestřičku. Děkuji. Více

• Plicní lékař, Internista, Im… unolog Více

Frýdek-Místek Mapa