Praktický lékař stomatolog
Trávnická 2, Prostějov

Paní zubařka je velice milá a vstřícná. Od té doby, co chodím k ní, tak se k zubaři i těším. Při návštěvě si popovídáme a já vždy odcházím s úsměvem.

Pani doktorka je výborná, lidská, usměvavá a vždy příjemná. Snaží se pobyt v ordinaci zpříjemnit,ikdyž se tam nikdy netěším. Chodím k ní od základní školy což mluví za vše. Takže je to tak 15-17let

Úžasná paní doktorka. Ta nejlepší, kterou jsem kdy měla. Pečlivá, starostlivá,ochotná....no prostě jen to nejlepší :-)))

odborník, svědomitá, pečlivá : )))

Paní doktorka je velice příjemná, sympatická a vstřícná. Veškeré zákroky provádí velmi pečlivě. Oproti mé dřívější paní doktorce jsou to nebe a dudy. Ochotně vyhoví nárokům pacienta a vše udělá s nejyšší precizností. Nevím, jaké námitky mají někteří proti sestřičce, mně přijde fajn a mimochodem, hodnotí se přece lékař.

Takhle si představuji profesionála. Výborná zubařka s lidským přístupem !!! Jen doporučuji

Paní doktorka je supr.Ochotná příjemná prostě mo fajn.Sestra nic moc nevím na co si hraje.

Je velmi příjemná,ochotná a vysoce odborná ,ale sestřička by mohla být více pracovitá. Doporučuji

Neznám nikoho lepšího s takovým ochotným,milým a příjemným přístupem k pacientovi.Doporučuji všem,protože díky této PANÍ doktorce jsem se přestala
bát veškerých ošetření u stomatologa.

Velmi profesionální a lidský přístup k pacientovi. Doporučuji.