přijímá nové pacienty

Consultation in English • 950 Kč

On-line konzultace • 950 Kč

Psychoterapie • 950 Kč +1 Více

Koučování • 1 250 Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Biskupcova 32, Praha 3, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Koučování • 1 250 Kč

Nejčastěji hledané služby

1 250 Kč

1 250 Kč

Psychoterapie, Studio Rovnováha

Jsem psychoterapeutka a koučka. Budu stát při vás, na vaší cestě, k rovnováze a spokojenosti.

Specializuji se na systemickou a narativn...

Ukončené školy

• Komplexní psychoterapeutický výcvik akreditovaný ČAP, Cestou systemických terapií, Narratio institut
  • Odborný výcvik Terapie v přírodě, Terapie mezi stromy

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: Online psychoterapie psychoterapie

Petru jsem poznala na ženských kruzích v Praze. Velmi mi rezonovalo jakým způsobem dokáže vytvořit bezpečné prostředí pro sdílení a také se mi líbil její vztah k rituálům a přírodě. Když jsem zjistila, že se věnuje terapii, napadlo mě ji oslovit.
Jako terapeutka je Petra velmi vnímavá a empatická. Dokáže bystře reagovat na mé nonverbální projevy při rozhovoru, což mi pomáhá dostat se ke kořenům věcí. Cítím se s ní bezpečně. Přestože se vídáme online, cítím, že je tam při rozhovoru na 100% přítomná. Terapie mi pomáhá zorientovat se ve chvílích, kdy se cítím ztracená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online psychoterapie on-line konzultace

Prvni sezeni probehlo nad ocekavani dobre. Pro me je dulezite, ze me terapeutka pri sezenich nerozhodi.

Mgr. Petra Antošová DiS.

MD děkuji vám za důvěru. Těším se na další spolupráci.

Umístění: Online psychoterapie koučování

Petra je velmi empatická koučka a dokáži si představit, že bych ji vyhledala i jako psychoterapeutku. S Petrou mohu být sama sebou a přiznat si věci, které se mi těžko přiznávají. Petra dokáže vytvořit příjemné a důvěrné prostředí a dokáže člověka přivézt k úžasným nápadům, sebepřijetí a k akci. I po delší době se vracím k našim koučovacím rozhovorům a neustále se mnou rezonují.

Mgr. Petra Antošová DiS.

Jano děkuji vám za zpětnou vazbu. Velice si jí vážím a jsem ráda, že jste pro sebe z našich rozhovorů získala něco užitečného, co vám v životě slouží - to je ta nejlepší zpráva pro mne :-)

Petru vnímám jako velmi citlivou a empatickou bytost a mám k ní velkou důvěru. Dovolím si s ní na sezení jít do velké hloubky a díky tomu objevuji hlubší souvislosti a uvědomění. Vnímám její partnerský a nehodnotící přístup, který je pro mě velmi důležitý. Nesnaží se mi radit, vnímá moje potřeby, emoce a respektuje můj životní příběh.

Mgr. Petra Antošová DiS.

Jano děkuji vám za příjemnou zpětnou vazbu. Jsem ráda, že vám můj styl práce sedí a těším se na další společnou cestu :-)

Když se nechávám provázet Peťou, cítím se jako v bych šla pouť přírodou. Cestou jsou různá zákoutí, slunná i stinná místa, kopce i tůně a já je objevuji, prozkoumávám, mluvím s nimi. Laskavá průvodkyně mě nenechá spadnout do tůně a zároveň mě vede k uvědomění a vnímání Tady a teď. Podporuje mě v objevování mých zdrojů, vede k tomu abych vnímala co je pro mě důležité a co chci ve svém životě změnit. Když si představím Peťu, vnímám sílu stromů, zpěv ptáků a cestu... Jsem vděčná za to, že se potkáváme ...

Mgr. Petra Antošová DiS.

Kami moc děkuji za kladné hodnocení! Těším se na další provázení a spolupráci :-)