Psychologická ambulance
Ševcova 19, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: jiné místo behaviorální poradenství

Skvela pani terapeutka! Je moc mila, prijemna, s pochopením uplne pro vsechno. Byla dokonce ochotna dochazet k nam domu. I ceny ma na dnesni dobu vice nez priznive. Je videt, ze praci dela srdcem, nikoli pro penize (jak je na dnesni dobu zvykem). I po ukonceni terapie jsem s ni zustala v kontaktu. A mohu ji kdykoli kontaktovat. Jednoznacne ji doporucuji vsem!

Paní Alexová je naprostý profesionál. Velice souhlasím s již napsanýmy referencemi.
Vždy milá, přesně ví, nač se u "pacienta/klienta" zaměřit.
Já osobně jsem měla velké problémy s pamětí a díky paní Alexové jsem již téměř v pořádku.
Vřele doporučuji a paní doktorce moc děkuji.

naprosto souhlasím s předchozími referencemi (pro informaci, paní Balabánová se dnes už jmenuje Alexová) - konzultace se sice tváří velmi nenápadně, takže člověk má pocit, že si jen tak přátelsky popovídal, ale vše, co je na sezení řečeno se pak další dny nenápadně a hlavně nenásilně vrací zpět, až člověk najednou zjistí že se posunul o obrovský krok vpřed. Bez stresu, bez tlaku, s radostí a chutí dívat se na svět zase trochu jinak. Paní Alexová pozorně naslouchá, zbytečně nedává "nevyžádané rady", neodsuzuje, nehodnotí, nezlehčuje ani alternativní metody, mluví, jen když je to opravu potřeba a co řekne, to prostě sedne. Naučí také jednoduché ale velmi účinné relaxační metody. Plně se věnuje svému klientovi. Opravdu velmi doporučuji.

Slečna Balabánová mi dokázala dát přesně ten prostor k poznání sama sebe co jsem potřeboval.

prijemna pani doktorka, s manzelem nam moc pomohla

můžu jen doporučit :)