MUDr.

Petr Zahradník

Kontaktní informace

• Psychiatrická ambulance

Škroupova 48, 63600 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• V

za dobu co chodim k panu doktorovi zahradnikovi sem docela rad kdyz jemi fakt blbě tak mě vezme i bez obědnaní sem snim v kontaktu pres esemesky ted mi dal rysperdal protoze mam nějake psychycke a fyzicke potize spatna nalada a tak tak doufam zemi to konecně pomuze

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Taťjana Horká
    Taťjana Horká
    Mrkosova 35, Brno
    Paní Horká je profesionální a zároveň má velmi lidský a empatický přístup k jejím klientům. Dělá psychoterapii… Více

Zuzana Hejtmánková

Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V

• S

Vstřícný,snaží se pacientům vždy pomoci velmi kvalifikovaně,slušně a je nasnadě, že k němu mám plnou důvěru, což u psychicky nemocných lidí je velmi důležité.

• N

Stěží si umím představit kvalitnějšího psychiatra než je Petr Zahradník. Byl jsem předtím pacient u jiné brněnské psychiatričky, a to porovnání jejich kvalit je neuvěřitelné. Pan Zahradník se mnou stráví každou mou návštěvu nejméně půl hodiny, a důkladně se mnou rozebírá záležitosti mé psychiky. Je na něm taky dobré to, že příčinu schizofrenie nespatřuje pouze v mozku, ale uznává i vliv samotné psychily. Dokáže taky rozpoznat příznaky psychózy. Moje kvalita života je kromě jedné věci, se kterou mám asi smůlu do konce života, na stejné úrovni jako před psychózou díky němu. Narozdíl od jiných lékařů není apriori vyhraněn proti alternativní léčbě, jenom zdůrazňuje braní léků, což je podle mne hodně rozumné.

• J

Dr. Zahradník mi přijde jako schopný psychiatr. Na prvním sezení mě nejprve pozorně vyslechl, formuloval opatrně nějaký názor a na základě dalšího ho byl schopen plodně korigovat. Navrhoval jen věci, u kterých cítil, že by mi to mohlo pomoct a že bych to mohl přijmout. Byl vstřícný a vcelku příjemně vystupoval, nevnucoval mi své názory. -Nevidím důvod komentovat, jak to vypadá v čekárně nebo zda si dost často utírá prach. :-) To podle mě s odborností nebo smyslem jeho práce moc nesouvisí...- Dávám jen hodnocení "dobrý", protože ho neznám zatím dost dlouho. Ale udělal na mě velmi dobrý dojem.

• stala se mi taková příhoda v 22ti letech..žil jsem docela normálním životem práce, auto,počítač,diskotéky-kluby,drogy(alkohol cigarety tráva sem tam nějakej koks pervitin jsem nevyhledával nelákal mě )no prostě žil jsem na plno i když jsem měl docela problémy v práci.Strašně mě sralo to že jsem byl v očích mých kolegů syn pana podnikatele kterýmu nic nehrozí a kterej má nastrkáno až podnos.Trpěl jsem paranoou že mi někdo krade zboží ze skladu a taky že kradl ne moc ale malo.Tato představa ve mě vyvolávala neskutečné zlo které jsem musel denodenně zkousávat protože nemám rád zlé činy jako krádež vražda nasilí.No ale to je jedno to by se ještě dalo vydžet spíš mě z toho provázela nezkutečná paranoa.ale nic zloděje jsme vyhodili a byl klid.Co mě však naprosto zkolilo natolik že jsem nebyl stavu schopný fungovat:Slavil jsem narozeniny se svými kamarády na jedné chatě kde jsem se tak strašně opil a zhulil uplne do nemoty.Navíc jsem se tam pohádal se svými kamarády ale v dobrým byli jsme všichni opilí nekdy se to stane.během té hádky která stála opravdu za to,jsem se dozvěděl že můj nevlastní bratr na mě vyzradil moji úchylku a rozkecal to všem mým kámošům.To že došlo až na tohle byla náhoda úplně největší ale prostě se to stalo.V ten moment se mi zhroutil život.začal jsem mít deprese a strašnou psychózu že jsem jen ležel na posteli a myslel pořád na to.Byla to největší zrada jakou jsem kdy zažil!Začal jsem chlastat a útapěl se v depresích a stal se ze mě strašnej nervák což mě přivedlo až do špitálu kde jsem se začal léčit(bohudík).Po dvou letech užívání léků se mi vše spravilo ale hlavně jsem se nad to dokázal povznést a mám to úplně v ..Doktora Zahradníka hodnotím jako zkušeného lékaře který není vůbec komisní,ba naopak je úplně pohodový a poradí když je nejhůř.abych to zhrnul ne drogy ale alkohol dámy a pánové !!!

• K panu doktorovi chodím po porodu první dcery, když jsem měla problémy po porodu. Ze začátku jsem k němu chodila z povinnosti a musím se přiznat, že jsem se nechtěla svěřovat s ničím. Postupem času, dnes je to přes deset let jsem k němu, jako k lékaři našla cestu a velice si vážím, co pro mě udělal, ohledně mého zdraví. Děkuji.

• Dobrý den, dr. Zahradníka znám jako pacient asi 3 roky, jsem alkoholik s depresí. Můžu říct, že mi značně pomohl, projevil důvěru a osobní zájem. Věřil mi v průběhu mé osobní krize a zachránil mi moje zaměstnání. O jeho kompetenci nepochybuji. Věřím, že se může zdát komisní nebo přepracovaný, sám jsem ho poznal jinak až po delší spolupráci. Považuji to za důsledek stovek pacientů s příběhy, které se stále opakují, kdo by si udržel úsměv ... Nemluvím o tom, kolik si musí vyslechnout lhaní. Pan doktor skutečně ožívá až na skupinách, které jsou podle mě jeho "želízkem v ohni", třeba i proto že tam chodí lidé, co se sebou chtějí skutečně něco dělat. Hodnotím ho dobře, ale je to moje zkušenost, bál bych se někomu doporučit - každý musí najít co musedí a to je někdy závislé i na situaci a jeho vlastní ochotě. Pozn. Pokud by pan doktor investoval do "obveselení" prostředí své ordinace a čekárny, jistě by to byla změna k lepšímu :-)

• Dohoda bez problémů, jasná nabídka, co může udělat a jak se to kryje s mou představou. ( Nestalo se, že by mě nepozdravil, nevím ).

• Mně pomohl, žádné štěkání jsem nezažil, choval se korektně a kompetentně. Pravda, pro předpis mnoha léků jsou asi lepší ordinace...

• Před několika lety jsem chodila k panu doktorovi Zahradníkovi. Při první návštěvě mi zdělil, že žádné léky nepotřebuji.Po dvou letech jeho "léčení" mně chtěl poslat do Vojenské memocnice,aby prý mně převedli na nové léky. Toto dělá všem pacientům,když si není sám sebou jistý.Za dva roky jeho péče jsem měla několik docela špatných stavů, které vůbec nemusely být. Než jsem sama odešla,doporučoval mně, ať přestanu brát jeden lék. Bohužel vůbec mu nevadilo,že tento lék se nesmí náhle ukončit.Tím jsem se dostala do tak špatného stavu,že jsem vůbec nespala,celá se třásla,za týden 5 kg zhubla a bylo mně hrozně. Proto jsem šla k panu doktorovi pro radu /jak se všude doporučuje/. Pan doktor mi přes domovní telefon u vchodových dveří řekl: " To vám zase nesedí nové léky viďte paní ....!?" Po této základní psychologické neschopnosti jsem od něho odešla. Nová pani doktorka mně jeden lék zvýšila a ostatní odebrala. Od té doby jsem si slíbila, že už nikdy nedovolím nikomu, aby se mnou takto hazardoval.Přeji všem nemocným,ať najdou takové doktory,kteří své profesi rozumějí a dokáží se vcítit do pocitů psychycky nemocných pacientů.