Mgr.

Petr Pašek

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

Objednat se 118 návštěv profilu během posledních 30 dní

Psycholog a terapeut, lektor psychoterapeutického výcviku, terapeut sociální kliniky. Pro bližší informace navštivte stránky www.petrpasek.cz Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psycholog a terapeut Praha

Mařákova 4
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Psycholog a terapeut, lektor psychoterapeutického výcviku, terapeut sociální kliniky.
    Pro bližší informace navštivte stránky www.petrpasek.cz

• psychoterapie

• životní krize
  • poruchy příjmu potravy
  • poruchy spánku
  • poruchy osobnosti
  • obtíže v mezilidských vztazích
  • krizová intervence
  • osobní rozvoj

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Psycholog a terapeut Praha

S panem Petrem Paškem jsem se potkala na skupinové terapii. Pro mě, krátce řečeno, se správným člověkem ve správný čas. Během jediného roku! mi pomohl změnit myšlení i chování. Velmi citlivě a s respektem ke mně a k mým aktuálním možnostem mě přivedl na cestu hlubšího sebepoznání. Mohu být sama sebou a žít v souladu s tím, co cítím a co opravdu chci. Radost ze života, spokojenost, vyrovnanost, nadhled, empatie...to vše ted' ke mně patří.
    Díky Petrovi.
    Dana Jílková

• Pana Paška vřele doporučuji těm, kteří hledají profesionální psychologickou péči. Mě osobně velmi pomohl, vážím si jeho práce, ale i jeho samotného. K problémům přistupuje individuálně, empaticky a vždy realisticky. Je to sympatický chlapík a já mu za mnohé děkuji! :-) Kristýna Žáková

Mgr. Petr Pašek2015-11-01

Děkuju Kristýno za pěknou referenci i vřelé doporučení. Spolupráce s Vámi, a zažívání Vaší odvahy, síly, otevřenosti i nezlomné vitality, mi přinášely velkou radost. Moc Vám přeju vše, čeho jste svou poctivostí a neúnavnou pílí v terapii i jinde dosáhla. Ať se Vám daří.

• Pan Pašek je zkušený profík, příjemný, empatický člověk, ochotný vždy pomoci. Sezení byla příjemná a zároveň nesmírně přínosná. Vřele doporučuji! Martin

Mgr. Petr Pašek2015-11-01

Děkuju moc Martine za Vaše pěkné ocenění. I pro mě byla naše spolupráce příjemná a přínosná. Přeju, ať se Váš život ubírá dle Vašich představ.