Mgr.

Petr Pašek

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

4 názory +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 138 návštěv profilu během posledních 30 dní

Psycholog a terapeut, lektor psychoterapeutického výcviku, terapeut sociální kliniky. Pro bližší informace navštivte stránky www.petrpasek.cz Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Psycholog a terapeut Praha

Mařákova 4
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Psycholog a terapeut, lektor psychoterapeutického výcviku, terapeut sociální kliniky.
    Pro bližší informace navštivte stránky www.petrpasek.cz

• psychoterapie

Nemoci

Hodnocení pacientů

• B
    Umístění: Psycholog a terapeut Praha

Jsem velmi ráda, že jsem si při svém dlouhém a bezradném hledání na ZnamyLekar vybrala před rokem a půl právě pana Paška. Rozhovory s ním byly od prvního sezení přirozené i přes mou prvotní nervozitu. Takovou míru empatie, jakou v sobě má pan Pašek, jsem snad nikdy předtím nepotkala. Je naslouchavý, uklidňující a inspirující terapeut. Nenásilný ve svých názorech a pozorováních. Byl pro mě po celou dobu velkou oporou a jsem si jistá, že z těch setkání s nim budu profitovat dlouho. Poslední týdny před ukončením terapie jsem si uvědomila, jak velmi mi naše společná sezení pomohly. Naučila jsem se díky němu víc poslouchat samu sebe. Pomohl mi probudit v sobě vlastnosti, o kterých ujsem si nikdy nemyslela, že je mám, které byly schované pod nánosem strachu a přizpůsobování se okolí. Díky nemu jsem se naučila, že škatulkování a unáhlené závěry do psychoterapie nepatří a že místo přehnaného analyzování svého chování či minulosti, je mnohdy lepší se zastavit a zamyslet nad svými pocity. A na takovou psychoterapeutickou cestu je pan Pašek ideální společník. Ješte jednou Vám moc děkuji :)

Mgr. Petr Pašek2018-02-20

Moc Vám děkuju Báro,
    jsem moc rád, že jste naši společnou cestu mohla vnímat touto optikou a podařilo se vám při ní načerpat větší klid, inspiraci i oporu ve svých pocitech. Sám si velmi cením vaší odvahy a síly otevřít své srdce i pro sebe samu. mám radost z toho, když si vzpomenu s jakou energií jste do terapie přišla a s jakou jste odcházela. držím vám palce v naplňování své životní cesty.

• D
    Umístění: Psycholog a terapeut Praha

S panem Petrem Paškem jsem se potkala na skupinové terapii. Pro mě, krátce řečeno, se správným člověkem ve správný čas. Během jediného roku! mi pomohl změnit myšlení i chování. Velmi citlivě a s respektem ke mně a k mým aktuálním možnostem mě přivedl na cestu hlubšího sebepoznání. Mohu být sama sebou a žít v souladu s tím, co cítím a co opravdu chci. Radost ze života, spokojenost, vyrovnanost, nadhled, empatie...to vše ted' ke mně patří.
    Díky Petrovi.
    Dana Jílková

• K

Pana Paška vřele doporučuji těm, kteří hledají profesionální psychologickou péči. Mě osobně velmi pomohl, vážím si jeho práce, ale i jeho samotného. K problémům přistupuje individuálně, empaticky a vždy realisticky. Je to sympatický chlapík a já mu za mnohé děkuji! :-) Kristýna Žáková

Mgr. Petr Pašek2015-11-01

Děkuju Kristýno za pěknou referenci i vřelé doporučení. Spolupráce s Vámi, a zažívání Vaší odvahy, síly, otevřenosti i nezlomné vitality, mi přinášely velkou radost. Moc Vám přeju vše, čeho jste svou poctivostí a neúnavnou pílí v terapii i jinde dosáhla. Ať se Vám daří.

• M

Pan Pašek je zkušený profík, příjemný, empatický člověk, ochotný vždy pomoci. Sezení byla příjemná a zároveň nesmírně přínosná. Vřele doporučuji! Martin

Mgr. Petr Pašek2015-11-01

Děkuju moc Martine za Vaše pěkné ocenění. I pro mě byla naše spolupráce příjemná a přínosná. Přeju, ať se Váš život ubírá dle Vašich představ.