Další dostupný termín:

775 30.....

Individuální terapie • 900 Kč

Párová terapie • 1 200 Kč +1 Více

Skupinová terapie • 500 Kč

Psycholog a terapeut, lektor psychoterapeutického výcviku, terapeut sociální kliniky.
Pro bližší informace navštivte stránky www.petrpasek.cz

Skupinová terapie

500 Kč

500 Kč

Umístění: Psycholog a terapeut Praha Partnerské neshody

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Petrovi za jeho léčivou péči. Petra jsme začali navštěvovat s manželem před cca půl rokem a dobře jsme udělali. Řešili jsme dlouhodobé neshody ve vztahu, které často končily velkou hádkou a nevěděli jsme jak z toho ven. Musím moc ocenit, jak Petr dokáže trpělivě naslouchat, nesoudit, je trpělivý, nestaví se ani na jednu stranu, přesto má pro obě strany porozumění, je stále ve střehu reagovat, pokud je potřeba. Což pro nás byla úleva. Ten bezpečný prostor, který jsme u něj měli byl pro léčení vztahu nezbytný. Ne vždy to byla lehká sezení, ale vždycky jsme odcházeli s pocitem úlevy a zase o krůček blíž sami sobě i jeden druhému. Petra určitě doporučuji každému, kdo potřebuje prostor pro své trápení, podporu s pomoc srovnat si svůj život. Ještě jednou díky, Petře a věřím, že jsme se neviděli naposledy. Terka M.

Mgr. Petr Pašek

Děkuju Terko. Moc mě těší, že jste z naší společné spolupráce s manželem načerpali a že jste prostor, který jsme spoluvytvářeli vnímala jako léčivý a Váš vztah krůček po krůčku posilující. Byla pro mě radost pracovat s ženou a mužem, kteří dokážou k sobě samotným i spolu navzájem být tak otevření a upřímní.

Umístění: Psycholog a terapeut Praha

Jsem velmi ráda, že jsem si při svém dlouhém a bezradném hledání na ZnamyLekar vybrala před rokem a půl právě pana Paška. Rozhovory s ním byly od prvního sezení přirozené i přes mou prvotní nervozitu. Takovou míru empatie, jakou v sobě má pan Pašek, jsem snad nikdy předtím nepotkala. Je naslouchavý, uklidňující a inspirující terapeut. Nenásilný ve svých názorech a pozorováních. Byl pro mě po celou dobu velkou oporou a jsem si jistá, že z těch setkání s nim budu profitovat dlouho. Poslední týdny před ukončením terapie jsem si uvědomila, jak velmi mi naše společná sezení pomohly. Naučila jsem se díky němu víc poslouchat samu sebe. Pomohl mi probudit v sobě vlastnosti, o kterých ujsem si nikdy nemyslela, že je mám, které byly schované pod nánosem strachu a přizpůsobování se okolí. Díky nemu jsem se naučila, že škatulkování a unáhlené závěry do psychoterapie nepatří a že místo přehnaného analyzování svého chování či minulosti, je mnohdy lepší se zastavit a zamyslet nad svými pocity. A na takovou psychoterapeutickou cestu je pan Pašek ideální společník. Ješte jednou Vám moc děkuji :)

Moc Vám děkuju Báro,
jsem moc rád, že jste naši společnou cestu mohla vnímat touto optikou a podařilo se vám při ní načerpat větší klid, inspiraci i oporu ve svých pocitech. Sám si velmi cením vaší odvahy a síly otevřít své srdce i pro sebe samu. mám radost z toho, když si vzpomenu s jakou energií jste do terapie přišla a s jakou jste odcházela. držím vám palce v naplňování své životní cesty.

Umístění: Psycholog a terapeut Praha

S panem Petrem Paškem jsem se potkala na skupinové terapii. Pro mě, krátce řečeno, se správným člověkem ve správný čas. Během jediného roku! mi pomohl změnit myšlení i chování. Velmi citlivě a s respektem ke mně a k mým aktuálním možnostem mě přivedl na cestu hlubšího sebepoznání. Mohu být sama sebou a žít v souladu s tím, co cítím a co opravdu chci. Radost ze života, spokojenost, vyrovnanost, nadhled, empatie...to vše ted' ke mně patří.
Díky Petrovi.
Dana Jílková

Pana Paška vřele doporučuji těm, kteří hledají profesionální psychologickou péči. Mě osobně velmi pomohl, vážím si jeho práce, ale i jeho samotného. K problémům přistupuje individuálně, empaticky a vždy realisticky. Je to sympatický chlapík a já mu za mnohé děkuji! :-) Kristýna Žáková

Mgr. Petr Pašek

Děkuju Kristýno za pěknou referenci i vřelé doporučení. Spolupráce s Vámi, a zažívání Vaší odvahy, síly, otevřenosti i nezlomné vitality, mi přinášely velkou radost. Moc Vám přeju vše, čeho jste svou poctivostí a neúnavnou pílí v terapii i jinde dosáhla. Ať se Vám daří.

Pan Pašek je zkušený profík, příjemný, empatický člověk, ochotný vždy pomoci. Sezení byla příjemná a zároveň nesmírně přínosná. Vřele doporučuji! Martin

Mgr. Petr Pašek

Děkuju moc Martine za Vaše pěkné ocenění. I pro mě byla naše spolupráce příjemná a přínosná. Přeju, ať se Váš život ubírá dle Vašich představ.

Pro bližší informace navštivte stránky www.petrpasek.cz

• deprese