Fakutní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava Jiný

S panem doktorem sem velmi spokojený operoval mě a po celou dobu léčby mě hlídal velmi spokojeně a na prohlídky chodím jen k němu a spokojenost

Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava Jiný

S panem doktorem Ostruskou mám jen dobré zkušenosti, vnímavý, empatický, vysvětlí vše, profesionální přístup.Opravdu každému doporučuji.

Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava Jiný

Výborný lékař s velmi lidským a profesionálním přístupem. Nejprve vše řádně vysvětlil a pak i odvedl perfektní práci. Doteď chodím na kontroly a musím říci, že vždy spokojenost!
Již jsem doporučila i několika svým kamrádkám :-).

Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava

Pro silné bolesti břicha jsem navštívila, i v akutním stavu, několik lékařů, kteří nedokázali stanovit diagnózu. Až tento pan doktor, který mě následně i operoval. Osobně mě po operaci navštěvoval, kontroloval, odpovídal na mé nekonečné otázky... Vzhledem k tomu, jak jsou lékaři vytíženi, si toho vážím o to více. Ráda bych mu ještě jednou moc poděkovala!

Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava akutní zánět žlučníku

Dobrý den pane doktore,
Před týdnem jste mi operoval akutní zánět žlučníku. Chtěl bych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovat za profesionální výkon a lidský přístup k pacientovi, před i pooperační konzultaci mého zdravotního stavu a přeji Vám hodně sil a úspěchů ve Vaší nelehké práci. Ještě jednou děkuji a s pozdravem Ivan Hudec.

Moji operaci kýly v pooperační ráně velikosti 8x8 sešil poze ve dvou vrstvách, bez použití síťky,vydrželo to rok a půl a kýla tam byla znovu. Neodvedl dobrou práci a já jsem musela jít na další operaci, ale už se
síťkou, další narkoza. Tydy utíkají peníze ve zdravotnictví.

První návštěva u pana doktora a pocity jen ty nejlepší.Milý,lidský,naslouchal mým problémům a doporučil řešení.Těším se na další návštěvu.Taky mohu vřele doporučit!!!

Dobrý den, zatím nemohu hodnotit práci pana doktora,ale hodnotím jeho přístup k pacientovi. Vše mi vysvětlil, denně po operaci za mnou chodil na oddělení, což u ostatních lékařů nebylo samozřejmostí. Je to velice milý, obětavý a citlivý člověk. Jeho lidský a citlivý přístup k pacientovi je jedinečný.Při odchodu mi nabídl, že se něj mohu v případě nutnosti další léčby, nebo komplikací obrátit. Při operaci se snažil o její estetické provedení, za což mu děkuji. Pana doktora můžu doporučit.