Adresa

Fakutní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava Jiný

S panem doktorem sem velmi spokojený operoval mě a po celou dobu léčby mě hlídal velmi spokojeně a na prohlídky chodím jen k němu a spokojenost

Z
Ověřený profil
Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava Jiný

S panem doktorem Ostruskou mám jen dobré zkušenosti, vnímavý, empatický, vysvětlí vše, profesionální přístup.Opravdu každému doporučuji.

J
Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava Jiný

Výborný lékař s velmi lidským a profesionálním přístupem. Nejprve vše řádně vysvětlil a pak i odvedl perfektní práci. Doteď chodím na kontroly a musím říci, že vždy spokojenost!
Již jsem doporučila i několika svým kamrádkám :-).


P
Ověřený profil
Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava

Pro silné bolesti břicha jsem navštívila, i v akutním stavu, několik lékařů, kteří nedokázali stanovit diagnózu. Až tento pan doktor, který mě následně i operoval. Osobně mě po operaci navštěvoval, kontroloval, odpovídal na mé nekonečné otázky... Vzhledem k tomu, jak jsou lékaři vytíženi, si toho vážím o to více. Ráda bych mu ještě jednou moc poděkovala!


A
Ověřený profil
Umístění: Fakutní nemocnice Ostrava akutní zánět žlučníku

Dobrý den pane doktore,
Před týdnem jste mi operoval akutní zánět žlučníku. Chtěl bych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovat za profesionální výkon a lidský přístup k pacientovi, před i pooperační konzultaci mého zdravotního stavu a přeji Vám hodně sil a úspěchů ve Vaší nelehké práci. Ještě jednou děkuji a s pozdravem Ivan Hudec.


M
Ověřený profil

Moji operaci kýly v pooperační ráně velikosti 8x8 sešil poze ve dvou vrstvách, bez použití síťky,vydrželo to rok a půl a kýla tam byla znovu. Neodvedl dobrou práci a já jsem musela jít na další operaci, ale už se
síťkou, další narkoza. Tydy utíkají peníze ve zdravotnictví.


S
Ověřený profil

Dobrý den,
První návštěva u pana doktora a pocity jen ty nejlepší.Milý,lidský,naslouchal mým problémům a doporučil řešení.Těším se na další návštěvu.Taky mohu vřele doporučit!!!


Ověřený profil

Dobrý den, zatím nemohu hodnotit práci pana doktora,ale hodnotím jeho přístup k pacientovi. Vše mi vysvětlil, denně po operaci za mnou chodil na oddělení, což u ostatních lékařů nebylo samozřejmostí. Je to velice milý, obětavý a citlivý člověk. Jeho lidský a citlivý přístup k pacientovi je jedinečný.Při odchodu mi nabídl, že se něj mohu v případě nutnosti další léčby, nebo komplikací obrátit. Při operaci se snažil o její estetické provedení, za což mu děkuji. Pana doktora můžu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu