nemocnice pardubice
kijevská 44, Pardubice

Umístění: nemocnice pardubice Jiný

První návštěva, pan doktor ochotně vysvětlil, velmi trpělivý, skvělý profesionál, který ví co dělá, mohu jen a jen doporučit

Umístění: nemocnice pardubice Jiný

Překvapila mě negativní reakce na pana doktora. Měla jsem s ním tu čest také na pohotovosti. A tak si myslím, že je zbytečné, aby se potencionální pacienti tomuto lékaři vyhýbali. Ba naopak.... Jsem mu vděčná za pomoc a nejen jemu, ale i milé sestřičce, která mi poskytovala základní rady po telefonickém hovoru než jsem na pohotovost dojela.
Byla jsem pár dnů předtím ošetřena u svého zubaře s moudrákem( takové ty nepříjemné problémy s ním) . Brala jsem léky na bolest, chladila, čistila ústní vodou, ale bohužel v neděli se bolest natolik zhoršila, že léky nefungovaly a spustila se mi krev, která se mi nedařila zastavit. Po zjištění, že žádná zubní pohotovost v Pce již neexistuje jsem byla telefonicky přepojena právě na oddělení pohotovosti k panu doktorovi, kde to vzala naprosto suprová a příjemná sestřička, která mi poskytla rady. A já se za nějakou dobu dostavila večer na pohotovost, kde přišel naprosto normální pan doktor. Vyslechl mě, kouknul se, řekl, co je potřeba udělat, proč to bude dělat. Vše bylo rychlé a hlavně naprosto bezbolestné. Zbavil mě neúnosných bolestí a za to mu chci poděkovat. Děkuji !!!

Nedoporučuji!
Pan doktor "nadšený" z noční služby na pohotovosti.
Pouhým okem zjistli, že se zubem nic nemám! Poslal mne domů s tím, že si mám dojít ke své obvodní zubní lékařce. S bolestí jsem odešla z ordinace cca po 2 minutách.
Bolest ale byla víc a víc silnější a tak jsme se z Pardubické nemocnice vydali na zubní pohotovost do Hradce Králové, kde pan doktor (s úplně jiným přístupem!) po historce a přečtení lékařské zprávy od pana doktora z Pardubic jen kulil oči!
Po prohlídce zubu zjistil, že mám akutní zánět zubní dřeně. Zub mi vytrhl, poučil mne o další léčbě a přátelsky se rozloučil.
Pana doktora Komárka opravdu nedoporučuji! Zvláště když slouží na pohotovosti!! Hlavně, že první otázka a důležitá věc byl ZAPLACENÝ REGULAČNÍ POPLATEK 90,- za který jsem si odnesla jen kus papíru, na kterém bylo napsáno, že mi nic není.

MUDr. petr komárek

Pacientka nepřišla na zubní pohotovost, jak se domnívá, ale na oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie , kde se zabýváme úrazy obličeje, těžkými kolemčelistními záněty a významnými krváceními či onkologií.
Přestože jsem pacientku ošetřovat nemusel, ošetřil jsem jí provizorní výplní zubní kaz. Byla poučena že v případě obtíží se má zastavit na zubní pohotovosti.
Pokud šlo skutečně o zánět zubní dřeně, který pacientce na pohotovosti ve FN HK ošetřili extrakcí zubu, považuji tento postup za poškození pacientky, protože záněty zubní dřeně se řeší ošetřením kořenového kanálku.
Takže buď pacientka lže a nebo byla ošetřena non lege artis.