petr komárek, zubař Pardubice

MUDr. petr komárek

Zubař

1 názor

Uložit


Adresa

kijevská 44, Pardubice
nemocnice pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

0.5

Obecné skóre
1 názor

Ověřeny pacient

Nedoporučuji!
Pan doktor "nadšený" z noční služby na pohotovosti.
Pouhým okem zjistli, že se zubem nic nemám! Poslal mne domů s tím, že si mám dojít ke své obvodní zubní lékařce. S bolestí jsem odešla z ordinace cca po 2 minutách.
Bolest ale byla víc a víc silnější a tak jsme se z Pardubické nemocnice vydali na zubní pohotovost do Hradce Králové, kde pan doktor (s úplně jiným přístupem!) po historce a přečtení lékařské zprávy od pana doktora z Pardubic jen kulil oči!
Po prohlídce zubu zjistil, že mám akutní zánět zubní dřeně. Zub mi vytrhl, poučil mne o další léčbě a přátelsky se rozloučil.
Pana doktora Komárka opravdu nedoporučuji! Zvláště když slouží na pohotovosti!! Hlavně, že první otázka a důležitá věc byl ZAPLACENÝ REGULAČNÍ POPLATEK 90,- za který jsem si odnesla jen kus papíru, na kterém bylo napsáno, že mi nic není.

MUDr. petr komárek

Pacientka nepřišla na zubní pohotovost, jak se domnívá, ale na oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie , kde se zabýváme úrazy obličeje, těžkými kolemčelistními záněty a významnými krváceními či onkologií.
Přestože jsem pacientku ošetřovat nemusel, ošetřil jsem jí provizorní výplní zubní kaz. Byla poučena že v případě obtíží se má zastavit na zubní pohotovosti.
Pokud šlo skutečně o zánět zubní dřeně, který pacientce na pohotovosti ve FN HK ošetřili extrakcí zubu, považuji tento postup za poškození pacientky, protože záněty zubní dřeně se řeší ošetřením kořenového kanálku.
Takže buď pacientka lže a nebo byla ošetřena non lege artis.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti