Sochorova 3221/1, Brno-Žabovřesky , Brno

Korekce očních víček

Labioplastika

Jeseniova 30, Praha 3 , Praha
FORMÉ clinic

Při on-line objednání prosíme uveďte důvod návštěvy. Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža se specializuje především na estetické operace očních víček,...

• zpevnění poprsí

Zmenšení prsou

Zvyšování obočí

Zvětšení prsou

Umístění: jiné místo

Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka

Umístění: FORMÉ clinic Augmentace, abdominoplastika, liposukce

Dobrý den, v červnu jsem u pana Dr. Hýži podstoupila augmentaci + abdominoplastiku s liposukcí boků. Na konzultaci byl velice vstřícný, působil velmi profesionálním dojmem, dokonce se u konzultace i zasmějete :-) Chtěla jsem najednou augmentaci + abdominoplastiku + liposukci nohou. Pan doktor mi doporučil, že najednou to určitě nepůjde, byl by to moc velký zákrok. Domluvili jsme se nejdříve na augmentaci + abdominoplastice s liposukcí boků a liposukci nohou necháme na jindy. V den operaci byli všichni na klinice milí, ochotní, měla jsem strašné nervy, ale dokázali mě uklidnit, jak sestřičky, anesteziolog, a samozřejmě pan doktor, který umí zázraky. Ani ve snu jsem nečekala takový skvělý výsledek. Po probuzení z narkózy mě čekal šok, ale velmi příjemný šok, nemohla jsem uvěřit, že to ošklivé břicho je pryč, až se mi chtělo brečet štěstím. Samozřejmě byly bolesti, ale sestřičky se vším pomáhají. Manžel a 2 děti za mnou mohli pár hodin po operaci na návštěvu. Dnes, přesně po 2 měsících od operace jsem všem na klinice a nejvíce panu doktorovi vděčná za to, jak vypadám. Pan doktor má zlaté ruce, a rozhodně bych se k němu vrátila. Prsa mám krásně přirozená, Motiva 360, po břiše ani památky, a nohy na kterých jsem byla 30.7. pomalu splaskávají. Pokud bych uvažovala o další plastické operaci, půjdu jedině do Formé k panu Dr. Hýžovi.

Umístění: FORMÉ clinic modelace prsou

Na klinice jsem podstoupila modelaci prsou před týdnem. Výsledek předčil mé očekávání. Klinika je příjemná a útulná, velmi ochotný a vstřícný personál. Při konzultaci mi pan doktor Hýža vše ochotně vysvětlil, navrhl řešení a já mu plně důvěřovala a nechala vše na něm. Po třech týdnach od konzultace jsem nastoupila na zákrok a i tady byli všichni neuvěřitelně ochotní, pan doktor přišel ještě jednou všechno vysvětlil . Až budu chtít další zkrášlovací zákrok mám rychlou volbu .

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno blefaroplastika

S operací víček jsem dlouho váhala, v mezičase jsem sbírala informace tak, abych našla pokud možno nejlepšího možného operatéra s tím, že přijedu kamkoliv a klidně i pár měsícu počkám na termín. Na základě recenzí a také dle osobního doporučení jsem zvolila pana doktora Hýžu a potvrzuji slova chvály. Je šikovný, vzdělaný, zkušený a hlavně to vypadá, že ho práce stále baví . Již během první konzultace si získal mou důvěru natolik, že jsem neměla potřebu ladit detaily a rozhodla jsem se, že vše nechám na jeho estetickém cítění. A vyplatilo se. Během cca hodinové operace mě nekolikrát rozesmál a s bravurou řízl víčka přesně tak, jak bylo třeba :-) Odhadl to perfektně. Oči vypadají mladší, přitom však naprosto přirozeně, jizvy nejsou vůbec vidět. Jen upozorňuji připadné nedočkavce (jako jsem byla já) - úplný výsledek se dostaví opravdu až za 3-4 měsíce.

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno Prsa, bricho, operace pupiku a sesiti brisnich salu

Absolutne uzasny vysledek nemuzu si pana doktora vynachvalit. Prsa prirozene a brisko krasne. Pan doktor je naprosto profesionalni a vysledek neuveritelny. Uvazuji o operaci vicek a facelift a i pres dojizdeni z Prahy bed diskuse se vracim k pany doktorovy Hyzovy s plnou duverou. Vrele dopurucuji nebudete zklaman s jeho detajlni a profesionalni praci. Pro pana doktora vysledek pod 100% neni akceptovatelny. Dekuji a tesim se na dalsi zkraslovani :)Andrea

Umístění: FORMÉ clinic

Chci dát více hvězdiček než 5! PAN DOKTOR HÝŽA si jich zaslouží milion! Nikdy jsem nezažila takovouhle péči a pochopení jakých se mi dostalo od pana doktora Hýži. Musím upozornit že jsem velice náročná klientka, zaměřená na detaily a pan doktor naprosto dokonale splnil moje přání a očekávání. Provedl detailní a naprosto precizní práci. Vše je úplně dokonale symetrické!! Sice jsem jen chvíli po zákroku ale už ted jsem naprosto spokojená s výsledkem! Pan doktor je dobrý člověk a má zlaté ruce! DOPORUČUJI! S čímkoliv jedině k němu!

Podstoupila jsem u pana doktora Hyzy zvetseni prsou s modelaci. Po kojeni jsem mela viditelnou asimetrii a prsa vypadaly prazdne. Pri prvnim zakroku(modelace) pozvedl mi jedno prso aby znovu vypadaly stejne a az se to zahojilo, za 3 mesice uz jsem sla na zvetseni. Spolu s panem doktorem vybrali jsme velikost a tvar implantatu, ktere se hodily nejlip k me postave. Ted jsem 10 mesicu po operace a muzu rict, ze jsem maximalne spokojena s vysledkem. Mam dokonale prsa:) Pana doktora Hyzu muzu vsem vrele dopurucit. Je to opravdovy profesional ve svem oboru. Moc dekuju!

Nejlepší pan doktor, nadstandardní péče o pacienty, maximální spokojenost. Můžu vřele jen doporučit.

Umístění: jiné místo augmentace

Pan doktor je nejlepší a výsledek je nádherný! Profesionální přístup, nová řešení, jeho práce je opravdu jedna z nejlepších v ČR, podstoupila jsem augmentaci a nikoho jiného bych nevolila, opravdu jednička ve svém oboru.

Prešla som si viacero kliník a rozhodla som sa pre pána doktora Hyzu na klinike Leticie , podstúpila som modelaciu s augmentaciou spolu. Výsledok je dokonalý . Starostlivosť na klinike je na tej najvyššej úrovni . Pána doktora odporúčam každému kto hľadá profesionalitu, precíznosť a ľudskosť , Zuzana Bratislava

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore,
    již delší dobu zvažuji operaci prsou. Mám větší prsa a po těhu již značně povadlá. Navíc mi už dosti vadí jejich tíha.
    Ráda bych podstoupila celkovou úpravu i se zmenšením.
    Děkuji Vám za informace

Zmenšení a modelace prsů je operace, kterou běžně provádím a mohu ji doporučit. Výsledky jsou velmi dobré. Dr. Hýža

MUDr. Petr Hýža

• Dobrý den, chci se zeptat,jestli jezdíte ještě do Kadaně ohledně plastiky očních víček, děkuji za odpověď.

Dobry den, nikdy jsem tam nejezdil a neoperoval. Dr.Hyza

MUDr. Petr Hýža

• plastická chirurgie

Stáže

• Měsíční stáž na pracovišti plastické chirurgii v Brazílii,
  • Měsíční stáž v USA na Northwestern Memorial Hospital v Chicagu
  • Půlroční stáž pod záštitou prestižní Fulbrightovy nadace na University of Minnesota a VA Medical Center v Minneapolis, USA.

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina