Odhadovaná doba odpovědi:

Korekce nosu +13 Více

Korekce odstátých boltců

Korekce očních víček

Labioplastika

Při on-line objednání prosíme uveďte důvod návštěvy.

Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža se specializuje především na estetické op...

Léčené nemoci

• Angličtina

Jeseniova 30, Praha

FORMÉ clinic

Leticia plastická chirurgie Brno

Souhlasím s Anonymem z října 2023. Dokud jste před operací, vše je OK, pan doktor udělá úžasný dojem. Po operaci už jste jen jak zboží na běžícím pásu a pokud máte nějaké pooperační problémy, komplikace, je doslova nevrlý. Nevyjadřuji se ke kvalitě práce, protože já měla vždy komplikace, ale o chování poté, co je již vše zaplaceno a pak nejde vše jen hladce. Pan doktor nic pořádně nevysvětlí, na jednu kontrolu dokonce zaspal (doslova) a dokud pracoval v Lauree, tak ani sestřičky s ním nebyly spokojené. Byly z něho nešťastné.

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno korekce očních víček

Snaha pomoci nebo napravit,co bylo na jeho klinice neskutečně zpackané,je nulová. Tento člověk se neštítí opravdu ničeho a klidně vám bude bez skrupulí připisovat neexistující psychické diagnózy. Chování tohoto člověka je silně hraniční a rozhodně se nejedná o lékaře,ale těžkého byznysmena. Nejhorší zkušenost s lékařem v životě. I jedna hvězda je moc!!! Leticii se vyhněte velkým obloukem,sebeprezentace lékařů absolutně neodpovídá jejich umu a zbydou vám jen oči pro pláč.

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno plastická operace břicha

Pan doktor Hýža by měl mít pozlacený ruce.Milý, příjemný a sympatický člověk.Vše vysvětlí, poradí.Se zákrokem sem moc spokojena.Velký dík i celému operačnímu týmu.A taky příjemným sestřičkám i milé paní recepční.

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno Jiný

Recenze: Díky za provedenou operaci MUDr. Hýžovi. S potěšením píši tuto recenzi ohledně nedávné operace, provedené  doktorem Hýžou. Chci touto cestou vyjádřit svoji vděčnost doktorovi Hýžovi za úspěšnou operaci. Jeho profesionalita, klidná povaha a přátelský přístup v pacientovi navodí pocit důvěry. Od prvního setkání mi bylo zřejmé, že se nejedná u pana doktora pouze o lékařskou praxi, ale o skutečnou lásku k medicínskému řemeslu, že medicina není pouze jeho povolání, je to jeho  životní poslání. Přeji jemu a především jeho pacientům, aby tento životní styl ho nikdy neopustil
Součástí této recenze bych ráda vyjádřila poděkování jeho týmu, který je skvělý.

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno plastika prsou

U pana doktora jsem podstoupila rhinoplastiku a augmentaci prsou. S panem doktorem jsem byla nadmíru spokojená a jsem ráda, že jsem si ho zvolila jako někoho kdo mi splní můj sen. Je velmi příjemný, vše detailně vysvětlí a hlavně je precizní. Na klinice jsem se cítila velmi skvěle, celý jeho tým je úžasný. DOPORUČUJI.

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno zvětšení prsou

Pan doktor MUDr. Petr Hýža byl moje jasná volba. Ať dle referencí, na doporučení, tak i se zkušenostmi. Při přístupu do ambulance se mě ujala sympatičká slečna, která vše vysvětlila, se vším poradila a vše ukázala. V ordinaci se mi pan doktor věnoval s úctou, pokorou a zájmem o mou představu. Díky jeho profesionálnímu přístupu ze mě opadla nervozita a strach. Měla jsem kvůli výkyvům na váze povislá prsa. Vyslechl si mě, ukázal mi možnosti a do ničeho mě netlačil. Měla jsem dlouhou dobu na rozmyšlenou. Rozhodla jsem se pro kulatý 470 cc Xtra. V den operace jsem se cítila dobře. Celý personál je hodný, šikovný a starostlivý. Na večeri bylo maso, které nejím. Sestřička mi nabídla a udělala sýrový tousty. Prostředí kliniky je příjemný a moderní. Snaží se vycházet vstříc. Rozhodně doporučuji celou kliniku na jakýkoliv zákrok (v dnešní době je takový přístup vyjímečný) a ještě jednou moc děkuji panu doktoru Hýžovi a jeho zlatým ručičkám.

Umístění: Leticia plastická chirurgie Brno Běžný termín

Úžasný pan doktor s dobrým srdíčkem . Je vidět, že ho práce baví a dělá jí rád. Doporučuji všema deseti:))

Umístění: jiné místo

Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka

Umístění: FORMÉ clinic Augmentace, abdominoplastika, liposukce

Dobrý den, v červnu jsem u pana Dr. Hýži podstoupila augmentaci + abdominoplastiku s liposukcí boků. Na konzultaci byl velice vstřícný, působil velmi profesionálním dojmem, dokonce se u konzultace i zasmějete :-) Chtěla jsem najednou augmentaci + abdominoplastiku + liposukci nohou. Pan doktor mi doporučil, že najednou to určitě nepůjde, byl by to moc velký zákrok. Domluvili jsme se nejdříve na augmentaci + abdominoplastice s liposukcí boků a liposukci nohou necháme na jindy. V den operaci byli všichni na klinice milí, ochotní, měla jsem strašné nervy, ale dokázali mě uklidnit, jak sestřičky, anesteziolog, a samozřejmě pan doktor, který umí zázraky. Ani ve snu jsem nečekala takový skvělý výsledek. Po probuzení z narkózy mě čekal šok, ale velmi příjemný šok, nemohla jsem uvěřit, že to ošklivé břicho je pryč, až se mi chtělo brečet štěstím. Samozřejmě byly bolesti, ale sestřičky se vším pomáhají. Manžel a 2 děti za mnou mohli pár hodin po operaci na návštěvu. Dnes, přesně po 2 měsících od operace jsem všem na klinice a nejvíce panu doktorovi vděčná za to, jak vypadám. Pan doktor má zlaté ruce, a rozhodně bych se k němu vrátila. Prsa mám krásně přirozená, Motiva 360, po břiše ani památky, a nohy na kterých jsem byla 30.7. pomalu splaskávají. Pokud bych uvažovala o další plastické operaci, půjdu jedině do Formé k panu Dr. Hýžovi.

Umístění: FORMÉ clinic modelace prsou

Na klinice jsem podstoupila modelaci prsou před týdnem. Výsledek předčil mé očekávání. Klinika je příjemná a útulná, velmi ochotný a vstřícný personál. Při konzultaci mi pan doktor Hýža vše ochotně vysvětlil, navrhl řešení a já mu plně důvěřovala a nechala vše na něm. Po třech týdnach od konzultace jsem nastoupila na zákrok a i tady byli všichni neuvěřitelně ochotní, pan doktor přišel ještě jednou všechno vysvětlil . Až budu chtít další zkrášlovací zákrok mám rychlou volbu .

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
již delší dobu zvažuji operaci prsou. Mám větší prsa a po těhu již značně povadlá. Navíc mi už dosti vadí jejich tíha.
Ráda bych podstoupila celkovou úpravu i se zmenšením.
Děkuji Vám za informace

Zmenšení a modelace prsů je operace, kterou běžně provádím a mohu ji doporučit. Výsledky jsou velmi dobré. Dr. Hýža

MUDr. Petr Hýža

Dobrý den, chci se zeptat,jestli jezdíte ještě do Kadaně ohledně plastiky očních víček, děkuji za odpověď.

Dobry den, nikdy jsem tam nejezdil a neoperoval. Dr.Hyza

MUDr. Petr Hýža

Při on-line objednání prosíme uveďte důvod návštěvy.

Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža se specializuje především na estetické op...

Léčené nemoci

• plastická chirurgie

Stáže

• Měsíční stáž na pracovišti plastické chirurgii v Brazílii,
  • Měsíční stáž v USA na Northwestern Memorial Hospital v Chicagu
  • Půlroční stáž pod záštitou prestižní Fulbrightovy nadace na University of Minnesota a VA Medical Center v Minneapolis, USA.

Znalost jazyků

• Čeština,