Privátní stomatolog
Vodní 4210, Zlín

X
Umístění: Privátní stomatolog Jiný

Dle mého názoru špičkový zubař se smyslem pro humor, opravdu nemůžu najít negativní vlastnost. Člověk ví, když jde k němu tak nemůže mít žádné obavy nebo dokonce strach. Zakládá si na profesionálním a někdy i vtipném vystupování a vyřazuje z něho pozitivní energie kterou předává i svým pacientům. Jeho práce je vždy odvedená na výbornou a vše dělá tak, aby vás vůbec nic při návštěvě nebolelo. Jen tak dál, jsem velmi spokojen.

Nepoužívá kvalitní materiály, neodvádí stoprocentně svou práci, vysoké ceny opravdu neodpovídají službě. Např. obě bílé plomby od něj mi vypadly a co hůř jedna z nich už po 14 dnech a druhá po třech letech a zjistilo se, že pod ní byl zničený zkažený zub, který byl důsledkem nedůkladně vyvrtaného kazu. Ze zubu mi zbyla pouze skořepina a nezbylo nic jiného než čep. Ve 25 letech dobrý kousek.. A to používám opravdu nejkvalitnější pasty, kartáčky a zubní nitě- o zuby opravdu svědomitě pečuji.
Celá moje rodina i známí od něj odešli/odchází nebo si alespoň zoufají. Pokud opravdu potřebujete profesionální péči, tento doktor vám ji skutečně nenabídne, viz vypadané plomby a korunky pacientů, neposkytnutí odborného poradenství, jak např. čistit můstek a že se vůbec můstek čistí..apod.
Opravdu to není jen ojedinělý případ.
Na druhou stranu oceňuji jeho vtip a děti se u něj opravdu nebojí.

Je to prostě Superman.Díky jeho osobnosti a vtipu se mé děti těší a přímo skandují radostí, když mají jít na prohlídku.Prostě klobouk dolů.Já se vždycky sice zpotím až na pr****,ale vím že jsem v dobrých rukou Petra Supermana.Hlavně při bělení. :)

Naprosto vynikající lékař, který svými vtípky vždy dokáže rozbít moji nervozitu se zubařů. Dovolím si říci, že díky němu se zubaře nebojím. Vždy velmi ochotný, přívětivý, jemný.

nejlepšííí

Pan doktor jako odborník velmi dobrý.
Má svérázné chování k pacientům(stále mluví,dělá si legraci),které hodně lidem nevyhovuje.Mně nevadí.Člověk alespoň není ve stresu.Myslím si,že díky jeho chování ani děti nemají strach.

super

Super zubař.

Výborný zubní lékař!!!!Já i manžel jsme velmi spokojení,příjemný ochotný milý s lidským přístupem ke svým pacientům,také chválím sestřičku která je velmi milá a vstřícná,prostě skvěle sehraný tandem kde člověk nechodí s obavou,ale ikdyž to sam.někdy trošičku zabolí,tak k nim dojíždíme s potěšením :-)

Skvělý člověk, s perfektním přístupem k pacientům, umí si získat i dětské pacienty, kterým dodává odvahu svým velmi milým chováním. Odborník na svém místě.