Petr Čapka, zubař Zlín

Zubař

Potoky 5145, Zlín
Soukromý zubní lékař

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor zastupoval naší paní doktorku a byla jsem nadšená. To jak si dokázal získat 2,5 letou dceru, krásně s ní komunikoval, všechno ukázal, prostě skvělá zkušenost.

Pan doktor je dobrý, pečlivý, nechce hned "trhat" jako ostatní lékaři, snaží se vždy zub zachránit.
Jen sestřičku by mohl mít příjemnější

Pan Doktor Čapka je profesionálem na svém místě. Dovede jednat s pacientem
na uklidňující úrovni a přitom provádí komplikované zákroky.
Důvěra pacienta v druh léčby je poté velmi vysoká .
Navíc příjemná a komunikativní sestra zvedají pocit bezpečí.
Doporučuji .

Pan doktor Čapka je prostě lékař na svém místě

Pan doktor je příjemný a profesionální, s péčí jsem velmi spokojená. Dojem ale kazí nepříjemná, důležitá, arogantní sestra.

S panem doktorem i jeho sestřičkou jsem natolik spokojený, že i po té co jsem se odstěhoval do Znojma, mi stojí za to v případě potřeby si do Zlína zajet. L. Pipa

jsem velmi spokojen s jeho kvalitní prací a lidským přístupem.

K panu Čapkovi chodím asi 5 let a nemůžu si stěžovat. Jeho smysl pro humor vždycky odlehčí atmosféru, a sestřička je taky moc milá. Chodíme k němu celá rodina - asi 8 lidí, a nikdo by na něj neřekl křivé slovo. Šikovné české ručičky. Jen mě mrzí že se musím přehlásit kvůli bydlišti teď do Brna, a budu doufat že najdu stejně příjemného a schopného doktora..

Pan doktor je velmi příjemný a skvělý člověk,svou práci odvádí perfektně a to i ze stránky lidské, kdy dovede navodit příjemnou atmosféru, která člověka povzbudí, pokud se zrovna necítí.Je to profesionál ve svém oboru,můžu říct,že je to nejlepší stomatolog, jakého jsem kdy poznala.Děkujeme,že ho máme!!! KUFÜRSTOVÁ BOŽENA

Pan doktor je velmi dobrý odborník, vždy když začne pracovat mě se vším seznámí. Dříve jsem se bál zubaře, jelikož jsem navštěvoval MUDr. Novákovou, což bylo katastrofální, nyní když jsem u doktora Čapky jsem velmi spokojen. Vřele doporučuji i když jsou objednací lhůty delší tak se rozhodně oplatí počkat.