Praktický lékař pro dospělé
Křivánkovo náměstí 16, Brno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Absolutní nezájem o pacienta, pokud nepříjdete s diagnózou a rovnou i řešením, nepomůže. 2x zanedbala můj zdravotní stav, tentokrát už ale přes čáru...

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Zdravotní problém

K paní doktorce chodíme celá rodina, jsme spokojeni, že se tady musí čekat? Myslím, že čekat musíte téměř u každého lékaře.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Pani doktorka velmi rada ,,vykecava'' , tudiz zbytecne protahuje cekaci dobu, dale ma trochu problem s dochazkou a dodrzovanim ordinacni doby. S nachlazenim nema cenu tam chodit, vetsinou predepise volne dostupne leky, pokud jde o zavaznejsi problem, musite ji rict co vam je a co po ni chcete za vysetreni, pak to funguje. Navic ty otresne vrzajici dvere v cekarne a z ordinace je slyset temer kazde slovo

Chodíme celá rodina k paní doktorce od počátku jejího nástupu do ordinace v Žebětíně. Dovolím si nesouhlasit s některými názory ostatních uživatelů. Jsem přesvědčena, že paní doktorka je ba právě naopak velice důsledná při svém vyšetření a určení diagnozy. Pokud se jí něco nezdá, okamžitě posílá pacienta k příslušnému specialistovi. Je velice ochotná, a bez problému přijede na požádání k mojí staré, nemohoucí mamince, bez ohledu na její časový rozvrh. Naše rodina je s ní velice spokojena a přála bych si více takových profesionálních lékařů.

Byla jsem tam celkem za dva roky 4x s teho tam byl 2x snad 80. lety dr, kt. temer neslysi a zapomene co mu pac. rekne a 2x mela dr dovolenou a zastup v Troubsku,.... Bez komentare

Paní doktorka nedodržuje pracovní dobu.Zastihnete ji často až na druhou nebo třetí návštěvu. Nereaguje na váš problém nebo vás prostě odbude. Máte pocit že ji vaše potíže nezajímají a tomu odpovídá i nasazená medikace.

Paní doktorka je na první pohled velmi sympatická, ale když k ní člověk přijde s nějakým reálným problémem, tak mu není schopna a mnohdy ani ochotna pomoct. Naší rodině už dvakrát stanovila špatnou diagnózu. Mé matce řekla, že má angínu, nasadila jí atb. Moje matka jí ale tvrdila, že měla nedávno klíště a že ji už týden ukrutně bolí hlava. Prosila p. doktorku, aby jí vzala krev, nebo jí poslala do nemocnice. Doktorka odmítla a stále trvala na angíně. Následující den otec matku odvezl v mdlobách na infekční do Bohunic, kde matce zjistili menigo-encefalitidu a následně i z mozkomíšního moku boreliózu. Strávila 14 dní v nemocnici a pak další 3 týdny jezdila na kapačky. Další jobovka p. doktroky byla, když moje sestra s dlouhotrvající teplotou, bolestí v krku a únavou přišla ráno na výtěr a prosila též o odběr krve na mononukleózu. Doktorka jí odmítla výtěr udělat, krev jí taky nevzala a nasadila jí atb s tím, že to je klasická angína. Sestře se po atb. udělalo zle, šla tedy za známou imunoložkou, která jí udělala odběry a zjistila jí akutní mono. Takže já i můj manžel i zbytek mé rodiny se od p. doktorky odhlašujeme a všem vám vřele doporučuji: DÁL OD NÍ!!!!!!!!!

Velice zklamaně musím říci NE.
Paní doktorka má často problém přijít na čas do ordinace (kdo chodí do práce, tak by se v takovém případě asi se zlou potázal se svým šéfem). Ona zjevně takový problém nemá.
Moje první setkání bylo dost zklamání - vstupní prohlídku jsem absolvovala s pouhou otázkou, zda se cítím dobře „já, že ano“ následoval úsměv paní doktorky a bylo po vstupní prohlídce.
Nechci nikoho pomlouvat, ale v žádném případě nedoporučuji.

Chodím k paní doktorce teprve 3/4 roku a zatím jsem s ní moc spokojená. Sestřička je úžasná, stále usměvavá a paní doktorka se snaží nic nezanedbat. Doporučuji ji

Byla jsem u paní doktorky 2krát a vždy mi předepsala antibiotika i přez upozornění že kojím a že na antibiotika pro těhotné a kojící ženy jsem alergická. Dokonce chtěla at přestanu kojit neposlechla jsem jí a nemoc během 2 dnů ustoupila sama. Po mých dvou návštěvách u ní jsem měla pocit že se na pacienta podívá a dá mu antibiotika i když je jen nachlazenej.