MUDr. Pavlína Andrlová

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

10 názor

Adresa

Ordinace
Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už od mala. Naprostá spokojenost, paní doktorka je pečlivá, vždy mi poradí a pomůže. Je mi líto, že příští rok jdu k dospělému lékaři :(

D
Ověřený profil

Jsme s paní doktorkou spokojeni. Syn vůbec není statečný, vždy vyvádí, schovává se a to už je mu skoro 6 let. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, vždy mu nejprve ukáží, co mu budou dělat, dokáží ho zbavit strachu. Mě vždy na otázky odpověděly ochotně. Za tři roky jsme neměli s paní doktorkou problém.

I
Ověřený profil

Podcenila u mé dcery veškeré příznaky onemocnění klíšťovou encefalitidou, přesto, že jsme byli na pohotovosti, následně u paní doktorky s vysokými teplotami, v nejvyšším stadiu nemoci nás ještě hnala na rtg dutin.Nakonec dcerka skončila ve vážném stavu na infekčním oddělení s diagnózou klíšťová meningoencefalitida. Od p.doktorky odcházíme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Dnes jsem navštívila paní doktorku,jelikož naše paní doktorka neordinovala .S paní doktorky Andrlové mám ten nejhorší pocit,ani se s námi nechtěla skoro vůbec bavit .Velice arogantní pediatr ,už nikdy více k ní Petra

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

S pí.doktorkou, je velmi těžká řeč! Asi záleží na tom jak se vyspala.Je poměrně naládová a občas dává najevo, že jí pacient leze na nervy. Doktorku jsem vyměnila a mám daleko lepší péči a lidštější , citlivější přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

s pani doktorkou jsme nadmíru spokojená vždy měla ke mě i k dítěti přístup skvělý a to k ní chodíme 3rok vždy poradí vysvětlí a řekne co a jak


Ověřený profil

K paní doktorce chodíme přes rok,do té doby než bylo mé dítě nemocné bylo vše v pořádku,skvělý přístup ke mě i k dítěti,jen se začlo marodit byl problém,týden sme měli problém který se řešil jen jako viroza,po týdnu sme byli ubytováni v nemocnici..ještě se pani tvářila jako když si vymýšlím.Nehledě na to že skoro pořád prázdná čekárna - nebo poloplná romů svědčí také o něčem,bohužel jsme museli měnit.Paní doktorce přeji mnoho úspěchů jak v léčení tak v životě

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ano, paní doktorka je poměrně příjemná ( k mé dcerce se chová víc jako teta, než jako doktorka), ale to nestačí. Podle mě to není odborník. Měla jsem z ní několikrát velmi sporné pocity, neboť paní doktorka si v rozmezí jednoho týdne dokáže velmi protiřečit. Příjde mi jako by vůbec nevěděla s kým mluví ( je jí fuk jestli Nováková a nebo Dvořáková). A její odborné rady jsou pro nás naprosto neproveditelné, ale jinou alternativu prostě nemá. Pro takový rady nemusím chodit k pediatrovy. Je milá, ale náladová, zmatená a opravdový hlavní slovo tam má sestra. Budeme bohužel měnit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokoje, vše vysvětlí a je velmi milá i sestřička je velmi milá a ochotná.


Š
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velice spokojená.Je sympatická,příjemná,vždy dobře poradí a zkrotí mého malého lumpíka.Můžu ji jen doporučit.!


Došlo k chybě, zkuste to znovu