Sam. ordinace PL - stomatologa
Areál chem. závodu Synthesia a.s. ,budova P16, Pardubice

• zubní lékař - stomatolog

K paní zubarce jsme přešli celá rodina a vůbec nelitujeme. Je absolutne rozumna, lidska a hlavně nikomu nic nevnucuje, vzdy navrhne reseni problémů a hlavně se s vámi vždycky domluvi. Sestřička taky super. Takže můžeme jenom doporučit a moc děkujeme.

Skvělá usměvavá paní zubařka, úžasný lidský přístup, jsem za ni vděčná!! Vždy vše skvěle podrobně vysvětlí, se vším si poradí. V ordinaci je vždy milá atmosféra a to je prostě super!! Za mě palec nahoru!!
Doporučuji a moc moc děkuji!! :-)

Po úmrtí "mého zubaře", jsem po dvou zkušebních zubařích zakotvil u této lékařky a jsem nad míru spkojen nejen s odborností, ale i s komunikací. Zkrátka perfektní,chodíme tam celá rodina a spokojenost .

S paní zubařkou jsme velice spokojeni, ošetřuje celou moji rodinu, vždy je ochotná, rychlá a profesionální. Můžu jen doporučit.

Jedna z mála lékařů, u které je vidět, že "nejde jen po poplatcích". Profesionální, ochotná, srdečná. Vše vysvětlí, vždy snaha odstranit problém a ještě se skoro omlouvá za bolest způsobenou zákrokem :) Téměř celá rodina jsme před lety změnili stomatologa a přešli k paní doktorce a nelitujeme. Mohu jedině doporučit !

The BEST

Super zubařka... chodíme k ní celá rodina od rodičů po mé děti

Jedna z mála lékařek, která svou profesi nedělá jen kvůli finančnímu profitu. Je velice příjemná, ochotná a důkladná. Má jistě bohaté zkušenosti a ke každému pacientu přistupuje individuálně a snaží se být osobní. Její sestřičku Simonu lze taky jen pochválit. Mohu jen vřele doporučit!

Je to nejlepší stomatolog jakého znám, Už k paní doktorce chodím 11. let a pořád je dobrá a zůstane ta nejlepší.A se svojí sestřičkou tvoří uplný duet! A proto k ní chodím nejradši a doporučuju ji všem co májí hrozný strach z vrtačky, protože ona má výborný přístup ke všem pacientům a hlavně k dětem.Vždycky když jsou hodné tak dostanou odměno např.omalovánku, prstýnek, zvířátko, plyšáka, nálepka atd.

vřele doporučuji paní doktorku je ve svém oboru ta nejlepší vždy bezbolestně a rychle odstraní daný problém a hlavně porádí jak předcházet dalšímu