Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Areál chem. závodu Synthesia a.s. ,budova P16, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

K paní zubarce jsme přešli celá rodina a vůbec nelitujeme. Je absolutne rozumna, lidska a hlavně nikomu nic nevnucuje, vzdy navrhne reseni problémů a hlavně se s vámi vždycky domluvi. Sestřička taky super. Takže můžeme jenom doporučit a moc děkujeme.

Ověřený profil

Skvělá usměvavá paní zubařka, úžasný lidský přístup, jsem za ni vděčná!! Vždy vše skvěle podrobně vysvětlí, se vším si poradí. V ordinaci je vždy milá atmosféra a to je prostě super!! Za mě palec nahoru!!
Doporučuji a moc moc děkuji!! :-)

J
Ověřený profil

Po úmrtí "mého zubaře", jsem po dvou zkušebních zubařích zakotvil u této lékařky a jsem nad míru spkojen nejen s odborností, ale i s komunikací. Zkrátka perfektní,chodíme tam celá rodina a spokojenost .


V
Ověřený profil

S paní zubařkou jsme velice spokojeni, ošetřuje celou moji rodinu, vždy je ochotná, rychlá a profesionální. Můžu jen doporučit.


K
Ověřený profil

Jedna z mála lékařů, u které je vidět, že "nejde jen po poplatcích". Profesionální, ochotná, srdečná. Vše vysvětlí, vždy snaha odstranit problém a ještě se skoro omlouvá za bolest způsobenou zákrokem :) Téměř celá rodina jsme před lety změnili stomatologa a přešli k paní doktorce a nelitujeme. Mohu jedině doporučit !


The BEST


Ověřený profil

Super zubařka... chodíme k ní celá rodina od rodičů po mé děti


S

Jedna z mála lékařek, která svou profesi nedělá jen kvůli finančnímu profitu. Je velice příjemná, ochotná a důkladná. Má jistě bohaté zkušenosti a ke každému pacientu přistupuje individuálně a snaží se být osobní. Její sestřičku Simonu lze taky jen pochválit. Mohu jen vřele doporučit!


A

Je to nejlepší stomatolog jakého znám, Už k paní doktorce chodím 11. let a pořád je dobrá a zůstane ta nejlepší.A se svojí sestřičkou tvoří uplný duet! A proto k ní chodím nejradši a doporučuju ji všem co májí hrozný strach z vrtačky, protože ona má výborný přístup ke všem pacientům a hlavně k dětem.Vždycky když jsou hodné tak dostanou odměno např.omalovánku, prstýnek, zvířátko, plyšáka, nálepka atd.


M

vřele doporučuji paní doktorku je ve svém oboru ta nejlepší vždy bezbolestně a rychle odstraní daný problém a hlavně porádí jak předcházet dalšímu


Došlo k chybě, zkuste to znovu