Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Pan doktor Vlašin je ten nejlepší doktor kterého sem poznala... Miminko krásně popsal všechno pečlivě zkontroloval... Pohlaví poznal na 100procent byla sem nesmírně šťastná že jsem byla právě u něj doufala sem ze půjdu právě k němu a jsem za to vděčná můžu vřele doporučit

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Mela jsem riziko DS 1:7, hodne jsem zvazovala odber plodove vody, ktereho jsem se vzhledem k moznym rizikum dost bala. Pan doktor maleho vysetril, vse popsal a ukazal a rekl, ze na osmdesat procent by mel byt v poradku. Pri dotazu na plodovku rekl, ze by na ni v tomto pripade nesel, ale ze vi, ze neni neomylny a ze ma sve limity, takze finalni rozhodnuti je na nas. Nesli jsme. A za ctyri mesice se nam narodil zdravy chlapecek. Pokud se nam nekdy zadari, tak bych sla na vysetreni opet za nim.
Co se tyce jeho odtazitosti mam opacnou zkusenost, sama jsem dost studeny cumak, takze po precteni recenzi jsem cekala vselico, ale pan doktor byl moc mily, chapajici a parkrat jsme si zavtipkovali. Rada na to vzpominam, hlavne na tu naslednou ulevu. :)

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Screeningové vyšetření NT+ v prvním trimestru

Nepříliš často mě přiměje nějaká událost k napsání recenze, ale dnes si nemůžu pomoct. Včera jsme podstoupili vyšetření NT+ u pana doktora Vlašína. Díky jeho profesionalitě, ochotě a milému přístupu to byl pro mě i pro manžela nezapomenutelný a emocionální zážitek. Mimo veškerých informací, kde nám podrobně popsal všechny části těla a orgány našich miminek, byl i vtipný a celkový dojem zanechal maximálně pozitivní.
Moc děkujeme a doufám, že budu mít i nadále štěstí na takové profesionály!

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Riziko DS 1:25

Pana Dr. Vlasina jsem znala jen z doslechu. Vždy byl označován za profesionála a top v jeho oboru. Nikdy jsem však netušila, že i já jednou zavítám do jeho ordinace. Po zjištění, že výsledky krve vyšly na DS 1:25 jsem se okamžitě k panu dr. objednala. Již při vstupu do ordinace mě pan dr. oslovil svým profesionálním přístupem. Ani sekundu jsem o jeho profesionalite nepochybovala. Nechápu některé recenze, kde si dotyčné stěžují na aroganci pana dr. Lepší strohý ale profi přístup, než nějaké vtipkovani či telefonování u vyšetření, což jsem zažila. Tímto bych chtěla vyslovit velke DIIIIKY. Doufejme, že pan doktor nikdy neodejde do důchodu????jinak!!! Mám krásnou zdravou holčičku

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Pana doktora Vlašína doporučuji všude kudy chodím. V době kdy nám nikdo nedokázal říct co přesně je s naším miminkem a co dál máme dělat, nám doktor dal přesnou diagnózu a i řekl svůj názor jak by dál pokračoval. Za mě suprový přístup.
Všichni se kterými jsme se setkali v centru prenatální diagnostiky v Brně byli velice profesionální! Děkujeme

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Dnes sme boli s priateľom u pana doktora Vlašina a možem všetkym buducim mamičkam len doporučiť???? Babatko nam prešiel cele od hlavy az po päty, vylučil choroby a vrodene vady a dokonca už v 13tt nam prezradil pohlavie :) Velmi prijemny pan doktor-profesional so zmyslom pre humor???? Odporučam jednoznačne. Za nas maximalna spokojnosť.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. prenatální vyšetření

Nemůžu si pomoci a musím vyslovit pochvalu na pana doktora Vlašína. Je pečlivý, ohleduplný, pozorný a vystupuje profesionálně. I přes velmi nepříznivý závěr vyšetření jsem se po vyšetření necítila špatně a vystrašeně. Dokázal mě naopak ihned uklidnit a navrhnout další postup. Děkuji.

Co se tyce schopnosti nevim, tehotenstvi je nastesti v poradku. Ale na rutinni ultrazvuk katastrofa, tak arogantniho a povyseneho doktora jsem naposled potkala u prvniho porodu (narval mi v terminu bezduvodne vyvolavaci cipek a odmitl vysvetlit, co to je.. no porod hruza). Tenkrat jsem byla mlada a blba, dnes srazka s takovym "dr" staci jednou a uz tam nevkrocim.

Posobil na mňa veľmi profesionálne. Prešiel podrobne všetko, čo mal, ku všetkému stručný a jasný komentár, nechal priestor na prípadné otázky, navyše bol aj nevtieravo vtipný. :-) Mala som z toho celého nakoniec veľmi dobrý pocit, hoci zo začiatku som sa obávala lekára-chlapa :-) (doteraz som vždy mala lekárku)

Dnes jsme byli s přítelkyní na NT screeningu. Jsem velmi spokojen. Pan doktor příjemný a velmi profesionální. Už dopředu jsem si načetl všechny věci, co, jak a kde má být a jak to má vypadat. Pan doktor přesně vše určil a ukázal. Jsem srandista, takže jsem během vyšetření sem tam něco hodil a pan doktor skvěle reagoval. Možná bych jen ocenil dotaz, které zobrazení našeho miminka chceme vytisknout, protože fotka, kterou jsme od něj dostali je dost " standardní ". Rád bych si třeba vybral "určitý pohled", na což se nezeptal a nás to samozřejmě v tom úžasu nad zobrazením miminka nenapadlo. Ale jinak naprostá spokojenost. Viděli jsme i " pinďoura " :) Jsme velmi spokojeni.