Pavel Tichý, zubař Ostrava

Brandlova 11/1937, Ostrava
Odborný lékař stomatolog

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionálny prístup. Pán doktor vie navodiť i uvoľnenú atmosféru, aby sa pacient nebál, dokáže sa s pacientom baviť neformálne ako s kamarátom...Moje ťažké zákroky, ktoré zubári pokazili tu boli vyriešené do 5 minut. Najlepší lekár, k akému som sa dostala!

Umístění: jiné místo Jiný

Naprosto profesionální přístup. Po předchozích zkušenostech jsem byla neskutečný poseroutka a zbytečně. Zub moudrosti byl venku dřív než jsem se vzpamatovala. Tuhle ordinaci všem vřele doporučuji.

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Šla jsem trhat zub moudrosti, naprostá spokojenost a profesionalita, jak od pana doktora tak od sestřičky:) trhání trvalo ani né 5 sekund a celý zákrok zhruba 10 min. Vřele doporučuju všem, i poseroutkům jako já.:)

Umístění: jiné místo Jiný

Naprostá profesionalita ze strany p. doktora Tichého, vše podrobně vysvětlil, zákrok byl téměř bezbolestný a když bolel věděl jsem to dopředu, neskutečný přehled a zlaté ručičky vřele doporučuji .....Extrakce 6ky za mnou a bez obav bych se klidně vrátil ....

Umístění: jiné místo Jiný

Trhání spodní osmičky proběhlo tak rychle! Absolutní spokojenost! Pan doktor i pani sestřička mi poskytli komfort, který jsem nečekala. Tak milý přístup! Děkuji a velmi doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Dnes som bola u doktora Tichého kvôli vytrhnutiu vrchnej 8 .
V ordinácii som bola asi 10 minút z toho trhanie trvalo tak 5 sekúnd maximálne.
Skvelý prístup, úplne bezbolestne.
Pána doktora odporúčam každému!
Najlepší, akého som si mohla priať.

Umístění: jiné místo Jiný

Samotné trhání zubu (7) bylo bezbolestné a trvalo asi 5 vteřin. Můžu jenom doporučit. . . .

Umístění: Odborný lékař stomatolog chirurgická extrakce zubu

Dnes jsem byla u pana doktora extrahovat dva zuby a ještě mě čekají další dva kvůli fixním aparátům. Pan doktor je opravdu výborný, měl by se jmenovat Zlatý; má citlivý přístup a je velmi komunikativní. Vůbec nic mě nebolelo a sestřičku má také velice milou a usměvavou. Doporučuji. Kéž by bylo takových doktorů a sestřiček více.

Umístění: Odborný lékař stomatolog

Také jsem se bála..Uklidnili mě zde přečtené recenze a mohu potvrdit pan doktor je opravdu odborník..Vytrženo během chviličky a žádná bolest po odeznění injekce,Doporučuji!

Umístění: Odborný lékař stomatolog chirurgická extrakce zubu

Pan Tichý je naprosto nejlepší zubař ( chirurg ) ze všech!. Perfektně to umí i s těmi největšími poseroutky, jako jsem já. Má naprosto uklidňující hlas a chování, že se mi ani brečet strachy nechce. Pana doktora doporučím komukoliv a i nadále, v případě potřeby jej beze strachu navštívím :) :)