Brandlova 11/1937, Ostrava
Odborný lékař stomatolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Odborný lékař stomatolog chirurgická extrakce zubu

Dnes jsem byla u pana doktora extrahovat dva zuby a ještě mě čekají další dva kvůli fixním aparátům. Pan doktor je opravdu výborný, měl by se jmenovat Zlatý; má citlivý přístup a je velmi komunikativní. Vůbec nic mě nebolelo a sestřičku má také velice milou a usměvavou. Doporučuji. Kéž by bylo takových doktorů a sestřiček více.

Umístění: Odborný lékař stomatolog

Také jsem se bála..Uklidnili mě zde přečtené recenze a mohu potvrdit pan doktor je opravdu odborník..Vytrženo během chviličky a žádná bolest po odeznění injekce,Doporučuji!

Umístění: Odborný lékař stomatolog chirurgická extrakce zubu

Pan Tichý je naprosto nejlepší zubař ( chirurg ) ze všech!. Perfektně to umí i s těmi největšími poseroutky, jako jsem já. Má naprosto uklidňující hlas a chování, že se mi ani brečet strachy nechce. Pana doktora doporučím komukoliv a i nadále, v případě potřeby jej beze strachu navštívím :) :)

Nikdy jsem se nebála lékařů, ani žádných zákroků. Ale po prvé v životě jsem dostala strach, málem jsem tam nedošla. Po vstupu do ordinace, to vše opadlo. Pan doktor je opravdu skvělý, pěkně se s ním povídá a samozřejmě má šikovnou sestru. Za pár týdnů mě čeká další osmička. Nikdy jsem nevěřila, že to bude tak bezbolestné, dokonce i po odeznění injekce a následné dny. Neváhejte ;)

Byla jsem se svou 8-letou dcerou před vánocema trhat u pana doktora 6-ku. Strašně se bála a já jako matka jsem už 14 dní před dnem "D" stresovala více jak ona (a to se zubaře nebojím). Přístup pana doktora i sestřičky byl velice milý, lidský a profesionální. Za 3 týdny ji čeká další extrakce stoličky a vůbec se už nebojí.

Dnes 19.12.2016 bych chtěl poděkovat panu doktorovi i sestřičce (extrakce vyhlodané 8ky). I přes moje pochuchané nervíky, zákrok proběhl rychle a bezproblémově. Pervektní výkon, bez čekání. Moc díky a pěkné vánoce přeje S. V.

Pan Mudr. Tichý mi letos trhal spodní osmičky. Oba případy komplikované (hákovité kořeny) , avšak bezbolestné, rychlé a v psychické pohodě! Ač mne lékař varoval, že zákrok ani hojení neproběhne bez komplikací, nestalo se tak. Dnes jsem 3 týdny po druhém zákroku a vše je v pohodě, První rána se hojila 6 týdnů, ale bez problémů. Mohu doporučit lékaře i "mou léčbu" - tj. homeopatické granule ARNICA- od 1. chvíle po vytažení zubů co pár hodin, dále od 3. dne výplachy ředěným propolisem. Pane Doktore, DĚKUJI!

Včera dne 17.května opět poměrně složitý zákrok,opět excelentní zákrok i přístup lékaře i sestry.Bez bolesti, bez následkǔ.Moc děkuji.

Včera 22.1.2016 jsem opět navštívil pana doktora Tichého. Dvě nelehké extrakce zubních kořenů. Excelentní zákrok bez jakýchkoliv následků. Přijemný profesionál se stejně příjemnou sestřičkou. Moc děkuji !!! Ladislav Pazdera.

Pan zubař i sestra jsou hrozně milí. Nikdy se mi ještě nestalo, aby mi někdo dal injekci, která by nebolela. První osmička nahoře (vyrostlá, křivá) byla rychlovka, snad 5 minut i s působením injekce. Žádná bolest, žádné komplikace. Druhá osmička (dole, nevyrostlá, rostoucí naležato směrem k zubům). Žádná hračka, musel se rozvrtat. Nic příjemného (3 kořeny a nerv mezi nimi), ale vždy, když měl pan zubař pocit, že to bolí, tak na chvíli přestal. Zašito a teď 4 hodiny po zákroku bez problémů, zabírají běžné léky na bolest. Přístup je perfektní, jsem hrozný srab, ale tady jsem se nebála. Rozhodně doporučuji.
*(Ledovat + neuškodí před plánovaným zákrokem začít užívat vitamín B - pomohl mi s hojením)