Brandlova 11/1937, Ostrava
Odborný lékař stomatolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Dobrý den všem.. trhani celého vrchního patra na etapy, zatím levá a práva strana pryč, čeka mě ještě 7 předních zubu. Zatím naprostá spokojenost a to se vážně mooooc bojím, pokaždé co jdu nervozita obrovská, ale jak pan doktor začne, vše je úplně super.. sestřička rovněž úžasná .. moc doporučuji vsem

Nejlepší :-)
Jsem nadmíru spokojená, vřele doporučuji.
Takových zubařů jako je pan doktor, by mělo být víc.

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem ten největší sralbotka na světě, co se zubů týče. Už při prvním trhání u pana doktora, jsem mu rozechvěla všechny vrtačky, jak jsem se třepala strachem. Ve čtvrtek jsem přišla o horní šestku - mrtvý zub - který šel na několikrát ven. Nic nebolelo, jen ten zvuk prskání zubu je šílený. Každopádně, rychlost, preciznost a velmi pohodový přístup pana doktora a nejhodnější sestřičky udělali z této, pro mně hororové dvaceminutovky pohodové posezení v křesle. Opravdu, kdo se bojíte - nemáte čeho. Mně sice čeká zítra asi čištění rány, protože mne to trochu bolí, ale to nemění nic na tom, že pokud je nutný stomatochirurgický zákrok, tak jedině tady.

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Bylo mi doporučeno, nechat si odstranit osmičky. Na pana doktora Tichého jsem dostala doporučení a po shlédnutí jeho recenzí jsem byla rozhodnutá, že jinam jít nechci. Po teď už vlastní zkušenosti musím říct, že žádná dobrá recenze na pana doktora nelže. Pan doktor je úžasný, empatický člověk, kterého doplňuje milá sestřička. Zub jsem měla za 5 vteřin venku, ani jsem nevěděla, že už se začalo trhat. Čeká mě ještě další návštěva u pana doktora na trhání osmičky druhé strany a už teď vím, že se nemusím ničeho bát - bezbolestné, rychlé a ještě se tam zasmějete! :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionálny prístup. Pán doktor vie navodiť i uvoľnenú atmosféru, aby sa pacient nebál, dokáže sa s pacientom baviť neformálne ako s kamarátom...Moje ťažké zákroky, ktoré zubári pokazili tu boli vyriešené do 5 minut. Najlepší lekár, k akému som sa dostala!

Umístění: jiné místo Jiný

Naprosto profesionální přístup. Po předchozích zkušenostech jsem byla neskutečný poseroutka a zbytečně. Zub moudrosti byl venku dřív než jsem se vzpamatovala. Tuhle ordinaci všem vřele doporučuji.

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Šla jsem trhat zub moudrosti, naprostá spokojenost a profesionalita, jak od pana doktora tak od sestřičky:) trhání trvalo ani né 5 sekund a celý zákrok zhruba 10 min. Vřele doporučuju všem, i poseroutkům jako já.:)

Umístění: jiné místo Jiný

Naprostá profesionalita ze strany p. doktora Tichého, vše podrobně vysvětlil, zákrok byl téměř bezbolestný a když bolel věděl jsem to dopředu, neskutečný přehled a zlaté ručičky vřele doporučuji .....Extrakce 6ky za mnou a bez obav bych se klidně vrátil ....

Umístění: jiné místo Jiný

Trhání spodní osmičky proběhlo tak rychle! Absolutní spokojenost! Pan doktor i pani sestřička mi poskytli komfort, který jsem nečekala. Tak milý přístup! Děkuji a velmi doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Dnes som bola u doktora Tichého kvôli vytrhnutiu vrchnej 8 .
V ordinácii som bola asi 10 minút z toho trhanie trvalo tak 5 sekúnd maximálne.
Skvelý prístup, úplne bezbolestne.
Pána doktora odporúčam každému!
Najlepší, akého som si mohla priať.