Antonínova 4465, Zlín
Privátní stomatolog

Je to skvělý lékař. Ještě nikdy se mi nestalo, že by pro něho bylo něco problémem. Ráda k takovému odborníkovi chodím, všechno předem vysvětlí a svým uklidňujícím hlasem dodá odvahy i těm méně statečným. Platím u něho jenom to, co neproplácí pojišťovna. Za ty roky to bylo snad do pěti set korun. Jezdí k panu doktorovi i můj syn z Kuřimi. Je velmi spokojený a stojí mu to za to, aby si k panu MUDr. Smolkovi zajel. Jenom mě trochu mrzí, že má tolik pacientů a že nemůže vzít i mého manžela. Se sestřičkou jsou skvěle se sehráni. Klobouk dolů před takovým "Panem doktorem". H.Strojilová

Pan doktor je milý a výborný profesionál. Celá naše rodina je velmi spokojená. K pacientům je citlivý, není to automat na opravu zubů.

Nejlepší a nejlidštější zubní lékař kterého znám, chodí k němu celá naše rodina. Jsem velmi spokojena

Krátce řečeno - je to skromný, pozitivní a hlavně výborný zubař. Jeho práce je perfektní. Se sestřičkou jsou sladěni a v jejich ordinaci se člověk cítí dobře. Jsem ráda, že k němu můžu chodit. Přeji všem takového zubaře.

Pan doktor je citlivý, ochotný, pracuje velmi jemně a při ošetření dovede navodit dobrou a veselou atmosféru. Sestřička je milá, vždy příjemně naladěná a svým optimismem dotváří velmi příjemnou atmosféru v ordinaci. Takou ordinaci bych přála všem pacientům!

škoda že nemá min. dvojče na směny

S panem doktorem jsem byla vždy spokojena. Doporučuji.

Vždy ochotný,příjemný, citlivý k pacientům a jeho odbornost je vynikající. Sestřička je skvělá, velmi dobře kontaktuje pacienty, navádí před ošetřením velmi dobrou atmosféru.

ok

K panu doktorovi chodí naše rodina na rozdíl od minulých zubních oddělení beze strachu a bez obav z nepříjemných zážitků při ošetření. Vše proběhne v klidu, nic téměř nebolí a kromě toho mohu při úsměvu ukazovat svůj chrup. Děkuji.