Adresa

Privátní stomatolog
Antonínova 4465, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Je to skvělý lékař. Ještě nikdy se mi nestalo, že by pro něho bylo něco problémem. Ráda k takovému odborníkovi chodím, všechno předem vysvětlí a svým uklidňujícím hlasem dodá odvahy i těm méně statečným. Platím u něho jenom to, co neproplácí pojišťovna. Za ty roky to bylo snad do pěti set korun. Jezdí k panu doktorovi i můj syn z Kuřimi. Je velmi spokojený a stojí mu to za to, aby si k panu MUDr. Smolkovi zajel. Jenom mě trochu mrzí, že má tolik pacientů a že nemůže vzít i mého manžela. Se sestřičkou jsou skvěle se sehráni. Klobouk dolů před takovým "Panem doktorem". H.Strojilová

Z
Ověřený profil

Pan doktor je milý a výborný profesionál. Celá naše rodina je velmi spokojená. K pacientům je citlivý, není to automat na opravu zubů.

K
Ověřený profil

Nejlepší a nejlidštější zubní lékař kterého znám, chodí k němu celá naše rodina. Jsem velmi spokojena


E
Ověřený profil

Krátce řečeno - je to skromný, pozitivní a hlavně výborný zubař. Jeho práce je perfektní. Se sestřičkou jsou sladěni a v jejich ordinaci se člověk cítí dobře. Jsem ráda, že k němu můžu chodit. Přeji všem takového zubaře.


Pan doktor je citlivý, ochotný, pracuje velmi jemně a při ošetření dovede navodit dobrou a veselou atmosféru. Sestřička je milá, vždy příjemně naladěná a svým optimismem dotváří velmi příjemnou atmosféru v ordinaci. Takou ordinaci bych přála všem pacientům!


škoda že nemá min. dvojče na směny


S panem doktorem jsem byla vždy spokojena. Doporučuji.


Vždy ochotný,příjemný, citlivý k pacientům a jeho odbornost je vynikající. Sestřička je skvělá, velmi dobře kontaktuje pacienty, navádí před ošetřením velmi dobrou atmosféru.


ok


K panu doktorovi chodí naše rodina na rozdíl od minulých zubních oddělení beze strachu a bez obav z nepříjemných zážitků při ošetření. Vše proběhne v klidu, nic téměř nebolí a kromě toho mohu při úsměvu ukazovat svůj chrup. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu