Adresa

Antonínova 4465, Zlín
Privátní stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

Ověřeny pacient

Je to skvělý lékař. Ještě nikdy se mi nestalo, že by pro něho bylo něco problémem. Ráda k takovému odborníkovi chodím, všechno předem vysvětlí a svým uklidňujícím hlasem dodá odvahy i těm méně statečným. Platím u něho jenom to, co neproplácí pojišťovna. Za ty roky to bylo snad do pěti set korun. Jezdí k panu doktorovi i můj syn z Kuřimi. Je velmi spokojený a stojí mu to za to, aby si k panu MUDr. Smolkovi zajel. Jenom mě trochu mrzí, že má tolik pacientů a že nemůže vzít i mého manžela. Se sestřičkou jsou skvěle se sehráni. Klobouk dolů před takovým "Panem doktorem". H.Strojilová


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý a výborný profesionál. Celá naše rodina je velmi spokojená. K pacientům je citlivý, není to automat na opravu zubů.


K
Ověřeny pacient

Nejlepší a nejlidštější zubní lékař kterého znám, chodí k němu celá naše rodina. Jsem velmi spokojena


E
Ověřeny pacient

Krátce řečeno - je to skromný, pozitivní a hlavně výborný zubař. Jeho práce je perfektní. Se sestřičkou jsou sladěni a v jejich ordinaci se člověk cítí dobře. Jsem ráda, že k němu můžu chodit. Přeji všem takového zubaře.


Pan doktor je citlivý, ochotný, pracuje velmi jemně a při ošetření dovede navodit dobrou a veselou atmosféru. Sestřička je milá, vždy příjemně naladěná a svým optimismem dotváří velmi příjemnou atmosféru v ordinaci. Takou ordinaci bych přála všem pacientům!


škoda že nemá min. dvojče na směny


S panem doktorem jsem byla vždy spokojena. Doporučuji.


Vždy ochotný,příjemný, citlivý k pacientům a jeho odbornost je vynikající. Sestřička je skvělá, velmi dobře kontaktuje pacienty, navádí před ošetřením velmi dobrou atmosféru.


ok


K panu doktorovi chodí naše rodina na rozdíl od minulých zubních oddělení beze strachu a bez obav z nepříjemných zážitků při ošetření. Vše proběhne v klidu, nic téměř nebolí a kromě toho mohu při úsměvu ukazovat svůj chrup. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti