Železničářská 555/59, Plzeň

Úžasný pan doktor. Vždy velmi profesionální, milý a hlavně lidský. Vše popise a vysvětlí a i když jsem se zákroku bal, díky preciznosti pana doktora vše bez bolesti a krásně udělané. Kez by byl každý lékař takový, moc díky. David T.

Za mě výborná zkušenost, profesionální přístup a efektivní léčba. Pozitivní zkušenost i se zdravotní sestrou.

Podle mě nejlepší zubař v Plzni. Pečlivý, precizní, vnímavý, trpělivý a také si cením spolehlivého časování -ošetření proběhlo přesně v objednaném čase bez čekání.

Umístění: Ordinace extrakce zubu

Před pár dny mi pan doktor Kocour trhal dva moudráky najednou a byl to naprosto profesionální zákrok, ani vteřina bolesti, jak během zákroku (včetně injekce), tak po něm. Hrozně jsem se zákroku bála, ale díky šikovnosti pana doktora jsem si vše v závěru užila, bylo to jako jít ke kadeřníkovi. Zuby vytaženy, i když držely pevně, takže pan doktor musel zabrat, ale povedlo se, zánět pod nimi odstraněn a následně vše zašito samovstřebávací nití. Opravdu super přístup, každý krok mi byl vždy dopředu vysvětlen. Sestra v ordinaci byla taktéž velice příjemná.

Pan MDDr Pavel Kocour je opravdu profesionál každým coulem, potvrzuji 2x vlastní zkušeností ( šití, trhání a oprava práce jedné kolegyně na FN ). Pokud by naše zdravotnictví mělo více takových lékařů, neměl bych o něj strach.

Skvělý lékař a stomatolog...Velmi Vám děkuji za Váš přístup a profesionální péči, kterou jste mi věnoval. 12 dní utrpení, návštěvy pohotovostí a mnoha zubních lékařů... až po první návštěvě u Vás ve FN v Plzni bylo jasno v tom, kde je problém... Ochotný, citlivý v přístupu k pacientům, jasná a patrná snaha pomoci... ještě jednou děkuji. S pozdravem, Škop

Velice milý a ochotný zubař, který vrtá zuby jen, když je to opravdu nutné a ne kvůli každé blbosti. Vše mi pokaždé srozumitelně vysvětlí. Objednat termín si lze obvykle už v horizontu jednoho měsíce. Akutní problémy řeší víceméně ihned po zavolání (snaží se najít co nejbližší termín a ten obvykle najde).